Co je to?
Definice výrazu Cuckold. Co znamená odborný pojem Cuckold z kategorie Psychologie?

Co je Cuckold? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Cuckold?

Cuckold je druh sexuální praktiky či fantaze, ve které se muž dobrovolně stává podváděným. Vzrušuje se sledováním své ženy souložící s jiným mužem, je pouze divákem, nijak se nezapojuje. Samotné slovo cuckold se překládá jako kukačka.
Někdy si takový muž zcela odepírá styk, může při sexu pouze napomáhat a žena praktikuje sex pouze s milenci. Muž zastává submisivní úlohu, bývá zneužíván a ponižován.


Co je to Cuckold? Význam slova, termín, Definice výrazu Cuckold. Co znamená odborný pojem Cuckold z kategorie Psychologie?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Cuckold můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Cuckold je v sekci psychologie

Klíčová slova: slovník, psychologie, psychologie, význam, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, terminus technicus, názvosloví, informace, termín, co je to Cuckold?, synonymum, terminologie, definice, přesný význam, význam slova, popis


Pojem Cuckold je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Cuckold zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cuckold ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cuckold ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Cuckold ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Cuckold ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Cuckold ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Cuckold ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Cuckold například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Cuckold? resp. co znamená slovo Cuckold? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cuckold, odpověď na dotaz co je to Cuckold?. Víte např. kdo to je Ivan Král? Znáte a víte kdo je Miluše Horská? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Cuckold i v jiné sekci než v psychologie. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.