Co je to?
Odborný výraz, definice slova Chemtrails. Co znamená pojem Chemtrails z kategorie Politika?

Co je to Chemtrails? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Chemtrails?

Chemtrails je pojem, který se vyskytuje v souvislosti s konspiračními teoriemi. Jedná se o kondenzační pásy za tryskovými letadly, které podle zastánců konspiračních teorií obsahují vysoce nebezpečné chemické látky, viry a bakterie. Chemtrails má sloužit k snížení populace, ovládnutí mysli, ovlivnění počasí a podobně.
Chemtrails je údajně možno poznat podle toho, že pás za letadlem je větší a vydrží déle než obvykle. Tyto jedovaté látky však nebylo možno zachytit žádnými přístroji a prokázat jejich existenci.


Co je to Chemtrails? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Chemtrails. Co znamená pojem Chemtrails z kategorie Politika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Chemtrails se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: přesný význam, Politika, terminus technicus, co je to Chemtrails?, formulace, popis, Politika, vysvětlení, Chemtrails, definice pojmu, význam, synonymum, definice, slovník, odborný výraz, co znamená, wiki, význam slova


Pojem Chemtrails je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Chemtrails?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Chemtrail (z anglického chemical trail) je – podle s tímto fenoménem spjatých konspiračních teorií – stopa podobná běžné kondenzační stopě (v anglických textech zkráceně nazývané contrail), která obsahuje zdraví nebezpečné chemikálie.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít heslo Chemtrails ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chemtrails ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Chemtrails ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Chemtrails ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Chemtrails na Google.cz

Hledat výraz Chemtrails ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chemtrails například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Chemtrails? resp. jaká je definice termínu Chemtrails? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chemtrails, odpověď na dotaz co je to Chemtrails?. Víte např. kdo to je Martin Konvička? Znáte a víte kdo je Garant? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Politika). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?