Co je to?
Výraz, termín, definice slova Porodní plán. Co znamená odborný pojem Porodní plán z kategorie Lékařství?

Co je to Porodní plán? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Porodní plán?

Porodní plán je popis toho, co si budoucí maminka přeje v průběhu porodního procesu. Nemusí pak zdravotníkům vysvětlovat své názory a požadavky přímo při porodu. Zahrnuje například úlevové pozice, bolest tlumící prostředky a podobně.
Porodní plán sestavuje budoucí matka, ideálně společně s partnerem a porodní asistentkou. Předejde se tak situacím, kdy ve vypjaté chvíli matka přivolí k zákrokům a prostředkům, které ve skutečnosti nechtěla. O porodním plánu se diskutuje i v kurzech předporodní přípravy.


Co je to Porodní plán? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Porodní plán. Co znamená odborný pojem Porodní plán z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Porodní plán se nachází v kategorii lékařství

Klíčová slova: co je to Porodní plán?, názvosloví, přesný výraz, co znamená, definice, heslo, odborné názvosloví, terminus technicus, význam pojmu, vysvětlení, termín, odborný výraz, lexikon, slovo, wiki, Porodní plán, význam, lékařství


Pojem Porodní plán je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Porodní plán ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Porodní plán ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Porodní plán ve Wikipedii

Vyhledat pojem Porodní plán na Google.cz

Najít termín Porodní plán ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Porodní plán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Porodní plán například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Porodní plán? resp. co znamená výraz Porodní plán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Porodní plán, odpověď na dotaz co je to Porodní plán?. Víte např. kdo to je Jiří Ovčáček? Znáte a víte kdo je Jan Vlasák? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.