Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Azulen. Co znamená pojem Azulen z kategorie Lékařství?

Co to je Azulen? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Azulen?

Azulen je organická sloučenina s protizánětlivými a zklidňujícími účinky. Je využíván jako součást různých mastí, gelů, krémů nebo dětské kosmetiky (šampony, zásypy). Je získáván např. z guajakového dřeva, ale též z heřmánku nebo z řebříčku. Má tmavě modrou barvu, podle níž získal ze španělštiny svůj název.


Co je to Azulen? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Azulen. Co znamená pojem Azulen z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Azulen s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Azulen se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, slovo, pojem, lexikon, terminologie, význam pojmu, Azulen, co to je, definice pojmu, synonymum, vysvětlení, heslo, názvosloví, přesný význam, co je to Azulen?, Lékařství, termín


Pojem Azulen je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Azulen

Najít heslo Azulen ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Azulen ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Azulen ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Azulen na Youtube

Najít výraz Azulen ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Azulen ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Azulen například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Azulen? resp. co označuje slovo Azulen? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Azulen, odpověď na dotaz co je to Azulen?. Víte např. kdo to je Determinista? Znáte a víte kdo je Chris Evans? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.