Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vlastenectví. Co znamená odborný pojem Vlastenectví z kategorie Politika?

Co je to Vlastenectví? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Vlastenectví?

Oddanost zemi, v níž se člověk narodil, vyrostl, žije v ní a je jeho domovem. Projevuje se silnou osobní náklonností k dané zemi a jejím symbolům a osobním ztotožněním s ní. Vlastenec usiluje o blaho své země, obětuje se pro ni a všemi dostupnými prostředky podporuje její všestranný rozvoj ve všech oborech lidského působení.


Co je to Vlastenectví? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vlastenectví. Co znamená odborný pojem Vlastenectví z kategorie Politika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Vlastenectví? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Vlastenectví patří do sekce Politika

Klíčová slova: formulace, přesný význam, lexikon, vysvětlení, názvosloví, pojem, termín, Vlastenectví, definice, odborné názvosloví, heslo, význam pojmu, slovník, wiki, Politika, co je to Vlastenectví?, co znamená, význam


Pojem Vlastenectví je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Vlastenectví? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Patriotismus je společensko-politický postoj vycházející z emotivního kladného a podpůrného postoje jednotlivců či skupin k „otčině“ (latinsky patria ← řecky patrida, πατρίδα). „Otčinou“ (či „domovinou“) může být oblast nebo město, obvykle se jí však míní národní stát nebo vlast, patriotismus pak lze ztotožňovat s českým výrazem vlastenectví.

Jiné informační zdroje o pojmu Vlastenectví

Hledat termín Vlastenectví ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vlastenectví ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Vlastenectví ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Vlastenectví ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vlastenectví ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Vlastenectví ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlastenectví například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Vlastenectví? resp. jaký je význam pojmu Vlastenectví? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vlastenectví, odpověď na dotaz co je to Vlastenectví?. Víte např. kdo to je Filcka? Znáte a víte kdo je Socka? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Politika U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.