Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ambulance. Co znamená pojem Ambulance z kategorie Lékařství?

Co je to Ambulance? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Ambulance?

Ambulance je označení pro místnost nebo vyhražené pracoviště, kde se provádí ošetřování nebo ambulantní vyšetření pacientů. Často zde bývají pacienti i přijímáni. Příjmu předchází vyšetření, které se provádí právě v prostorách ambulance. Není zde lůžková část, není zde možné nemocniční ubytování.
Jde o zdravotnické zařízení, kam mohou pacienti docházet například na čištění ran, převazy a podobně. Svou ambulanci má většina nemocničních oddělení, fungují zde jak denní, tak i noční služby. Stejným slovem se označuje také sanitní vůz.


Co je to Ambulance? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ambulance. Co znamená pojem Ambulance z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Ambulance? Potom se o definici podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ambulance se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, heslo, Lékařství, význam slova, popis, vysvětlení, význam, co to je, přesný výraz, slovník, synonymum, názvosloví, terminologie, pojem, lexikon, význam pojmu, co je to Ambulance?, wiki


Pojem Ambulance je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít výraz Ambulance ve Wikislovníku

Hledat výraz Ambulance na Google.cz

Hledat pojem Ambulance ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Ambulance na Youtube

Hledat slovo Ambulance ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Ambulance ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ambulance například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Ambulance? resp. co znamená slovo Ambulance? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ambulance, odpověď na dotaz co je to Ambulance?. Víte např. kdo to je Martin Maxa? Znáte a víte kdo je Kelt? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?