Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ablace. Co znamená odborný pojem Ablace z kategorie Lékařství?

Co je to Ablace? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Ablace

Ablace obecně znamená odstranění nějakého orgánu či části těla, např. ablace nehtu, ablace prsu při léčbě rakoviny.


Co je to Ablace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ablace. Co znamená odborný pojem Ablace z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Ablace? Pak se o tuto stránku podělte se známými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Ablace je v kategorii lékařství

Klíčová slova: názvosloví, slovník, odborný výraz, termín, wiki, definice, co to je, lékařství, co je to Ablace?, význam slova, vysvětlení, význam, heslo, lékařství, definice pojmu, synonymum, co znamená, slovo


Pojem Ablace je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ablace ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ablace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Ablace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Ablace ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Ablace ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Ablace na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ablace například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Nyní již víte co znamená slovo Ablace? resp. co je to Ablace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ablace, odpověď na dotaz co je to Ablace?. Víte např. kdo to je Biskup? Znáte a víte kdo je Rihanna? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?