Co je to?
Definice výrazu, termínu Úniková hra. Co znamená odborný pojem Úniková hra z kategorie Sport?

Co je to Úniková hra? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Úniková hra?

Úniková hra je moderní zábava pro skupiny obvykle 2-5 lidí, kteří se snaží dostat z uzavřeného prostoru (místnosti). K úspěšnému zvládnutí hry je třeba využít vzájemné spolupráce, logického myšlení a důvtipu. V rámci hry se řeší nejrůznější úkoly a hádanky. Obvyklý je časový limit, který je nejčastěji 60 minut. Únikové hry bývají tématické - například útěk z vězení, středověk nebo sci-fi. Jedná se o oblíbenou zábavu v rámci firemních teambuildingů.


Co je to Úniková hra? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Úniková hra. Co znamená odborný pojem Úniková hra z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Úniková hra s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Úniková hra patří do kategorie Sport

Klíčová slova: význam, popis, vysvětlení, Sport, význam slova, přesný význam, co to je, wiki, co znamená, informace, Sport, co je to Úniková hra?, terminologie, názvosloví, synonymum, definice pojmu, odborný výraz, termín


Pojem Úniková hra je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Úniková hra?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Únikové hry v uzavřených místnostech jsou druhem fyzického dobrodružství, kde jsou lidé uzavřeni v místnosti s ostatními účastníky hry. Jejich úkolem je dobře se zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit série hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase. Všichni hráči musí využít maximální pozornost a logické myšlení, aby se jim podařilo z místnosti včas uniknout. Tento typ her byl založen na počítačových hrách, ve kterých hráč uzamčený v místnosti musí nejdříve dobře prozkoumat své okolí, aby se dostal ven.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít pojem Úniková hra na Google.cz

Najít heslo Úniková hra ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Úniková hra na Youtube

Vyhledat výraz Úniková hra ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Úniková hra ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Úniková hra ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Úniková hra například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Úniková hra? resp. jaký je přesný význam slova Úniková hra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Úniková hra, odpověď na dotaz co je to Úniková hra?. Víte např. kdo to je Editor? Znáte a víte kdo je Romain Bardet? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?