Co je to?
Odborný výraz, definice slova Chemtrails. Co znamená pojem Chemtrails z kategorie Politika?

Co je to Chemtrails? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Chemtrails?

Chemtrails je pojem, který se vyskytuje v souvislosti s konspiračními teoriemi. Jedná se o kondenzační pásy za tryskovými letadly, které podle zastánců konspiračních teorií obsahují vysoce nebezpečné chemické látky, viry a bakterie. Chemtrails má sloužit k snížení populace, ovládnutí mysli, ovlivnění počasí a podobně.
Chemtrails je údajně možno poznat podle toho, že pás za letadlem je větší a vydrží déle než obvykle. Tyto jedovaté látky však nebylo možno zachytit žádnými přístroji a prokázat jejich existenci.


Co je to Chemtrails? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Chemtrails. Co znamená pojem Chemtrails z kategorie Politika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Chemtrails sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Chemtrails patří do sekce Politika

Klíčová slova: formulace, slovník, význam, definice pojmu, význam pojmu, Politika, vysvětlení, význam slova, přesný výraz, synonymum, terminologie, co je to Chemtrails?, lexikon, odborný výraz, heslo, wiki, Politika, slovo


Pojem Chemtrails je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Chemtrails dozvíte následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Chemtrail (z anglického chemical trail) je – podle s tímto fenoménem spjatých konspiračních teorií – stopa podobná běžné kondenzační stopě (v anglických textech zkráceně nazývané contrail), která obsahuje zdraví nebezpečné chemikálie.

Další zdroje informací o slovu Chemtrails

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chemtrails ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Chemtrails na Youtube

Najít heslo Chemtrails ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chemtrails ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Chemtrails ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín Chemtrails ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Chemtrails například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Chemtrails? resp. co znamená slovo Chemtrails? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chemtrails, odpověď na dotaz co je to Chemtrails?. Víte např. kdo to je Čeledín? Znáte a víte kdo je Garant? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Chemtrails v jiné sekci než Politika. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?