Co je to?
Definice výrazu, termínu Porodní plán. Co znamená odborný pojem Porodní plán z kategorie Lékařství?

Co je to Porodní plán? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Porodní plán

Porodní plán je popis toho, co si budoucí maminka přeje v průběhu porodního procesu. Nemusí pak zdravotníkům vysvětlovat své názory a požadavky přímo při porodu. Zahrnuje například úlevové pozice, bolest tlumící prostředky a podobně.
Porodní plán sestavuje budoucí matka, ideálně společně s partnerem a porodní asistentkou. Předejde se tak situacím, kdy ve vypjaté chvíli matka přivolí k zákrokům a prostředkům, které ve skutečnosti nechtěla. O porodním plánu se diskutuje i v kurzech předporodní přípravy.


Co je to Porodní plán? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Porodní plán. Co znamená odborný pojem Porodní plán z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Porodní plán se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Porodní plán je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: co je to Porodní plán?, význam, lexikon, Porodní plán, co znamená, Lékařství, wiki, definice, přesný význam, odborné názvosloví, názvosloví, termín, formulace, význam slova, terminus technicus, informace, Lékařství, definice pojmu


Pojem Porodní plán je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Porodní plán ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Porodní plán na Youtube

Najít pojem Porodní plán ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Porodní plán ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Porodní plán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Porodní plán ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Porodní plán například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Porodní plán? resp. co přesně znamená slovo Porodní plán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Porodní plán, odpověď na dotaz co je to Porodní plán?. Víte např. kdo to je Optimista? Znáte a víte kdo je Ponocný? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.