Co je to?
Odborný výraz, definice slova Klamavá reklama. Co znamená pojem Klamavá reklama z kategorie Právo?

Co je Klamavá reklama?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Klamavá reklama?

Klamavá reklama je jednání týkající se povolání nebo podnikání, které je založeno na nekalé soutěži. Klamavá reklama vyvolává nebo navozuje možnost klamné představy o kvalitách nabízeného produktu nebo služby. To má pak vliv na to, jak se budou chovat a jednat účastníci nějaké hospodářské soutěže či zákazníci.
O klamavé reklamě pojednává i občanský zákoník. Podstatou reklamy je psaný nebo mluvený projev, obrázky, fotografie a podobně, které působí mylný dojmem. Nejedná se o pouhé přehánění, jde o cílenou snahu uvést někoho v omyl.


Co je to Klamavá reklama? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Klamavá reklama. Co znamená pojem Klamavá reklama z kategorie Právo?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Klamavá reklama se nachází v sekci právo

Klíčová slova: wiki, synonymum, pojem, slovo, přesný význam, formulace, právo, význam, co to je, informace, význam slova, odborné názvosloví, právo, co znamená, odborný výraz, přesný výraz, Klamavá reklama, význam pojmu


Pojem Klamavá reklama je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Klamavá reklama píše následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Klamavá reklama je nekalosoutěžní jednání související s podnikáním nebo povoláním, které vyvolá nebo je schopné vyvolat klamnou představu o nabízených výrobcích či službách, a tím může ovlivnit hospodářské chování účastníků hospodářské soutěže. Upravena je v § 2977 občanského zákoníku.

Hledejte v dalších zdrojích

Najít pojem Klamavá reklama na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Klamavá reklama ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Klamavá reklama ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Klamavá reklama ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Klamavá reklama ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Klamavá reklama ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Klamavá reklama například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co je to Klamavá reklama? resp. jaká je definice slova Klamavá reklama? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klamavá reklama, odpověď na dotaz co je to Klamavá reklama?. Víte např. kdo to je Autokrat? Znáte a víte kdo je Palestinec? Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Klamavá reklama v jiné sekci než právo. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?