Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ambulance. Co znamená pojem Ambulance z kategorie Lékařství?

Co je to Ambulance? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Ambulance?

Ambulance je označení pro místnost nebo vyhražené pracoviště, kde se provádí ošetřování nebo ambulantní vyšetření pacientů. Často zde bývají pacienti i přijímáni. Příjmu předchází vyšetření, které se provádí právě v prostorách ambulance. Není zde lůžková část, není zde možné nemocniční ubytování.
Jde o zdravotnické zařízení, kam mohou pacienti docházet například na čištění ran, převazy a podobně. Svou ambulanci má většina nemocničních oddělení, fungují zde jak denní, tak i noční služby. Stejným slovem se označuje také sanitní vůz.


Co je to Ambulance? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ambulance. Co znamená pojem Ambulance z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ambulance sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ambulance patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: slovník, heslo, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, Lékařství, přesný význam, pojem, informace, definice pojmu, názvosloví, popis, význam pojmu, Lékařství, slovo, wiki, co je to Ambulance?, co to je


Pojem Ambulance je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat výraz Ambulance ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ambulance ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Ambulance ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Ambulance ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Ambulance ve Wikipedii

Najít termín Ambulance na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ambulance například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Ambulance? resp. co znamená Ambulance? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ambulance, odpověď na dotaz co je to Ambulance?. Víte např. kdo to je Velezrádce? Znáte a víte kdo je Jennifer Aniston? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?