Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vlastenectví. Co znamená odborný pojem Vlastenectví z kategorie Politika?

Co je to Vlastenectví? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Vlastenectví?

Oddanost zemi, v níž se člověk narodil, vyrostl, žije v ní a je jeho domovem. Projevuje se silnou osobní náklonností k dané zemi a jejím symbolům a osobním ztotožněním s ní. Vlastenec usiluje o blaho své země, obětuje se pro ni a všemi dostupnými prostředky podporuje její všestranný rozvoj ve všech oborech lidského působení.


Co je to Vlastenectví? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vlastenectví. Co znamená odborný pojem Vlastenectví z kategorie Politika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Vlastenectví s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Vlastenectví patří do kategorie Politika

Klíčová slova: slovo, význam slova, popis, formulace, co znamená, informace, heslo, synonymum, definice pojmu, vysvětlení, termín, odborné názvosloví, slovník, pojem, názvosloví, lexikon, co to je, Vlastenectví


Pojem Vlastenectví je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Vlastenectví?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Patriotismus je společensko-politický postoj vycházející z emotivního kladného a podpůrného postoje jednotlivců či skupin k „otčině“ (latinsky patria ← řecky patrida, πατρίδα). „Otčinou“ (či „domovinou“) může být oblast nebo město, obvykle se jí však míní národní stát nebo vlast, patriotismus pak lze ztotožňovat s českým výrazem vlastenectví.

Pro další informace o termínu Vlastenectví zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Vlastenectví na Youtube

Zkusit najít termín Vlastenectví ve Wikizdrojích

Vyhledat termín Vlastenectví ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Vlastenectví ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Vlastenectví ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Vlastenectví ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlastenectví například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Vlastenectví? resp. co se přesně ukrývá za slovem Vlastenectví? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vlastenectví, odpověď na dotaz co je to Vlastenectví?. Víte např. kdo to je Masový vrah? Znáte a víte kdo je Aktér? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Politika). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.