Co je to?
Definice výrazu, termínu Úniková hra. Co znamená odborný pojem Úniková hra z kategorie Sport?

Co je to Úniková hra? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Úniková hra?

Úniková hra je moderní zábava pro skupiny obvykle 2-5 lidí, kteří se snaží dostat z uzavřeného prostoru (místnosti). K úspěšnému zvládnutí hry je třeba využít vzájemné spolupráce, logického myšlení a důvtipu. V rámci hry se řeší nejrůznější úkoly a hádanky. Obvyklý je časový limit, který je nejčastěji 60 minut. Únikové hry bývají tématické - například útěk z vězení, středověk nebo sci-fi. Jedná se o oblíbenou zábavu v rámci firemních teambuildingů.


Co je to Úniková hra? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Úniková hra. Co znamená odborný pojem Úniková hra z kategorie Sport?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Úniková hra je v sekci Sport

Klíčová slova: význam, definice, wiki, heslo, Sport, slovo, význam pojmu, odborné názvosloví, co to je, Sport, vysvětlení, názvosloví, synonymum, co je to Úniková hra?, odborný výraz, formulace, slovník, lexikon


Pojem Úniková hra je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Úniková hra? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Únikové hry v uzavřených místnostech jsou druhem fyzického dobrodružství, kde jsou lidé uzavřeni v místnosti s ostatními účastníky hry. Jejich úkolem je dobře se zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit série hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase. Všichni hráči musí využít maximální pozornost a logické myšlení, aby se jim podařilo z místnosti včas uniknout. Tento typ her byl založen na počítačových hrách, ve kterých hráč uzamčený v místnosti musí nejdříve dobře prozkoumat své okolí, aby se dostal ven.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Úniková hra ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Úniková hra na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Úniková hra ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Úniková hra ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Úniková hra ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Úniková hra ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Úniková hra například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Úniková hra? resp. jaký je přesný význam slova Úniková hra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Úniková hra, odpověď na dotaz co je to Úniková hra?. Víte např. kdo to je Daniel Prokop? Znáte a víte kdo je Herobrine? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Sport. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?