Co je to?
Výraz, termín, definice slova Chemtrails. Co znamená odborný pojem Chemtrails z kategorie Politika?

Co je to Chemtrails? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Chemtrails?

Chemtrails je pojem, který se vyskytuje v souvislosti s konspiračními teoriemi. Jedná se o kondenzační pásy za tryskovými letadly, které podle zastánců konspiračních teorií obsahují vysoce nebezpečné chemické látky, viry a bakterie. Chemtrails má sloužit k snížení populace, ovládnutí mysli, ovlivnění počasí a podobně.
Chemtrails je údajně možno poznat podle toho, že pás za letadlem je větší a vydrží déle než obvykle. Tyto jedovaté látky však nebylo možno zachytit žádnými přístroji a prokázat jejich existenci.


Co je to Chemtrails? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Chemtrails. Co znamená odborný pojem Chemtrails z kategorie Politika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Chemtrails je v kategorii politika

Klíčová slova: názvosloví, Chemtrails, wiki, co znamená, odborné názvosloví, definice pojmu, popis, terminologie, formulace, informace, co to je, pojem, přesný význam, odborný výraz, heslo, termín, synonymum, politika


Pojem Chemtrails je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Chemtrails píše následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Chemtrail (z anglického chemical trail) je – podle s tímto fenoménem spjatých konspiračních teorií – stopa podobná běžné kondenzační stopě (v anglických textech zkráceně nazývané contrail), která obsahuje zdraví nebezpečné chemikálie.

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Chemtrails na Youtube

Zkusit najít pojem Chemtrails ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Chemtrails ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Chemtrails ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Chemtrails ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chemtrails ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Chemtrails například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Chemtrails? resp. co označuje slovo Chemtrails? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chemtrails, odpověď na dotaz co je to Chemtrails?. Víte např. kdo to je Bohumil Sekla? Znáte a víte kdo je Garant? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Chemtrails hledat i v jiných kategoriích (než politika) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?