Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cuckold. Co znamená pojem Cuckold z kategorie Psychologie?

Co je to Cuckold? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Cuckold

Cuckold je druh sexuální praktiky či fantaze, ve které se muž dobrovolně stává podváděným. Vzrušuje se sledováním své ženy souložící s jiným mužem, je pouze divákem, nijak se nezapojuje. Samotné slovo cuckold se překládá jako kukačka.
Někdy si takový muž zcela odepírá styk, může při sexu pouze napomáhat a žena praktikuje sex pouze s milenci. Muž zastává submisivní úlohu, bývá zneužíván a ponižován.


Co je to Cuckold? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Cuckold. Co znamená pojem Cuckold z kategorie Psychologie?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Cuckold patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: význam, Psychologie, přesný výraz, definice pojmu, přesný význam, wiki, význam pojmu, definice, pojem, co znamená, Psychologie, slovo, terminus technicus, odborné názvosloví, heslo, informace, popis, co je to Cuckold?


Pojem Cuckold je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Cuckold ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Cuckold ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Cuckold ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cuckold ve Wikimedia Commons

Najít termín Cuckold ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Cuckold ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cuckold například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Cuckold? resp. co znamená výraz Cuckold? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cuckold, odpověď na dotaz co je to Cuckold?. Víte např. kdo to je Kuplíř? Znáte a víte kdo je Dwayne Johnson? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Cuckold i v jiných kategoriích (než Psychologie). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.