Co je to?
Definice výrazu, termínu Porodní plán. Co znamená odborný pojem Porodní plán z kategorie Lékařství?

Co je to Porodní plán? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Porodní plán

Porodní plán je popis toho, co si budoucí maminka přeje v průběhu porodního procesu. Nemusí pak zdravotníkům vysvětlovat své názory a požadavky přímo při porodu. Zahrnuje například úlevové pozice, bolest tlumící prostředky a podobně.
Porodní plán sestavuje budoucí matka, ideálně společně s partnerem a porodní asistentkou. Předejde se tak situacím, kdy ve vypjaté chvíli matka přivolí k zákrokům a prostředkům, které ve skutečnosti nechtěla. O porodním plánu se diskutuje i v kurzech předporodní přípravy.


Co je to Porodní plán? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Porodní plán. Co znamená odborný pojem Porodní plán z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Porodní plán? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Porodní plán je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení, slovo, formulace, Lékařství, odborné názvosloví, terminologie, význam pojmu, Porodní plán, synonymum, definice pojmu, lexikon, co znamená, definice, termín, co je to Porodní plán?


Pojem Porodní plán je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Porodní plán zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat pojem Porodní plán ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Porodní plán na Google.cz

Hledat výraz Porodní plán ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Porodní plán ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Porodní plán ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Porodní plán ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Porodní plán například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Porodní plán? resp. jaký je význam slova Porodní plán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Porodní plán, odpověď na dotaz co je to Porodní plán?. Víte např. kdo to je Tereza Kerndlová? Znáte a víte kdo je Manipulátor? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.