Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Glamour. Co znamená pojem Glamour z kategorie Kultura?

Co je Glamour? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Glamour

Jedním z fotografických žánrů je glamour. Fotograf se pokouší zachytit krásu a přitažlivost ženského těla. V rámci žánru glamour se fotí zčásti odhalené modelky, nikoliv však explicitní zobrazení těla jako v případě erotických fotografií. Modelky tak přes sebe většinou mají zčásti oblečení, ale není to nevyhnutelně nutné. Pozornost se plně soustřeďuje na modelku a fotograf se jí snaží najít ve svůdné póze.

Co je to Glamour? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Glamour. Co znamená pojem Glamour z kategorie Kultura?

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Glamour s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Glamour se nachází v kategorii kultura

Klíčová slova: význam slova, slovo, slovník, názvosloví, co znamená, terminus technicus, wiki, formulace, význam pojmu, odborný výraz, význam, kultura, Glamour, vysvětlení, pojem, přesný výraz, co je to Glamour?, informace


Pojem Glamour je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Glamour? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Glamour (angl. půvab) je fotografický žánr, který se snaží zachytit krásu, půvab a přitažlivost ženského těla. Do tohoto fotografického žánru patří spoře oděná či polonahá těla, ale glamour není explicitní jako erotická fotografie nebo dokonce pornografie - choulostivější partie jsou vhodně zakryty oblečením, případně i jinou částí těla.

Další zdroje informací o slovu Glamour

Zkusit najít frázi Glamour ve Wikizdrojích

Najít termín Glamour ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Glamour na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Glamour ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Glamour ve vyhledávači Qwant

Najít termín Glamour ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Glamour například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Glamour? resp. co přesně označuje termín Glamour? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glamour, odpověď na dotaz co je to Glamour?. Víte např. kdo to je Dudák? Znáte a víte kdo je Radikál? Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Glamour v jiné sekci než kultura. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.