Co je to?
Definice výrazu Kondenzované mléko. Co znamená odborný pojem Kondenzované mléko z kategorie Nápoje?

Co to je Kondenzované mléko? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Kondenzované mléko

Kondenzované mléko se vyrábí z mléka nebo smetany, kdy dochází k částečnému odpaření vody (až polovina objemu). Do výchozí suroviny se ještě někdy přidává smetana, sušené mléko nebo obě ingredience, pouze však v malém množství. Kondenzované mléko má dvojnásobek živin i množství energie, ale při homogenizaci a sterilaci dochází k významným ztrátám vitamínů, především C a B1. Toto mléko se prodává buď neslazené nebo slazené, popřípadě s různými příchutěmi.


Co je to Kondenzované mléko? Význam slova, termín, Definice výrazu Kondenzované mléko. Co znamená odborný pojem Kondenzované mléko z kategorie Nápoje?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kondenzované mléko patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: význam, popis, co to je, Nápoje, terminologie, vysvětlení, synonymum, přesný výraz, heslo, pojem, terminus technicus, co znamená, odborný výraz, informace, lexikon, slovo, definice pojmu, význam slova


Pojem Kondenzované mléko je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Kondenzované mléko na Google.cz

Najít slovo Kondenzované mléko ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Kondenzované mléko na Youtube

Hledat pojem Kondenzované mléko ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Kondenzované mléko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Kondenzované mléko ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kondenzované mléko například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Kondenzované mléko? resp. co vlastně znamená slovo Kondenzované mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondenzované mléko, odpověď na dotaz co je to Kondenzované mléko?. Víte např. kdo to je Merkur? Znáte a víte kdo je Poberta? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Kondenzované mléko i v jiných kategoriích (než Nápoje). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.