Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fukar. Co znamená odborný pojem Fukar z kategorie Nástroje?

Co je to Fukar? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Fukar

Fukar lze označit jako stroj nebo nářadí. Jeho využití je široké, v zemědělství, na zahradě nebo kdekoli, kde je zapotřebí něco vysát, rozfoukat nebo venku rychle uklidit. Nejčastěji se fukar používá pro rozfoukání sněhu nebo Při vysátí či shrnutí napadaného listí. V zemědělství se pomocí fukaru fouká například seno nebo sláma. Oblíbené jsou i při úklidu měst nebo v provozech, kde je potřeba odklidit drobné nečistot vzniklé při výrobě.
Pokud se nastaví vysávání, zapne se také drtič, který nečistoty rozdrtí a sníží tak objem odpadu. Fukary mohu být také součástí dalších zařízení, jako jsu různé vozy, kombajny, frézy a podobně. Podle pohonu může být přístroj benzinový, elektrický nebo akumulátorový.


Co je to Fukar? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fukar. Co znamená odborný pojem Fukar z kategorie Nástroje?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Fukar sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Fukar patří do sekce Nástroje

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, formulace, Fukar, co je to Fukar?, názvosloví, popis, terminus technicus, termín, co to je, přesný výraz, wiki, pojem, slovo, informace, význam slova, význam pojmu, heslo


Pojem Fukar je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Fukar dozvíte následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fukar je zemědělský či zahradní stroj, elektrické, benzínové či akumulátorové nářadí. Užívá se pro různé účely, malé stroje nejčastěji pro rychlý úklid venkovních prostor. Standardně se využívá pro vysávání a shrnování spadaného listí a rozfoukání sněhu. Fukary využívají zemědělské podniky k foukání sypkých produktů, sena či slámy. Při úklidu měst je využívají městské technické služby a k úklidu na zahradě i běžné domácnosti. Fukary nachází uplatnění i v truhlářských a jiných provozech, kde je třeba směrovaným proudem vzduchu uklidit, třísky, piliny, špony apod.

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Fukar ve Wikizdrojích

Najít termín Fukar ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Fukar na Google.cz

Zkusit najít heslo Fukar ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fukar ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fukar ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Fukar například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Fukar? resp. jaký je přesný význam slova Fukar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fukar, odpověď na dotaz co je to Fukar?. Víte např. kdo to je Překladatel? Znáte a víte kdo je Sharon Stone? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nástroje. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.