Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kondenzované mléko. Co znamená odborný pojem Kondenzované mléko z kategorie Nápoje?

Co je to Kondenzované mléko? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kondenzované mléko

Kondenzované mléko se vyrábí z mléka nebo smetany, kdy dochází k částečnému odpaření vody (až polovina objemu). Do výchozí suroviny se ještě někdy přidává smetana, sušené mléko nebo obě ingredience, pouze však v malém množství. Kondenzované mléko má dvojnásobek živin i množství energie, ale při homogenizaci a sterilaci dochází k významným ztrátám vitamínů, především C a B1. Toto mléko se prodává buď neslazené nebo slazené, popřípadě s různými příchutěmi.


Co je to Kondenzované mléko? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kondenzované mléko. Co znamená odborný pojem Kondenzované mléko z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Kondenzované mléko se nachází v sekci nápoje

Klíčová slova: odborné názvosloví, heslo, přesný výraz, pojem, vysvětlení, význam, lexikon, terminus technicus, synonymum, odborný výraz, informace, význam pojmu, nápoje, přesný význam, názvosloví, nápoje, Kondenzované mléko, formulace


Pojem Kondenzované mléko je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Kondenzované mléko zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kondenzované mléko ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kondenzované mléko ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Kondenzované mléko ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Kondenzované mléko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Kondenzované mléko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Kondenzované mléko na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kondenzované mléko například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Teď už víte jaká je definice termínu Kondenzované mléko? resp. co znamená Kondenzované mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondenzované mléko, odpověď na dotaz co je to Kondenzované mléko?. Víte např. kdo to je Camila Cabello? Znáte a víte kdo je Michael Hauser? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než nápoje). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.