Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cuckold. Co znamená pojem Cuckold z kategorie Psychologie?

Co je to Cuckold? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Cuckold?

Cuckold je druh sexuální praktiky či fantaze, ve které se muž dobrovolně stává podváděným. Vzrušuje se sledováním své ženy souložící s jiným mužem, je pouze divákem, nijak se nezapojuje. Samotné slovo cuckold se překládá jako kukačka.
Někdy si takový muž zcela odepírá styk, může při sexu pouze napomáhat a žena praktikuje sex pouze s milenci. Muž zastává submisivní úlohu, bývá zneužíván a ponižován.


Co je to Cuckold? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Cuckold. Co znamená pojem Cuckold z kategorie Psychologie?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Cuckold s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Cuckold se nachází v sekci Psychologie

Klíčová slova: termín, co znamená, význam, přesný význam, pojem, formulace, synonymum, definice pojmu, názvosloví, odborné názvosloví, heslo, definice, co to je, vysvětlení, přesný výraz, Psychologie, wiki, význam pojmu


Pojem Cuckold je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Cuckold na Youtube

Hledat pojem Cuckold ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Cuckold ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cuckold ve Wikimedia Commons

Hledat termín Cuckold ve Wikipedii

Vyhledat pojem Cuckold ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Cuckold například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Cuckold? resp. jaká je definice termínu Cuckold? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cuckold, odpověď na dotaz co je to Cuckold?. Víte např. kdo to je Barbora Seemanová? Znáte a víte kdo je Laďka Něrgešová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Psychologie. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.