Co je to?
Definice výrazu, termínu Chemtrails. Co znamená odborný pojem Chemtrails z kategorie Politika?

Co je Chemtrails? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Chemtrails?

Chemtrails je pojem, který se vyskytuje v souvislosti s konspiračními teoriemi. Jedná se o kondenzační pásy za tryskovými letadly, které podle zastánců konspiračních teorií obsahují vysoce nebezpečné chemické látky, viry a bakterie. Chemtrails má sloužit k snížení populace, ovládnutí mysli, ovlivnění počasí a podobně.
Chemtrails je údajně možno poznat podle toho, že pás za letadlem je větší a vydrží déle než obvykle. Tyto jedovaté látky však nebylo možno zachytit žádnými přístroji a prokázat jejich existenci.


Co je to Chemtrails? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Chemtrails. Co znamená odborný pojem Chemtrails z kategorie Politika?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Chemtrails je v kategorii politika

Klíčová slova: odborný výraz, terminologie, slovo, wiki, lexikon, přesný význam, co to je, co je to Chemtrails?, formulace, vysvětlení, význam slova, politika, popis, informace, význam, definice, názvosloví, heslo


Pojem Chemtrails je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Chemtrails píše následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Chemtrail (z anglického chemical trail) je – podle s tímto fenoménem spjatých konspiračních teorií – stopa podobná běžné kondenzační stopě (v anglických textech zkráceně nazývané contrail), která obsahuje zdraví nebezpečné chemikálie.

Zkuste zjistit více informací o slovu Chemtrails v následujících zdrojích

Hledat slovo Chemtrails ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Chemtrails ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Chemtrails na Google.cz

Hledat videa s názvem Chemtrails na Youtube

Zkusit najít pojem Chemtrails ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Chemtrails ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Chemtrails například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Chemtrails? resp. co přesně znamená slovo Chemtrails? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chemtrails, odpověď na dotaz co je to Chemtrails?. Víte např. kdo to je Alexis Crystal? Znáte a víte kdo je Garant? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci politika. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?