Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cuckold. Co znamená pojem Cuckold z kategorie Psychologie?

Co je to Cuckold? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Cuckold

Cuckold je druh sexuální praktiky či fantaze, ve které se muž dobrovolně stává podváděným. Vzrušuje se sledováním své ženy souložící s jiným mužem, je pouze divákem, nijak se nezapojuje. Samotné slovo cuckold se překládá jako kukačka.
Někdy si takový muž zcela odepírá styk, může při sexu pouze napomáhat a žena praktikuje sex pouze s milenci. Muž zastává submisivní úlohu, bývá zneužíván a ponižován.


Co je to Cuckold? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Cuckold. Co znamená pojem Cuckold z kategorie Psychologie?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Cuckold? Potom se o definici podělte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Cuckold se nachází v kategorii Psychologie

Klíčová slova: formulace, odborné názvosloví, co je to Cuckold?, Psychologie, terminologie, terminus technicus, pojem, vysvětlení, co znamená, definice pojmu, termín, význam, přesný výraz, názvosloví, informace, wiki, synonymum, co to je


Pojem Cuckold je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat heslo Cuckold ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Cuckold na Youtube

Hledat pojem Cuckold ve Wikipedii

Zkusit najít termín Cuckold na Google.cz

Najít výraz Cuckold ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Cuckold ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cuckold například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Cuckold? resp. co je to Cuckold? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cuckold, odpověď na dotaz co je to Cuckold?. Víte např. kdo to je Martin Uhlíř? Znáte a víte kdo je Hynek Čermák? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Psychologie). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.