Co je to?
Definice výrazu, termínu Úniková hra. Co znamená odborný pojem Úniková hra z kategorie Sport?

Co je to Úniková hra? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Úniková hra?

Úniková hra je moderní zábava pro skupiny obvykle 2-5 lidí, kteří se snaží dostat z uzavřeného prostoru (místnosti). K úspěšnému zvládnutí hry je třeba využít vzájemné spolupráce, logického myšlení a důvtipu. V rámci hry se řeší nejrůznější úkoly a hádanky. Obvyklý je časový limit, který je nejčastěji 60 minut. Únikové hry bývají tématické - například útěk z vězení, středověk nebo sci-fi. Jedná se o oblíbenou zábavu v rámci firemních teambuildingů.


Co je to Úniková hra? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Úniková hra. Co znamená odborný pojem Úniková hra z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Úniková hra s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Úniková hra je v kategorii Sport

Klíčová slova: informace, synonymum, Sport, názvosloví, co znamená, wiki, Sport, definice pojmu, definice, slovo, přesný význam, lexikon, heslo, formulace, vysvětlení, termín, terminologie, význam slova


Pojem Úniková hra je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Úniková hra?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Únikové hry v uzavřených místnostech jsou druhem fyzického dobrodružství, kde jsou lidé uzavřeni v místnosti s ostatními účastníky hry. Jejich úkolem je dobře se zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit série hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase. Všichni hráči musí využít maximální pozornost a logické myšlení, aby se jim podařilo z místnosti včas uniknout. Tento typ her byl založen na počítačových hrách, ve kterých hráč uzamčený v místnosti musí nejdříve dobře prozkoumat své okolí, aby se dostal ven.

Další informační zdroje

Hledat termín Úniková hra ve Wikizdrojích

Najít slovo Úniková hra ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Úniková hra ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Úniková hra ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Úniková hra na Google.cz

Najít termín Úniková hra ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Úniková hra například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Úniková hra? resp. jaký je význam pojmu Úniková hra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Úniková hra, odpověď na dotaz co je to Úniková hra?. Víte např. kdo to je Terorista? Znáte a víte kdo je Koroner? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Úniková hra i v jiných kategoriích (než Sport). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?