Co je to?
Definice výrazu, termínu Glamour. Co znamená odborný pojem Glamour z kategorie Kultura?

Co je to Glamour? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Glamour?

Jedním z fotografických žánrů je glamour. Fotograf se pokouší zachytit krásu a přitažlivost ženského těla. V rámci žánru glamour se fotí zčásti odhalené modelky, nikoliv však explicitní zobrazení těla jako v případě erotických fotografií. Modelky tak přes sebe většinou mají zčásti oblečení, ale není to nevyhnutelně nutné. Pozornost se plně soustřeďuje na modelku a fotograf se jí snaží najít ve svůdné póze.

Co je to Glamour? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Glamour. Co znamená odborný pojem Glamour z kategorie Kultura?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Glamour je v sekci Kultura

Klíčová slova: definice pojmu, přesný výraz, popis, Kultura, definice, význam pojmu, termín, co znamená, Kultura, co to je, wiki, význam, terminus technicus, informace, pojem, vysvětlení, odborné názvosloví, slovník


Pojem Glamour je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Glamour? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Glamour (angl. půvab) je fotografický žánr, který se snaží zachytit krásu, půvab a přitažlivost ženského těla. Do tohoto fotografického žánru patří spoře oděná či polonahá těla, ale glamour není explicitní jako erotická fotografie nebo dokonce pornografie - choulostivější partie jsou vhodně zakryty oblečením, případně i jinou částí těla.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Glamour ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Glamour ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Glamour ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Glamour na Google.cz

Vyhledat heslo Glamour ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Glamour ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Glamour například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Glamour? resp. jaká je definice termínu Glamour? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glamour, odpověď na dotaz co je to Glamour?. Víte např. kdo to je Sluha? Znáte a víte kdo je Uprchlík? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Kultura). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.