Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Azulen. Co znamená pojem Azulen z kategorie Lékařství?

Co to je Azulen? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Azulen?

Azulen je organická sloučenina s protizánětlivými a zklidňujícími účinky. Je využíván jako součást různých mastí, gelů, krémů nebo dětské kosmetiky (šampony, zásypy). Je získáván např. z guajakového dřeva, ale též z heřmánku nebo z řebříčku. Má tmavě modrou barvu, podle níž získal ze španělštiny svůj název.


Co je to Azulen? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Azulen. Co znamená pojem Azulen z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Azulen s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Azulen se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: co znamená, wiki, heslo, odborné názvosloví, informace, Lékařství, co to je, co je to Azulen?, slovo, odborný výraz, termín, terminologie, lexikon, Lékařství, slovník, přesný význam, terminus technicus, pojem


Pojem Azulen je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Azulen ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Azulen ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Azulen ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Azulen ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Azulen na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Azulen ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Azulen například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Azulen? resp. co se přesně ukrývá za slovem Azulen? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Azulen, odpověď na dotaz co je to Azulen?. Víte např. kdo to je Jiří Veselý? Znáte a víte kdo je Evžen Tošenovský? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Azulen i v jiných kategoriích (než Lékařství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.