Co je to?
Odborný výraz, definice slova Adenokarcinom. Co znamená pojem Adenokarcinom z kategorie Nemoce?

Co je to Adenokarcinom? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Adenokarcinom?

Adenokarcinom se řadí mezi zhoubné nádory, které mají původ v buňkách žlázového epitelu. Tento zhoubný nádor se může vyskytovat v orgánech jako žaludek, konečník, prso či tlusté střevo. Svým chováním se nijak neliší od ostatních nádorů - svým růstem likviduje okolní tkáně a často produkuje metastáze. Mezi základní léčby adenokarcinomu patří radioterapie, chemoterapie a chirurgický zákrok.


Co je to Adenokarcinom? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Adenokarcinom. Co znamená pojem Adenokarcinom z kategorie Nemoce?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Adenokarcinom můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Adenokarcinom je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: pojem, definice pojmu, význam pojmu, terminus technicus, lexikon, Nemoce, odborný výraz, informace, Adenokarcinom, wiki, popis, formulace, co to je, význam slova, Nemoce, vysvětlení, co je to Adenokarcinom?, odborné názvosloví


Pojem Adenokarcinom je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Adenokarcinom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Adenokarcinom ve Wikipedii

Najít výraz Adenokarcinom ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Adenokarcinom ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Adenokarcinom ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Adenokarcinom ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Adenokarcinom například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Adenokarcinom? resp. co je to Adenokarcinom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adenokarcinom, odpověď na dotaz co je to Adenokarcinom?. Víte např. kdo to je Skvoter? Znáte a víte kdo je Pábitel? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nemoce Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.