Co je to?
Definice výrazu, termínu Podloubí. Co znamená odborný pojem Podloubí z kategorie Stavebnictví?

Co je to Podloubí? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Podloubí?

Podloubí je zvláštní prostor umístěný v přízemní části domu, která přímo navazuje na náměstí nebo ulici. Od veřejného prostoru je odděleno pilíři či sloupy. Podloubí jednotlivých domů na sebe mohou navazovat, pak lze vzniklé místo využívat jako chodník nebo prostor pro různé prodejce. Takto byla tato místa využívána již od středověku.
V současnosti se lze s podloubími setkat především v historických jádrech měst. Někdy jsou vedeny spory o tom, kdo je vlastně majitelem podloubí, když je využíváno veřejností.


Co je to Podloubí? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Podloubí. Co znamená odborný pojem Podloubí z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Podloubí můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Podloubí je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: popis, synonymum, informace, odborné názvosloví, wiki, co to je, Podloubí, definice pojmu, přesný význam, co znamená, Stavebnictví, Stavebnictví, přesný výraz, slovo, význam, názvosloví, terminus technicus, slovník


Pojem Podloubí je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Podloubí v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Podloubí ve Wikimedia Commons

Najít termín Podloubí ve Wikipedii

Vyhledat termín Podloubí ve Wikislovníku

Najít výraz Podloubí ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Podloubí na Youtube

Vyhledat heslo Podloubí ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Podloubí například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Podloubí? resp. co označuje slovo Podloubí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Podloubí, odpověď na dotaz co je to Podloubí?. Víte např. kdo to je Karl Marx? Znáte a víte kdo je František Josef I? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!