Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cuckold. Co znamená pojem Cuckold z kategorie Psychologie?

Co je to Cuckold? Význam slova

Co znamená termín Cuckold? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Cuckold je druh sexuální praktiky či fantaze, ve které se muž dobrovolně stává podváděným. Vzrušuje se sledováním své ženy souložící s jiným mužem, je pouze divákem, nijak se nezapojuje. Samotné slovo cuckold se překládá jako kukačka.
Někdy si takový muž zcela odepírá styk, může při sexu pouze napomáhat a žena praktikuje sex pouze s milenci. Muž zastává submisivní úlohu, bývá zneužíván a ponižován.


Co je to Cuckold? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Cuckold. Co znamená pojem Cuckold z kategorie Psychologie?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Cuckold? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Cuckold je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, slovo, pojem, termín, co znamená, heslo, co to je, význam, definice, Psychologie, vysvětlení, odborný výraz, formulace, Cuckold, význam slova, co je to Cuckold?


Pojem Cuckold je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Cuckold

Zkusit najít pojem Cuckold ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Cuckold ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cuckold ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Cuckold na Google.cz

Vyhledat pojem Cuckold ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Cuckold ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Cuckold například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Cuckold? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Cuckold? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cuckold, odpověď na dotaz co je to Cuckold?. Víte např. kdo to je Buzerant? Znáte a víte kdo je Laďka Něrgešová? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Psychologie). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.