Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ablace. Co znamená pojem Ablace z kategorie Lékařství?

Co je to Ablace? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Ablace

Ablace obecně znamená odstranění nějakého orgánu či části těla, např. ablace nehtu, ablace prsu při léčbě rakoviny.


Co je to Ablace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Ablace. Co znamená pojem Ablace z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Ablace? Pak se o ní podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ablace patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: pojem, Lékařství, co znamená, přesný význam, wiki, terminologie, informace, formulace, Lékařství, definice pojmu, slovo, popis, Ablace, význam slova, lexikon, význam pojmu, termín, co to je


Pojem Ablace je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Ablace ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Ablace ve Wikislovníku

Vyhledat termín Ablace ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Ablace na Youtube

Hledat pojem Ablace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Ablace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ablace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Ablace? resp. co označuje slovo Ablace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ablace, odpověď na dotaz co je to Ablace?. Víte např. kdo to je Vlkodlak? Znáte a víte kdo je Zdeněk Troška? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?