Co je to?
Definice výrazu Kondenzované mléko. Co znamená odborný pojem Kondenzované mléko z kategorie Nápoje?

Co to je Kondenzované mléko? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kondenzované mléko

Kondenzované mléko se vyrábí z mléka nebo smetany, kdy dochází k částečnému odpaření vody (až polovina objemu). Do výchozí suroviny se ještě někdy přidává smetana, sušené mléko nebo obě ingredience, pouze však v malém množství. Kondenzované mléko má dvojnásobek živin i množství energie, ale při homogenizaci a sterilaci dochází k významným ztrátám vitamínů, především C a B1. Toto mléko se prodává buď neslazené nebo slazené, popřípadě s různými příchutěmi.


Co je to Kondenzované mléko? Význam slova, termín, Definice výrazu Kondenzované mléko. Co znamená odborný pojem Kondenzované mléko z kategorie Nápoje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Kondenzované mléko doporučujeme sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kondenzované mléko se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: pojem, odborný výraz, popis, Nápoje, terminologie, přesný význam, co to je, Kondenzované mléko, význam, slovo, význam slova, terminus technicus, definice, termín, odborné názvosloví, co je to Kondenzované mléko?, informace, slovník


Pojem Kondenzované mléko je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Kondenzované mléko zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít heslo Kondenzované mléko ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Kondenzované mléko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Kondenzované mléko ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Kondenzované mléko na Youtube

Vyhledat výraz Kondenzované mléko ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Kondenzované mléko ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kondenzované mléko například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Kondenzované mléko? resp. co znamená slovo Kondenzované mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondenzované mléko, odpověď na dotaz co je to Kondenzované mléko?. Víte např. kdo to je Tereza Kerndlová? Znáte a víte kdo je Poberta? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kondenzované mléko v jiné sekci než Nápoje. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.