Co je to?
Výraz, termín, definice slova Úniková hra. Co znamená odborný pojem Úniková hra z kategorie Sport?

Co je to Úniková hra? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Úniková hra?

Úniková hra je moderní zábava pro skupiny obvykle 2-5 lidí, kteří se snaží dostat z uzavřeného prostoru (místnosti). K úspěšnému zvládnutí hry je třeba využít vzájemné spolupráce, logického myšlení a důvtipu. V rámci hry se řeší nejrůznější úkoly a hádanky. Obvyklý je časový limit, který je nejčastěji 60 minut. Únikové hry bývají tématické - například útěk z vězení, středověk nebo sci-fi. Jedná se o oblíbenou zábavu v rámci firemních teambuildingů.


Co je to Úniková hra? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Úniková hra. Co znamená odborný pojem Úniková hra z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Úniková hra patří do kategorie sport

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, přesný výraz, Úniková hra, terminologie, informace, terminus technicus, vysvětlení, co znamená, názvosloví, definice, sport, význam, pojem, termín, slovník, formulace, přesný význam


Pojem Úniková hra je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Úniková hra? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Únikové hry v uzavřených místnostech jsou druhem fyzického dobrodružství, kde jsou lidé uzavřeni v místnosti s ostatními účastníky hry. Jejich úkolem je dobře se zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit série hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase. Všichni hráči musí využít maximální pozornost a logické myšlení, aby se jim podařilo z místnosti včas uniknout. Tento typ her byl založen na počítačových hrách, ve kterých hráč uzamčený v místnosti musí nejdříve dobře prozkoumat své okolí, aby se dostal ven.

Linky na další online zdroje

Zkusit najít pojem Úniková hra ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Úniková hra ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Úniková hra ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Úniková hra ve Wikislovníku

Hledat termín Úniková hra na Google.cz

Hledat výraz Úniková hra ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Úniková hra například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě nyní již víte jaký je význam slova Úniková hra? resp. co znamená Úniková hra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Úniková hra, odpověď na dotaz co je to Úniková hra?. Víte např. kdo to je Lou Fanánek Hagen? Znáte a víte kdo je Jakub Vrána? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je sport. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?