Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fukar. Co znamená odborný pojem Fukar z kategorie Nástroje?

Co je to Fukar? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Fukar

Fukar lze označit jako stroj nebo nářadí. Jeho využití je široké, v zemědělství, na zahradě nebo kdekoli, kde je zapotřebí něco vysát, rozfoukat nebo venku rychle uklidit. Nejčastěji se fukar používá pro rozfoukání sněhu nebo Při vysátí či shrnutí napadaného listí. V zemědělství se pomocí fukaru fouká například seno nebo sláma. Oblíbené jsou i při úklidu měst nebo v provozech, kde je potřeba odklidit drobné nečistot vzniklé při výrobě.
Pokud se nastaví vysávání, zapne se také drtič, který nečistoty rozdrtí a sníží tak objem odpadu. Fukary mohu být také součástí dalších zařízení, jako jsu různé vozy, kombajny, frézy a podobně. Podle pohonu může být přístroj benzinový, elektrický nebo akumulátorový.


Co je to Fukar? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fukar. Co znamená odborný pojem Fukar z kategorie Nástroje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Fukar se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Fukar je v kategorii Nástroje

Klíčová slova: vysvětlení, definice pojmu, informace, přesný výraz, Nástroje, definice, odborné názvosloví, slovník, odborný výraz, co je to Fukar?, Fukar, pojem, význam pojmu, wiki, přesný význam, terminologie, formulace, termín


Pojem Fukar je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít pojem Fukar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Fukar ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Fukar ve Wikislovníku

Najít heslo Fukar ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Fukar na Google.cz

Hledat videa s názvem Fukar na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Fukar například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Fukar? resp. co se skrývá pod slovem Fukar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fukar, odpověď na dotaz co je to Fukar?. Víte např. kdo to je Sylvester Stallone? Znáte a víte kdo je Lionel Messi? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nástroje. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.