Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ablace. Co znamená pojem Ablace z kategorie Lékařství?

Co je Ablace?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Ablace?

Ablace obecně znamená odstranění nějakého orgánu či části těla, např. ablace nehtu, ablace prsu při léčbě rakoviny.


Co je to Ablace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ablace. Co znamená pojem Ablace z kategorie Lékařství?

Předem se omlouváme za případné chyby v textech. Uvítáme vaši pomoc a zpětnou vazbu. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Text s definicí výrazu Ablace doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Ablace se nachází v sekci lékařství

Klíčová slova: význam slova, lékařství, odborné názvosloví, přesný význam, synonymum, terminus technicus, slovník, názvosloví, slovo, wiki, informace, přesný výraz, definice pojmu, lékařství, heslo, význam, význam pojmu, pojem


Pojem Ablace je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Ablace ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Ablace ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Ablace ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Ablace na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ablace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Ablace na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Ablace například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teďka už zajisté víte co znamená slovo Ablace? resp. co vlastně znamená slovo Ablace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ablace, odpověď na dotaz co je to Ablace?. Víte např. kdo to je Soňa Malinová? Znáte a víte kdo je Tomáš Horna? Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Ablace i v jiné sekci než v lékařství. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, lékárnice v lékárně, ablace, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?