Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bitcoin. Co znamená pojem Bitcoin z kategorie Počítače?

Co to je Bitcoin? Význam slova

Co znamená termín Bitcoin? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Ve světě počítačů existuje virtuální měna, která se skrývá pod názvem bitcoin. Vytvořena byla v roce 2009 Satoshim Nakamotem. Název také označuje Open source software a stejnojmennou peer-to-peer síť.
Měna bitcoin není narozdíl od většiny měn závislý na důvěře v jejího vydavatele. K zabezpečení sítě slouží kryptografie. Množství mincí v oběhu je předem přesně daný.


Co je to Bitcoin? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bitcoin. Co znamená pojem Bitcoin z kategorie Počítače?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Bitcoin? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bitcoin je v kategorii Počítače

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, vysvětlení, terminologie, definice pojmu, Počítače, heslo, slovník, názvosloví, popis, co je to Bitcoin?, termín, přesný výraz, odborné názvosloví, wiki, co to je, formulace, význam


Pojem Bitcoin je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat termín Bitcoin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Bitcoin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Bitcoin na Youtube

Hledat slovo Bitcoin ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Bitcoin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bitcoin ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bitcoin například ve Wikislovníku, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Bitcoin? resp. jaký je význam slova Bitcoin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bitcoin, odpověď na dotaz co je to Bitcoin?. Víte např. kdo to je Hana Hegerová? Znáte a víte kdo je Pantáta? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Počítače. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.