Co je to?
Definice výrazu Kondenzované mléko. Co znamená odborný pojem Kondenzované mléko z kategorie Nápoje?

Co to je Kondenzované mléko? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Kondenzované mléko

Kondenzované mléko se vyrábí z mléka nebo smetany, kdy dochází k částečnému odpaření vody (až polovina objemu). Do výchozí suroviny se ještě někdy přidává smetana, sušené mléko nebo obě ingredience, pouze však v malém množství. Kondenzované mléko má dvojnásobek živin i množství energie, ale při homogenizaci a sterilaci dochází k významným ztrátám vitamínů, především C a B1. Toto mléko se prodává buď neslazené nebo slazené, popřípadě s různými příchutěmi.


Co je to Kondenzované mléko? Význam slova, termín, Definice výrazu Kondenzované mléko. Co znamená odborný pojem Kondenzované mléko z kategorie Nápoje?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kondenzované mléko? Potom se o definici podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kondenzované mléko se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: význam slova, názvosloví, terminologie, co znamená, heslo, lexikon, co je to Kondenzované mléko?, co to je, termín, definice, Nápoje, význam, slovo, přesný význam, odborný výraz, Nápoje, slovník, formulace


Pojem Kondenzované mléko je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Kondenzované mléko

Hledat výraz Kondenzované mléko ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Kondenzované mléko na Google.cz

Najít výraz Kondenzované mléko ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Kondenzované mléko ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kondenzované mléko ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kondenzované mléko ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kondenzované mléko například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Kondenzované mléko? resp. jaký je přesný význam slova Kondenzované mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondenzované mléko, odpověď na dotaz co je to Kondenzované mléko?. Víte např. kdo to je Kamarád? Znáte a víte kdo je Poberta? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.