Co je to?
Definice výrazu, termínu Glamour. Co znamená odborný pojem Glamour z kategorie Kultura?

Co je to Glamour? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Glamour?

Jedním z fotografických žánrů je glamour. Fotograf se pokouší zachytit krásu a přitažlivost ženského těla. V rámci žánru glamour se fotí zčásti odhalené modelky, nikoliv však explicitní zobrazení těla jako v případě erotických fotografií. Modelky tak přes sebe většinou mají zčásti oblečení, ale není to nevyhnutelně nutné. Pozornost se plně soustřeďuje na modelku a fotograf se jí snaží najít ve svůdné póze.

Co je to Glamour? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Glamour. Co znamená odborný pojem Glamour z kategorie Kultura?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Glamour sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Glamour je v kategorii Kultura

Klíčová slova: terminologie, definice, význam pojmu, význam, informace, popis, synonymum, pojem, Glamour, slovo, formulace, odborný výraz, terminus technicus, přesný význam, definice pojmu, přesný výraz, wiki, význam slova


Pojem Glamour je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Glamour? Výraz, definice slova z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Glamour (angl. půvab) je fotografický žánr, který se snaží zachytit krásu, půvab a přitažlivost ženského těla. Do tohoto fotografického žánru patří spoře oděná či polonahá těla, ale glamour není explicitní jako erotická fotografie nebo dokonce pornografie - choulostivější partie jsou vhodně zakryty oblečením, případně i jinou částí těla.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Glamour ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Glamour ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Glamour ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Glamour ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Glamour ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Glamour na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Glamour například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Glamour? resp. co přesně označuje termín Glamour? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glamour, odpověď na dotaz co je to Glamour?. Víte např. kdo to je Šovinista? Znáte a víte kdo je Mary Poppins? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Kultura). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.