Co je to?
Definice odborného termínu, slova HDMI. Co znamená pojem HDMI z kategorie Počítače?

Co je to HDMI? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu HDMI?

Rozložením písmen HDMI dostaneme anglická slova High-Definition Multimedia Interface. Jedná se o nekomprimovaný zvukový a obrazový signál v moderním digitálním formátu. HDMI konektor dokáže převádět signál mezi některými zařízeními, jako jsou DVD přehrávač či satelitní TV přehrávač s výstupním zařízením - obrazovka. Začátek vývoje HDMI se datuje k roku 2002.


Co je to HDMI? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova HDMI. Co znamená pojem HDMI z kategorie Počítače?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín HDMI? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz HDMI se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: co je to HDMI?, terminologie, význam, odborný výraz, definice, Počítače, synonymum, terminus technicus, lexikon, co to je, formulace, pojem, heslo, Počítače, vysvětlení, wiki, slovník, popis


Pojem HDMI je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem HDMI na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem HDMI ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo HDMI ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz HDMI ve Wikislovníku

Hledat výraz HDMI na Google.cz

Hledat slovo HDMI ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo HDMI například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo HDMI? resp. co znamená HDMI? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HDMI, odpověď na dotaz co je to HDMI?. Víte např. kdo to je Jan Hus? Znáte a víte kdo je Egocentrik? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Počítače). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?