Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cuckold. Co znamená slovo Cuckold z kategorie Psychologie?

Co je Cuckold?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Cuckold

Cuckold je druh sexuální praktiky či fantaze, ve které se muž dobrovolně stává podváděným. Vzrušuje se sledováním své ženy souložící s jiným mužem, je pouze divákem, nijak se nezapojuje. Samotné slovo cuckold se překládá jako kukačka.
Někdy si takový muž zcela odepírá styk, může při sexu pouze napomáhat a žena praktikuje sex pouze s milenci. Muž zastává submisivní úlohu, bývá zneužíván a ponižován.


Co je to Cuckold? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Cuckold. Co znamená slovo Cuckold z kategorie Psychologie?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Tento text (Cuckold) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Cuckold patří do kategorie psychologie

Klíčová slova: názvosloví, význam, pojem, heslo, vysvětlení, termín, Cuckold, lexikon, význam pojmu, co to je, popis, psychologie, co je to Cuckold?, slovo, informace, wiki, přesný význam, co znamená


Pojem Cuckold je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Cuckold doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít výraz Cuckold ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít Cuckold na Google.cz

Hledat termín Cuckold ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cuckold ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Cuckold na Youtube

Najít výraz Cuckold ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Cuckold například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v metavyhledávači Info.com nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Cuckold? resp. co je to Cuckold? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cuckold, odpověď na dotaz co je to Cuckold?. Víte např. kdo to je Klára Vodičková? Znáte a víte kdo je Jan Horník? Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Cuckold hledat i v jiných kategoriích (než psychologie). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie psychologie, trojúhelník, cuckold, ilustrační obrázek

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.