Co je to?
Definice výrazu Porodní plán. Co znamená odborný pojem Porodní plán z kategorie Lékařství?

Co je Porodní plán? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Porodní plán

Porodní plán je popis toho, co si budoucí maminka přeje v průběhu porodního procesu. Nemusí pak zdravotníkům vysvětlovat své názory a požadavky přímo při porodu. Zahrnuje například úlevové pozice, bolest tlumící prostředky a podobně.
Porodní plán sestavuje budoucí matka, ideálně společně s partnerem a porodní asistentkou. Předejde se tak situacím, kdy ve vypjaté chvíli matka přivolí k zákrokům a prostředkům, které ve skutečnosti nechtěla. O porodním plánu se diskutuje i v kurzech předporodní přípravy.


Co je to Porodní plán? Význam slova, termín, Definice výrazu Porodní plán. Co znamená odborný pojem Porodní plán z kategorie Lékařství?

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Porodní plán je v sekci lékařství

Klíčová slova: definice pojmu, význam, význam pojmu, lékařství, co znamená, odborný výraz, Porodní plán, formulace, význam slova, přesný význam, informace, co je to Porodní plán?, slovo, odborné názvosloví, heslo, popis, vysvětlení, lexikon


Pojem Porodní plán je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Porodní plán ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Porodní plán ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Porodní plán ve Wikipedii

Vyhledat slovo Porodní plán ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Porodní plán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Porodní plán na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Porodní plán například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě jste zjistili co znamená Porodní plán? resp. co je to Porodní plán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Porodní plán, odpověď na dotaz co je to Porodní plán?. Víte např. kdo to je Jiří Kolář? Znáte a víte kdo je Petr Čepek? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je lékařství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.