Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cuckold. Co znamená pojem Cuckold z kategorie Psychologie?

Co je to Cuckold? Význam slova

Co znamená termín Cuckold? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Cuckold je druh sexuální praktiky či fantaze, ve které se muž dobrovolně stává podváděným. Vzrušuje se sledováním své ženy souložící s jiným mužem, je pouze divákem, nijak se nezapojuje. Samotné slovo cuckold se překládá jako kukačka.
Někdy si takový muž zcela odepírá styk, může při sexu pouze napomáhat a žena praktikuje sex pouze s milenci. Muž zastává submisivní úlohu, bývá zneužíván a ponižován.


Co je to Cuckold? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Cuckold. Co znamená pojem Cuckold z kategorie Psychologie?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Cuckold? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Cuckold je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: slovo, Psychologie, informace, přesný výraz, význam, význam pojmu, odborný výraz, synonymum, terminologie, odborné názvosloví, terminus technicus, Psychologie, heslo, popis, pojem, Cuckold, názvosloví, lexikon


Pojem Cuckold je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít termín Cuckold ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Cuckold na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cuckold ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Cuckold ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Cuckold ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Cuckold ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Cuckold například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Cuckold? resp. jaká je definice termínu Cuckold? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cuckold, odpověď na dotaz co je to Cuckold?. Víte např. kdo to je Mahulena Bočanová? Znáte a víte kdo je Hynek Čermák? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Psychologie). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.