Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Azulen. Co znamená pojem Azulen z kategorie Lékařství?

Co to je Azulen? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Azulen?

Azulen je organická sloučenina s protizánětlivými a zklidňujícími účinky. Je využíván jako součást různých mastí, gelů, krémů nebo dětské kosmetiky (šampony, zásypy). Je získáván např. z guajakového dřeva, ale též z heřmánku nebo z řebříčku. Má tmavě modrou barvu, podle níž získal ze španělštiny svůj název.


Co je to Azulen? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Azulen. Co znamená pojem Azulen z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Azulen je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: informace, názvosloví, Lékařství, pojem, definice pojmu, co znamená, definice, wiki, Lékařství, terminus technicus, odborný výraz, synonymum, přesný význam, význam, lexikon, terminologie, co to je, slovník


Pojem Azulen je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít výraz Azulen ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Azulen ve Wikipedii

Hledat slovo Azulen ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Azulen na Youtube

Najít heslo Azulen ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Azulen ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Azulen například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Azulen? resp. jaká je definice slova Azulen? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Azulen, odpověď na dotaz co je to Azulen?. Víte např. kdo to je Introvert? Znáte a víte kdo je Chris Evans? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.