Co je to?
Odborný výraz, definice slova Chemtrails. Co znamená pojem Chemtrails z kategorie Politika?

Co je to Chemtrails? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Chemtrails

Chemtrails je pojem, který se vyskytuje v souvislosti s konspiračními teoriemi. Jedná se o kondenzační pásy za tryskovými letadly, které podle zastánců konspiračních teorií obsahují vysoce nebezpečné chemické látky, viry a bakterie. Chemtrails má sloužit k snížení populace, ovládnutí mysli, ovlivnění počasí a podobně.
Chemtrails je údajně možno poznat podle toho, že pás za letadlem je větší a vydrží déle než obvykle. Tyto jedovaté látky však nebylo možno zachytit žádnými přístroji a prokázat jejich existenci.


Co je to Chemtrails? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Chemtrails. Co znamená pojem Chemtrails z kategorie Politika?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Chemtrails můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Chemtrails je v sekci politika

Klíčová slova: co je to Chemtrails?, informace, Chemtrails, odborné názvosloví, terminus technicus, názvosloví, přesný výraz, význam, co to je, popis, pojem, termín, heslo, slovník, definice, význam slova, vysvětlení, synonymum


Pojem Chemtrails je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Chemtrails? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Chemtrail (z anglického chemical trail) je – podle s tímto fenoménem spjatých konspiračních teorií – stopa podobná běžné kondenzační stopě (v anglických textech zkráceně nazývané contrail), která obsahuje zdraví nebezpečné chemikálie.

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Chemtrails ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Chemtrails ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Chemtrails ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chemtrails ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Chemtrails na Google.cz

Najít pojem Chemtrails ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chemtrails například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Chemtrails? resp. co je to Chemtrails? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chemtrails, odpověď na dotaz co je to Chemtrails?. Víte např. kdo to je Marek Vašut? Znáte a víte kdo je Flegmatik? Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Chemtrails i v jiné kategorii než je sekce politika. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?