Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kondenzované mléko. Co znamená odborný pojem Kondenzované mléko z kategorie Nápoje?

Co je to Kondenzované mléko? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kondenzované mléko

Kondenzované mléko se vyrábí z mléka nebo smetany, kdy dochází k částečnému odpaření vody (až polovina objemu). Do výchozí suroviny se ještě někdy přidává smetana, sušené mléko nebo obě ingredience, pouze však v malém množství. Kondenzované mléko má dvojnásobek živin i množství energie, ale při homogenizaci a sterilaci dochází k významným ztrátám vitamínů, především C a B1. Toto mléko se prodává buď neslazené nebo slazené, popřípadě s různými příchutěmi.


Co je to Kondenzované mléko? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kondenzované mléko. Co znamená odborný pojem Kondenzované mléko z kategorie Nápoje?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Kondenzované mléko? s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Kondenzované mléko je v sekci nápoje

Klíčová slova: informace, přesný význam, synonymum, lexikon, přesný výraz, vysvětlení, význam pojmu, slovník, odborné názvosloví, co je to Kondenzované mléko?, terminus technicus, pojem, definice pojmu, heslo, význam slova, odborný výraz, Kondenzované mléko, slovo


Pojem Kondenzované mléko je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Kondenzované mléko hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat slovo Kondenzované mléko na Google.cz

Vyhledat heslo Kondenzované mléko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Kondenzované mléko ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Kondenzované mléko ve Wikipedii

Vyhledat výraz Kondenzované mléko ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Kondenzované mléko ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kondenzované mléko například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Kondenzované mléko? resp. jaký je význam slova Kondenzované mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondenzované mléko, odpověď na dotaz co je to Kondenzované mléko?. Víte např. kdo to je Martin Hausenblas? Znáte a víte kdo je Francis Bacon? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je nápoje. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.