Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fukar. Co znamená odborný pojem Fukar z kategorie Nástroje?

Co je to Fukar? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Fukar

Fukar lze označit jako stroj nebo nářadí. Jeho využití je široké, v zemědělství, na zahradě nebo kdekoli, kde je zapotřebí něco vysát, rozfoukat nebo venku rychle uklidit. Nejčastěji se fukar používá pro rozfoukání sněhu nebo Při vysátí či shrnutí napadaného listí. V zemědělství se pomocí fukaru fouká například seno nebo sláma. Oblíbené jsou i při úklidu měst nebo v provozech, kde je potřeba odklidit drobné nečistot vzniklé při výrobě.
Pokud se nastaví vysávání, zapne se také drtič, který nečistoty rozdrtí a sníží tak objem odpadu. Fukary mohu být také součástí dalších zařízení, jako jsu různé vozy, kombajny, frézy a podobně. Podle pohonu může být přístroj benzinový, elektrický nebo akumulátorový.


Co je to Fukar? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fukar. Co znamená odborný pojem Fukar z kategorie Nástroje?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Fukar můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Fukar je v kategorii Nástroje

Klíčová slova: Nástroje, význam pojmu, odborné názvosloví, definice, co je to Fukar?, popis, Fukar, termín, wiki, definice pojmu, přesný význam, informace, slovník, synonymum, Nástroje, slovo, terminologie, význam


Pojem Fukar je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít výraz Fukar ve Wikipedii

Najít termín Fukar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Fukar ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Fukar ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Fukar ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Fukar ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Fukar například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Fukar? resp. jaká je definice slova Fukar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fukar, odpověď na dotaz co je to Fukar?. Víte např. kdo to je Marek Vašut? Znáte a víte kdo je Lionel Messi? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nástroje Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.