Co je to?
Výraz, termín, definice slova Glamour. Co znamená odborný pojem Glamour z kategorie Kultura?

Co je to Glamour? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Glamour

Jedním z fotografických žánrů je glamour. Fotograf se pokouší zachytit krásu a přitažlivost ženského těla. V rámci žánru glamour se fotí zčásti odhalené modelky, nikoliv však explicitní zobrazení těla jako v případě erotických fotografií. Modelky tak přes sebe většinou mají zčásti oblečení, ale není to nevyhnutelně nutné. Pozornost se plně soustřeďuje na modelku a fotograf se jí snaží najít ve svůdné póze.

Co je to Glamour? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Glamour. Co znamená odborný pojem Glamour z kategorie Kultura?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Glamour? s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Glamour je v sekci kultura

Klíčová slova: slovo, termín, lexikon, pojem, heslo, formulace, wiki, vysvětlení, popis, kultura, přesný výraz, odborné názvosloví, co je to Glamour?, synonymum, informace, definice pojmu, definice, terminus technicus


Pojem Glamour je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Glamour dozvíte následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Glamour (angl. půvab) je fotografický žánr, který se snaží zachytit krásu, půvab a přitažlivost ženského těla. Do tohoto fotografického žánru patří spoře oděná či polonahá těla, ale glamour není explicitní jako erotická fotografie nebo dokonce pornografie - choulostivější partie jsou vhodně zakryty oblečením, případně i jinou částí těla.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít pojem Glamour ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Glamour ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Glamour ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Glamour ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Glamour na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Glamour ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Glamour například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď už víte jaká je definice termínu Glamour? resp. co se skrývá pod slovem Glamour? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glamour, odpověď na dotaz co je to Glamour?. Víte např. kdo to je Tomáš Feřtek? Znáte a víte kdo je Uprchlík? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Glamour i v jiných kategoriích (než kultura). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.