Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kapavka. Co znamená pojem Kapavka z kategorie Nemoce?

Co to je Kapavka? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Kapavka

Kapavka je pohlavně přenosná nemoc. Gonorea se vyskytuje velmi často, hlavně u mladších jedinců. Onemocnění je nakažlivé, způsobuje ho citlivá bakterie, která přežívá jen v těle hostitele. Postihuje pohlavní orgány, močové ústrojí nebo konečník mužů i žen. Ženy při onemocnění kapavkou trápí výtok, bolesti při močení, krvácení.
Pokud se onemocnění neléčí, napadá vejcovody a vaječníky a může být příčinou srůstů a neplodnosti. U mužů způsobuje zánět močové trubice, problémy při močení a výtok. Neléčená kapavka způsobuje zánět prostaty nebo nadvarlat, může dojít až k neplodnosti. Včasná léčba je snadná, stačí podávání antibiotik.


Co je to Kapavka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kapavka. Co znamená pojem Kapavka z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Kapavka můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kapavka je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: pojem, informace, Nemoce, termín, synonymum, co je to Kapavka?, význam slova, vysvětlení, heslo, slovník, přesný význam, slovo, definice pojmu, definice, význam pojmu, wiki, co to je, Kapavka


Pojem Kapavka je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Kapavka dozvíte následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Kapavka (latinsky gonorrhoea či hovorově tripl nebo slangově kapela) patří mezi nejrozšířenější sexuálně přenosné nemoci na světě. Způsobuje ji gramnegativní bakterie Neisseria gonorrhoeae. Onemocnění má obvykle charakter hnisavého zánětu sliznic vylučovacích a pohlavních orgánů, někdy také může zasáhnout konečník, hltan, nebo spojivky v očích.

Více informací o pojmu Kapavka lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Kapavka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Kapavka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kapavka na Youtube

Zkusit najít termín Kapavka ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kapavka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kapavka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kapavka například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Kapavka? resp. co to je Kapavka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kapavka, odpověď na dotaz co je to Kapavka?. Víte např. kdo to je Lady Gaga? Znáte a víte kdo je Lampasák? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nemoce). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.