Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kapavka. Co znamená pojem Kapavka z kategorie Nemoce?

Co to je Kapavka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kapavka

Kapavka je pohlavně přenosná nemoc. Gonorea se vyskytuje velmi často, hlavně u mladších jedinců. Onemocnění je nakažlivé, způsobuje ho citlivá bakterie, která přežívá jen v těle hostitele. Postihuje pohlavní orgány, močové ústrojí nebo konečník mužů i žen. Ženy při onemocnění kapavkou trápí výtok, bolesti při močení, krvácení.
Pokud se onemocnění neléčí, napadá vejcovody a vaječníky a může být příčinou srůstů a neplodnosti. U mužů způsobuje zánět močové trubice, problémy při močení a výtok. Neléčená kapavka způsobuje zánět prostaty nebo nadvarlat, může dojít až k neplodnosti. Včasná léčba je snadná, stačí podávání antibiotik.


Co je to Kapavka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kapavka. Co znamená pojem Kapavka z kategorie Nemoce?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Kapavka doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kapavka se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: terminologie, význam slova, Kapavka, Nemoce, názvosloví, definice, definice pojmu, terminus technicus, přesný výraz, slovo, pojem, heslo, termín, co znamená, lexikon, wiki, význam, odborný výraz


Pojem Kapavka je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kapavka v následujících zdrojích

Hledat výraz Kapavka ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kapavka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Kapavka ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Kapavka ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Kapavka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Kapavka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kapavka například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Kapavka? resp. jaký je význam pojmu Kapavka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kapavka, odpověď na dotaz co je to Kapavka?. Víte např. kdo to je Janek Ledecký? Znáte a víte kdo je Lampasák? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nemoce. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.