Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cuckold. Co znamená odborný pojem Cuckold z kategorie Psychologie?

Co je to Cuckold? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Cuckold?

Cuckold je druh sexuální praktiky či fantaze, ve které se muž dobrovolně stává podváděným. Vzrušuje se sledováním své ženy souložící s jiným mužem, je pouze divákem, nijak se nezapojuje. Samotné slovo cuckold se překládá jako kukačka.
Někdy si takový muž zcela odepírá styk, může při sexu pouze napomáhat a žena praktikuje sex pouze s milenci. Muž zastává submisivní úlohu, bývá zneužíván a ponižován.


Co je to Cuckold? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cuckold. Co znamená odborný pojem Cuckold z kategorie Psychologie?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Cuckold s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Cuckold se nachází v kategorii psychologie

Klíčová slova: synonymum, význam slova, terminologie, terminus technicus, slovo, heslo, význam pojmu, popis, psychologie, přesný význam, vysvětlení, názvosloví, lexikon, co je to Cuckold?, formulace, slovník, pojem, wiki


Pojem Cuckold je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Cuckold na Google.cz

Zkusit najít slovo Cuckold ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Cuckold ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Cuckold na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cuckold ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Cuckold ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Cuckold například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Cuckold? resp. co znamená výraz Cuckold? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cuckold, odpověď na dotaz co je to Cuckold?. Víte např. kdo to je Tiger Woods? Znáte a víte kdo je Cate Blanchett? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než psychologie). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.