Co je to?
Odborný výraz, definice slova Glamour. Co znamená pojem Glamour z kategorie Kultura?

Co je to Glamour? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Glamour?

Jedním z fotografických žánrů je glamour. Fotograf se pokouší zachytit krásu a přitažlivost ženského těla. V rámci žánru glamour se fotí zčásti odhalené modelky, nikoliv však explicitní zobrazení těla jako v případě erotických fotografií. Modelky tak přes sebe většinou mají zčásti oblečení, ale není to nevyhnutelně nutné. Pozornost se plně soustřeďuje na modelku a fotograf se jí snaží najít ve svůdné póze.

Co je to Glamour? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Glamour. Co znamená pojem Glamour z kategorie Kultura?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Glamour patří do kategorie kultura

Klíčová slova: informace, význam pojmu, Glamour, názvosloví, přesný výraz, slovo, kultura, terminologie, wiki, odborný výraz, pojem, přesný význam, odborné názvosloví, definice pojmu, co to je, co znamená, terminus technicus, význam slova


Pojem Glamour je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Glamour? Definice slova, termínu z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Glamour (angl. půvab) je fotografický žánr, který se snaží zachytit krásu, půvab a přitažlivost ženského těla. Do tohoto fotografického žánru patří spoře oděná či polonahá těla, ale glamour není explicitní jako erotická fotografie nebo dokonce pornografie - choulostivější partie jsou vhodně zakryty oblečením, případně i jinou částí těla.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít slovo Glamour ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Glamour ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Glamour ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Glamour ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Glamour na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Glamour ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Glamour například ve Wikizdrojích, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Glamour? resp. co znamená Glamour? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glamour, odpověď na dotaz co je to Glamour?. Víte např. kdo to je Filcka? Znáte a víte kdo je Uprchlík? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než kultura). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.