Co je to?
Definice výrazu, termínu Tinnitus. Co znamená odborný pojem Tinnitus z kategorie Nemoce?

Co je to Tinnitus? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Tinnitus?

Tinnitus je pojem, který označuje ušní šelesty - celou stupnici subjektivně vnímaných zvuků. Tyto zvuky nejsou způsobené vnějšími příčinami, mohou být různého druhu – například pískot, šum, hučení a další. Objektivně by tedy neměly být slyšeny, ale přesto na postiženého jedince působí celý den, takže ten se nemůže soustředit na práci ani další činnosti.
Tinnitus způsobuje značnou únavu pacienta a jeho podrážděnost a celkově snižuje kvalitu života. Tinnitus nelze léčit univerzálně, pacienti potřebují individuální přístup.


Co je to Tinnitus? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Tinnitus. Co znamená odborný pojem Tinnitus z kategorie Nemoce?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Tinnitus patří do sekce Nemoce

Klíčová slova: význam, wiki, přesný význam, Nemoce, terminologie, odborný výraz, význam pojmu, popis, vysvětlení, názvosloví, informace, heslo, lexikon, formulace, terminus technicus, co to je, Nemoce, termín


Pojem Tinnitus je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Tinnitus doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz Tinnitus ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Tinnitus ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Tinnitus na Youtube

Hledat pojem Tinnitus ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Tinnitus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Tinnitus ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tinnitus například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Tinnitus? resp. co znamená Tinnitus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tinnitus, odpověď na dotaz co je to Tinnitus?. Víte např. kdo to je Kat? Znáte a víte kdo je Svatá Barbora? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nemoce. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.