Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Id. Co znamená pojem Id z kategorie Počítače?

Co to je Id? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Id

Id se používá jako identifikace ve výpočetní technice. V systému UNIX znamená id příkaz pro zjištění kontextu v daném procesu. V databázi jde o označení položky tabulky, jednoznačné určení každého záznamu.
V latině id znamená to případně ono. Podoba .i.d. označuje latinské spojení intra derma, tedy do kůže, id potom idem, v češtině tentýž.
Zároveň je ID i zkratkou pro identifikaci nebo přímo o identifikační kartu. ID také symbolizuje ISO pro Indonésii.


Co je to Id? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Id. Co znamená pojem Id z kategorie Počítače?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Id s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Id patří do kategorie Počítače

Klíčová slova: slovo, termín, Počítače, pojem, přesný výraz, co znamená, slovník, synonymum, heslo, definice, Počítače, přesný význam, význam slova, odborné názvosloví, definice pojmu, lexikon, formulace, wiki


Pojem Id je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Id na Youtube

Hledat pojem Id ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Id ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Id ve Wikipedii

Hledat výraz Id ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Id ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Id například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Id? resp. co vlastně znamená slovo Id? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Id, odpověď na dotaz co je to Id?. Víte např. kdo to je Martin Uhlíř? Znáte a víte kdo je Hokynář? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Počítače). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.