Co je to?
Definice výrazu Kondenzované mléko. Co znamená odborný pojem Kondenzované mléko z kategorie Nápoje?

Co to je Kondenzované mléko? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Kondenzované mléko

Kondenzované mléko se vyrábí z mléka nebo smetany, kdy dochází k částečnému odpaření vody (až polovina objemu). Do výchozí suroviny se ještě někdy přidává smetana, sušené mléko nebo obě ingredience, pouze však v malém množství. Kondenzované mléko má dvojnásobek živin i množství energie, ale při homogenizaci a sterilaci dochází k významným ztrátám vitamínů, především C a B1. Toto mléko se prodává buď neslazené nebo slazené, popřípadě s různými příchutěmi.


Co je to Kondenzované mléko? Význam slova, termín, Definice výrazu Kondenzované mléko. Co znamená odborný pojem Kondenzované mléko z kategorie Nápoje?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kondenzované mléko patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: co je to Kondenzované mléko?, slovník, termín, odborný výraz, lexikon, terminologie, formulace, definice, informace, odborné názvosloví, popis, Nápoje, význam pojmu, Kondenzované mléko, co to je, názvosloví, význam, definice pojmu


Pojem Kondenzované mléko je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít termín Kondenzované mléko ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Kondenzované mléko na Google.cz

Hledat videa s názvem Kondenzované mléko na Youtube

Vyhledat slovo Kondenzované mléko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Kondenzované mléko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Kondenzované mléko ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kondenzované mléko například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Kondenzované mléko? resp. co označuje slovo Kondenzované mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondenzované mléko, odpověď na dotaz co je to Kondenzované mléko?. Víte např. kdo to je Koudelník? Znáte a víte kdo je Prelát? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.