Co je to?
Odborný výraz, definice slova Adenokarcinom. Co znamená pojem Adenokarcinom z kategorie Nemoce?

Co je to Adenokarcinom? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Adenokarcinom

Adenokarcinom se řadí mezi zhoubné nádory, které mají původ v buňkách žlázového epitelu. Tento zhoubný nádor se může vyskytovat v orgánech jako žaludek, konečník, prso či tlusté střevo. Svým chováním se nijak neliší od ostatních nádorů - svým růstem likviduje okolní tkáně a často produkuje metastáze. Mezi základní léčby adenokarcinomu patří radioterapie, chemoterapie a chirurgický zákrok.


Co je to Adenokarcinom? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Adenokarcinom. Co znamená pojem Adenokarcinom z kategorie Nemoce?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Adenokarcinom je v sekci Nemoce

Klíčová slova: co znamená, definice pojmu, co je to Adenokarcinom?, lexikon, slovo, formulace, význam, význam pojmu, co to je, popis, wiki, terminus technicus, vysvětlení, Adenokarcinom, odborný výraz, terminologie, Nemoce, informace


Pojem Adenokarcinom je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít termín Adenokarcinom ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Adenokarcinom ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Adenokarcinom na Google.cz

Najít pojem Adenokarcinom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Adenokarcinom ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Adenokarcinom ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adenokarcinom například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Adenokarcinom? resp. co znamená Adenokarcinom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adenokarcinom, odpověď na dotaz co je to Adenokarcinom?. Víte např. kdo to je Natalie Portman? Znáte a víte kdo je Pábitel? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Adenokarcinom v jiné sekci než Nemoce. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.