Co je to?
Výraz, termín, definice slova Adenokarcinom. Co znamená odborný pojem Adenokarcinom z kategorie Nemoce?

Co je to Adenokarcinom? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Adenokarcinom

Adenokarcinom se řadí mezi zhoubné nádory, které mají původ v buňkách žlázového epitelu. Tento zhoubný nádor se může vyskytovat v orgánech jako žaludek, konečník, prso či tlusté střevo. Svým chováním se nijak neliší od ostatních nádorů - svým růstem likviduje okolní tkáně a často produkuje metastáze. Mezi základní léčby adenokarcinomu patří radioterapie, chemoterapie a chirurgický zákrok.


Co je to Adenokarcinom? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Adenokarcinom. Co znamená odborný pojem Adenokarcinom z kategorie Nemoce?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Adenokarcinom s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Adenokarcinom se nachází v kategorii nemoce

Klíčová slova: definice, pojem, informace, význam pojmu, vysvětlení, význam, popis, odborný výraz, definice pojmu, názvosloví, terminologie, přesný výraz, Adenokarcinom, význam slova, lexikon, wiki, synonymum, slovo


Pojem Adenokarcinom je v kategorii nemoce, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Adenokarcinom

Hledat slovo Adenokarcinom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Adenokarcinom ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Adenokarcinom ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Adenokarcinom ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Adenokarcinom ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adenokarcinom ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Adenokarcinom například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě nyní již víte jaký je význam slova Adenokarcinom? resp. co znamená výraz Adenokarcinom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adenokarcinom, odpověď na dotaz co je to Adenokarcinom?. Víte např. kdo to je Repetent? Znáte a víte kdo je Pábitel? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než nemoce). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.