Co je to?
Definice výrazu, termínu Porodní plán. Co znamená odborný pojem Porodní plán z kategorie Lékařství?

Co je to Porodní plán? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Porodní plán

Porodní plán je popis toho, co si budoucí maminka přeje v průběhu porodního procesu. Nemusí pak zdravotníkům vysvětlovat své názory a požadavky přímo při porodu. Zahrnuje například úlevové pozice, bolest tlumící prostředky a podobně.
Porodní plán sestavuje budoucí matka, ideálně společně s partnerem a porodní asistentkou. Předejde se tak situacím, kdy ve vypjaté chvíli matka přivolí k zákrokům a prostředkům, které ve skutečnosti nechtěla. O porodním plánu se diskutuje i v kurzech předporodní přípravy.


Co je to Porodní plán? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Porodní plán. Co znamená odborný pojem Porodní plán z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Porodní plán je v sekci Lékařství

Klíčová slova: synonymum, co to je, názvosloví, Porodní plán, lexikon, vysvětlení, slovo, wiki, popis, co je to Porodní plán?, formulace, termín, co znamená, pojem, definice, terminologie, odborný výraz, Lékařství


Pojem Porodní plán je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat termín Porodní plán ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Porodní plán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Porodní plán ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Porodní plán na Google.cz

Hledat videa s názvem Porodní plán na Youtube

Zkusit najít heslo Porodní plán ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Porodní plán například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Porodní plán? resp. jaký je význam pojmu Porodní plán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Porodní plán, odpověď na dotaz co je to Porodní plán?. Víte např. kdo to je Josef Čapek? Znáte a víte kdo je Ponocný? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Porodní plán hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.