Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fukar. Co znamená pojem Fukar z kategorie Nástroje?

Co je to Fukar? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Fukar?

Fukar lze označit jako stroj nebo nářadí. Jeho využití je široké, v zemědělství, na zahradě nebo kdekoli, kde je zapotřebí něco vysát, rozfoukat nebo venku rychle uklidit. Nejčastěji se fukar používá pro rozfoukání sněhu nebo Při vysátí či shrnutí napadaného listí. V zemědělství se pomocí fukaru fouká například seno nebo sláma. Oblíbené jsou i při úklidu měst nebo v provozech, kde je potřeba odklidit drobné nečistot vzniklé při výrobě.
Pokud se nastaví vysávání, zapne se také drtič, který nečistoty rozdrtí a sníží tak objem odpadu. Fukary mohu být také součástí dalších zařízení, jako jsu různé vozy, kombajny, frézy a podobně. Podle pohonu může být přístroj benzinový, elektrický nebo akumulátorový.


Co je to Fukar? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Fukar. Co znamená pojem Fukar z kategorie Nástroje?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Fukar s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín Fukar je v kategorii nástroje

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminologie, slovník, synonymum, lexikon, formulace, pojem, význam slova, přesný výraz, co znamená, nástroje, Fukar, co je to Fukar?, popis, heslo, informace, termín, odborný výraz


Pojem Fukar je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Fukar? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fukar je zemědělský či zahradní stroj, elektrické, benzínové či akumulátorové nářadí. Užívá se pro různé účely, malé stroje nejčastěji pro rychlý úklid venkovních prostor. Standardně se využívá pro vysávání a shrnování spadaného listí a rozfoukání sněhu. Fukary využívají zemědělské podniky k foukání sypkých produktů, sena či slámy. Při úklidu měst je využívají městské technické služby a k úklidu na zahradě i běžné domácnosti. Fukary nachází uplatnění i v truhlářských a jiných provozech, kde je třeba směrovaným proudem vzduchu uklidit, třísky, piliny, špony apod.

Pro více informací o heslu Fukar zkuste navštívit tyto odkazy

Najít termín Fukar ve Wikizdrojích

Zkusit najít Fukar ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Fukar na Youtube

Zkusit najít slovo Fukar ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Fukar ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fukar ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Fukar například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Fukar? resp. jaká je definice termínu Fukar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fukar, odpověď na dotaz co je to Fukar?. Víte např. kdo to je Škarohlíd? Znáte a víte kdo je Cherubín? Jednotlivá slova můžou mít několik významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Fukar hledat i v jiných kategoriích (než nástroje). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.