Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Azulen. Co znamená pojem Azulen z kategorie Lékařství?

Co to je Azulen? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Azulen?

Azulen je organická sloučenina s protizánětlivými a zklidňujícími účinky. Je využíván jako součást různých mastí, gelů, krémů nebo dětské kosmetiky (šampony, zásypy). Je získáván např. z guajakového dřeva, ale též z heřmánku nebo z řebříčku. Má tmavě modrou barvu, podle níž získal ze španělštiny svůj název.


Co je to Azulen? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Azulen. Co znamená pojem Azulen z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Azulen? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Azulen je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: význam, formulace, wiki, Lékařství, lexikon, co to je, přesný význam, odborný výraz, slovník, význam slova, slovo, popis, význam pojmu, co znamená, názvosloví, vysvětlení, co je to Azulen?, odborné názvosloví


Pojem Azulen je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Azulen ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Azulen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Azulen ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Azulen ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Azulen ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Azulen ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Azulen například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Azulen? resp. co se přesně ukrývá za slovem Azulen? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Azulen, odpověď na dotaz co je to Azulen?. Víte např. kdo to je Dominik Hašek? Znáte a víte kdo je Chris Evans? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.