Co je to?
Odborný výraz, definice slova Chemtrails. Co znamená pojem Chemtrails z kategorie Politika?

Co je to Chemtrails? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Chemtrails?

Chemtrails je pojem, který se vyskytuje v souvislosti s konspiračními teoriemi. Jedná se o kondenzační pásy za tryskovými letadly, které podle zastánců konspiračních teorií obsahují vysoce nebezpečné chemické látky, viry a bakterie. Chemtrails má sloužit k snížení populace, ovládnutí mysli, ovlivnění počasí a podobně.
Chemtrails je údajně možno poznat podle toho, že pás za letadlem je větší a vydrží déle než obvykle. Tyto jedovaté látky však nebylo možno zachytit žádnými přístroji a prokázat jejich existenci.


Co je to Chemtrails? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Chemtrails. Co znamená pojem Chemtrails z kategorie Politika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Chemtrails se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: slovo, přesný význam, co je to Chemtrails?, heslo, formulace, Chemtrails, význam pojmu, terminologie, Politika, význam slova, odborné názvosloví, informace, co to je, pojem, vysvětlení, definice pojmu, synonymum, definice


Pojem Chemtrails je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Chemtrails můžete dozvědět následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Chemtrail (z anglického chemical trail) je – podle s tímto fenoménem spjatých konspiračních teorií – stopa podobná běžné kondenzační stopě (v anglických textech zkráceně nazývané contrail), která obsahuje zdraví nebezpečné chemikálie.

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít heslo Chemtrails ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Chemtrails ve Wikislovníku

Hledat heslo Chemtrails na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chemtrails ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Chemtrails ve vyhledávači Yandex

Najít termín Chemtrails ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chemtrails například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Chemtrails? resp. co přesně znamená slovo Chemtrails? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chemtrails, odpověď na dotaz co je to Chemtrails?. Víte např. kdo to je Tereza Engelová? Znáte a víte kdo je Garant? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Politika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?