Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fukar. Co znamená odborný pojem Fukar z kategorie Nástroje?

Co je to Fukar? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Fukar?

Fukar lze označit jako stroj nebo nářadí. Jeho využití je široké, v zemědělství, na zahradě nebo kdekoli, kde je zapotřebí něco vysát, rozfoukat nebo venku rychle uklidit. Nejčastěji se fukar používá pro rozfoukání sněhu nebo Při vysátí či shrnutí napadaného listí. V zemědělství se pomocí fukaru fouká například seno nebo sláma. Oblíbené jsou i při úklidu měst nebo v provozech, kde je potřeba odklidit drobné nečistot vzniklé při výrobě.
Pokud se nastaví vysávání, zapne se také drtič, který nečistoty rozdrtí a sníží tak objem odpadu. Fukary mohu být také součástí dalších zařízení, jako jsu různé vozy, kombajny, frézy a podobně. Podle pohonu může být přístroj benzinový, elektrický nebo akumulátorový.


Co je to Fukar? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fukar. Co znamená odborný pojem Fukar z kategorie Nástroje?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín Fukar se nachází v kategorii nástroje

Klíčová slova: synonymum, heslo, wiki, lexikon, informace, formulace, nástroje, slovník, názvosloví, význam pojmu, nástroje, pojem, význam slova, termín, popis, terminus technicus, odborné názvosloví, význam


Pojem Fukar je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Fukar?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fukar je zemědělský či zahradní stroj, elektrické, benzínové či akumulátorové nářadí. Užívá se pro různé účely, malé stroje nejčastěji pro rychlý úklid venkovních prostor. Standardně se využívá pro vysávání a shrnování spadaného listí a rozfoukání sněhu. Fukary využívají zemědělské podniky k foukání sypkých produktů, sena či slámy. Při úklidu měst je využívají městské technické služby a k úklidu na zahradě i běžné domácnosti. Fukary nachází uplatnění i v truhlářských a jiných provozech, kde je třeba směrovaným proudem vzduchu uklidit, třísky, piliny, špony apod.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít slovo Fukar ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Fukar ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Fukar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fukar ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Fukar na Youtube

Hledat termín Fukar ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fukar například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě jste zjistili co znamená Fukar? resp. co se přesně ukrývá za slovem Fukar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fukar, odpověď na dotaz co je to Fukar?. Víte např. kdo to je Fízl? Znáte a víte kdo je Pišišvor? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než nástroje. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.