Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bitcoin. Co znamená pojem Bitcoin z kategorie Počítače?

Co to je Bitcoin? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Bitcoin

Ve světě počítačů existuje virtuální měna, která se skrývá pod názvem bitcoin. Vytvořena byla v roce 2009 Satoshim Nakamotem. Název také označuje Open source software a stejnojmennou peer-to-peer síť.
Měna bitcoin není narozdíl od většiny měn závislý na důvěře v jejího vydavatele. K zabezpečení sítě slouží kryptografie. Množství mincí v oběhu je předem přesně daný.


Co je to Bitcoin? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bitcoin. Co znamená pojem Bitcoin z kategorie Počítače?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Bitcoin můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Bitcoin je v sekci Počítače

Klíčová slova: co to je, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení, Počítače, definice, přesný význam, wiki, informace, odborné názvosloví, popis, formulace, pojem, slovník, co je to Bitcoin?, terminus technicus, slovo, co znamená


Pojem Bitcoin je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Bitcoin

Zkusit najít termín Bitcoin ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bitcoin ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Bitcoin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Bitcoin ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Bitcoin ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Bitcoin na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bitcoin například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Bitcoin? resp. co se přesně ukrývá za slovem Bitcoin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bitcoin, odpověď na dotaz co je to Bitcoin?. Víte např. kdo to je Daniel Landa? Znáte a víte kdo je Pantáta? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Počítače. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.