Co je to?
Odborný výraz, definice slova Adenokarcinom. Co znamená pojem Adenokarcinom z kategorie Nemoce?

Co je to Adenokarcinom? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Adenokarcinom?

Adenokarcinom se řadí mezi zhoubné nádory, které mají původ v buňkách žlázového epitelu. Tento zhoubný nádor se může vyskytovat v orgánech jako žaludek, konečník, prso či tlusté střevo. Svým chováním se nijak neliší od ostatních nádorů - svým růstem likviduje okolní tkáně a často produkuje metastáze. Mezi základní léčby adenokarcinomu patří radioterapie, chemoterapie a chirurgický zákrok.


Co je to Adenokarcinom? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Adenokarcinom. Co znamená pojem Adenokarcinom z kategorie Nemoce?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Adenokarcinom s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Adenokarcinom se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: definice pojmu, slovo, přesný výraz, heslo, pojem, synonymum, popis, vysvětlení, terminus technicus, co to je, význam pojmu, přesný význam, slovník, názvosloví, význam slova, termín, terminologie, co je to Adenokarcinom?


Pojem Adenokarcinom je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Adenokarcinom ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Adenokarcinom ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Adenokarcinom ve Wikipedii

Vyhledat výraz Adenokarcinom ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adenokarcinom ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Adenokarcinom na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Adenokarcinom například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Adenokarcinom? resp. co je to Adenokarcinom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adenokarcinom, odpověď na dotaz co je to Adenokarcinom?. Víte např. kdo to je Skladník? Znáte a víte kdo je Veřejný činitel? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nemoce. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.