Co je to?
Odborný výraz, definice slova Adenokarcinom. Co znamená pojem Adenokarcinom z kategorie Nemoce?

Co je to Adenokarcinom? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Adenokarcinom?

Adenokarcinom se řadí mezi zhoubné nádory, které mají původ v buňkách žlázového epitelu. Tento zhoubný nádor se může vyskytovat v orgánech jako žaludek, konečník, prso či tlusté střevo. Svým chováním se nijak neliší od ostatních nádorů - svým růstem likviduje okolní tkáně a často produkuje metastáze. Mezi základní léčby adenokarcinomu patří radioterapie, chemoterapie a chirurgický zákrok.


Co je to Adenokarcinom? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Adenokarcinom. Co znamená pojem Adenokarcinom z kategorie Nemoce?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Adenokarcinom můžete samozřejmě sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Adenokarcinom je v sekci Nemoce

Klíčová slova: termín, odborné názvosloví, význam, přesný výraz, Adenokarcinom, heslo, význam slova, synonymum, informace, pojem, wiki, přesný význam, popis, slovník, lexikon, názvosloví, terminus technicus, formulace


Pojem Adenokarcinom je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Adenokarcinom v následujících zdrojích

Hledat pojem Adenokarcinom ve Wikipedii

Vyhledat termín Adenokarcinom ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Adenokarcinom ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Adenokarcinom ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Adenokarcinom ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adenokarcinom ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Adenokarcinom například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Adenokarcinom? resp. jaký je význam pojmu Adenokarcinom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adenokarcinom, odpověď na dotaz co je to Adenokarcinom?. Víte např. kdo to je Chalupník? Znáte a víte kdo je Krupiér? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nemoce). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.