Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fukar. Co znamená slovo Fukar z kategorie Nástroje?

Co je Fukar?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Fukar?

Fukar lze označit jako stroj nebo nářadí. Jeho využití je široké, v zemědělství, na zahradě nebo kdekoli, kde je zapotřebí něco vysát, rozfoukat nebo venku rychle uklidit. Nejčastěji se fukar používá pro rozfoukání sněhu nebo Při vysátí či shrnutí napadaného listí. V zemědělství se pomocí fukaru fouká například seno nebo sláma. Oblíbené jsou i při úklidu měst nebo v provozech, kde je potřeba odklidit drobné nečistot vzniklé při výrobě.
Pokud se nastaví vysávání, zapne se také drtič, který nečistoty rozdrtí a sníží tak objem odpadu. Fukary mohu být také součástí dalších zařízení, jako jsu různé vozy, kombajny, frézy a podobně. Podle pohonu může být přístroj benzinový, elektrický nebo akumulátorový.


Co je to Fukar? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Fukar. Co znamená slovo Fukar z kategorie Nástroje?

Pakliže jste v textech objevili chyby, tak se nebojte nám napsat. Budeme vám vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu.Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Fukar s jinými lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Fukar patří do kategorie nástroje

Klíčová slova: popis, odborný výraz, co je to Fukar?, význam pojmu, pojem, přesný význam, Fukar, přesný výraz, nástroje, lexikon, terminus technicus, význam, vysvětlení, co znamená, nástroje, slovo, definice, názvosloví


Pojem Fukar je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Fukar můžete dozvědět následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fukar je zemědělský či zahradní stroj, elektrické, benzínové či akumulátorové nářadí. Užívá se pro různé účely, malé stroje nejčastěji pro rychlý úklid venkovních prostor. Standardně se využívá pro vysávání a shrnování spadaného listí a rozfoukání sněhu. Fukary využívají zemědělské podniky k foukání sypkých produktů, sena či slámy. Při úklidu měst je využívají městské technické služby a k úklidu na zahradě i běžné domácnosti. Fukary nachází uplatnění i v truhlářských a jiných provozech, kde je třeba směrovaným proudem vzduchu uklidit, třísky, piliny, špony apod.

Více informací o pojmu Fukar lze najít v následujících zdrojích

Najít výraz Fukar na Google.cz

Vyhledat slovo Fukar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Fukar ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Fukar ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Fukar ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Fukar ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fukar například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Fukar? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Fukar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fukar, odpověď na dotaz co je to Fukar?. Víte např. kdo to je Útěkář? Znáte a víte kdo je Apatykář? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je nástroje. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.