Co je to?
Odborný výraz, definice slova Adenokarcinom. Co znamená pojem Adenokarcinom z kategorie Nemoce?

Co je to Adenokarcinom? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Adenokarcinom?

Adenokarcinom se řadí mezi zhoubné nádory, které mají původ v buňkách žlázového epitelu. Tento zhoubný nádor se může vyskytovat v orgánech jako žaludek, konečník, prso či tlusté střevo. Svým chováním se nijak neliší od ostatních nádorů - svým růstem likviduje okolní tkáně a často produkuje metastáze. Mezi základní léčby adenokarcinomu patří radioterapie, chemoterapie a chirurgický zákrok.


Co je to Adenokarcinom? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Adenokarcinom. Co znamená pojem Adenokarcinom z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Adenokarcinom? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Adenokarcinom se nachází v kategorii Nemoce

Klíčová slova: odborný výraz, co to je, slovník, význam, vysvětlení, termín, formulace, co je to Adenokarcinom?, wiki, Nemoce, význam slova, slovo, terminus technicus, terminologie, názvosloví, Adenokarcinom, heslo, přesný význam


Pojem Adenokarcinom je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo Adenokarcinom ve Wikislovníku

Vyhledat termín Adenokarcinom ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Adenokarcinom ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adenokarcinom ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Adenokarcinom ve Wikipedii

Najít pojem Adenokarcinom ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adenokarcinom například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Adenokarcinom? resp. co přesně označuje termín Adenokarcinom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adenokarcinom, odpověď na dotaz co je to Adenokarcinom?. Víte např. kdo to je Pohan? Znáte a víte kdo je Krupiér? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nemoce). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.