Co je to?
Odborný výraz, definice slova Adenokarcinom. Co znamená pojem Adenokarcinom z kategorie Nemoce?

Co je to Adenokarcinom? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Adenokarcinom?

Adenokarcinom se řadí mezi zhoubné nádory, které mají původ v buňkách žlázového epitelu. Tento zhoubný nádor se může vyskytovat v orgánech jako žaludek, konečník, prso či tlusté střevo. Svým chováním se nijak neliší od ostatních nádorů - svým růstem likviduje okolní tkáně a často produkuje metastáze. Mezi základní léčby adenokarcinomu patří radioterapie, chemoterapie a chirurgický zákrok.


Co je to Adenokarcinom? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Adenokarcinom. Co znamená pojem Adenokarcinom z kategorie Nemoce?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Adenokarcinom) můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Adenokarcinom patří do kategorie Nemoce

Klíčová slova: slovník, definice, přesný výraz, vysvětlení, Nemoce, slovo, Adenokarcinom, terminologie, co je to Adenokarcinom?, lexikon, heslo, přesný význam, význam slova, odborné názvosloví, pojem, informace, význam pojmu, terminus technicus


Pojem Adenokarcinom je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Adenokarcinom lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Adenokarcinom ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adenokarcinom ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Adenokarcinom na Youtube

Hledat heslo Adenokarcinom ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Adenokarcinom na Google.cz

Najít slovo Adenokarcinom ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Adenokarcinom například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Adenokarcinom? resp. co to je Adenokarcinom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adenokarcinom, odpověď na dotaz co je to Adenokarcinom?. Víte např. kdo to je Otrokář? Znáte a víte kdo je Krupiér? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nemoce. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.