Co je to?
Definice výrazu Adenokarcinom. Co znamená odborný pojem Adenokarcinom z kategorie Nemoce?

Co je Adenokarcinom? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Adenokarcinom?

Adenokarcinom se řadí mezi zhoubné nádory, které mají původ v buňkách žlázového epitelu. Tento zhoubný nádor se může vyskytovat v orgánech jako žaludek, konečník, prso či tlusté střevo. Svým chováním se nijak neliší od ostatních nádorů - svým růstem likviduje okolní tkáně a často produkuje metastáze. Mezi základní léčby adenokarcinomu patří radioterapie, chemoterapie a chirurgický zákrok.


Co je to Adenokarcinom? Význam slova, termín, Definice výrazu Adenokarcinom. Co znamená odborný pojem Adenokarcinom z kategorie Nemoce?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Adenokarcinom můžete samozřejmě sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Adenokarcinom je v sekci nemoce

Klíčová slova: slovník, terminologie, terminus technicus, co je to Adenokarcinom?, přesný výraz, slovo, definice, Adenokarcinom, nemoce, co to je, wiki, význam, termín, význam slova, odborný výraz, pojem, popis, odborné názvosloví


Pojem Adenokarcinom je v kategorii nemoce, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Adenokarcinom zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat slovo Adenokarcinom ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Adenokarcinom ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Adenokarcinom ve Wikislovníku

Hledat slovo Adenokarcinom ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Adenokarcinom ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adenokarcinom ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Adenokarcinom například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Adenokarcinom? resp. co je to Adenokarcinom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adenokarcinom, odpověď na dotaz co je to Adenokarcinom?. Víte např. kdo to je Ladislav Štaidl? Znáte a víte kdo je Dědic? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než nemoce. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.