Co je to?
Definice výrazu Id. Co znamená odborný pojem Id z kategorie Počítače?

Co je Id? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Id

Id se používá jako identifikace ve výpočetní technice. V systému UNIX znamená id příkaz pro zjištění kontextu v daném procesu. V databázi jde o označení položky tabulky, jednoznačné určení každého záznamu.
V latině id znamená to případně ono. Podoba .i.d. označuje latinské spojení intra derma, tedy do kůže, id potom idem, v češtině tentýž.
Zároveň je ID i zkratkou pro identifikaci nebo přímo o identifikační kartu. ID také symbolizuje ISO pro Indonésii.


Co je to Id? Význam slova, termín, Definice výrazu Id. Co znamená odborný pojem Id z kategorie Počítače?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Text byl sepsán pro server Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Id je v sekci počítače

Klíčová slova: formulace, wiki, přesný význam, počítače, vysvětlení, termín, význam pojmu, pojem, význam slova, terminologie, popis, heslo, slovník, informace, názvosloví, počítače, co je to Id?, co to je


Pojem Id je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Id doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Id ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Id na Google.cz

Zkusit najít termín Id ve Wikislovníku

Hledat slovo Id ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Id ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Id ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Id například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Nyní již víte co znamená slovo Id? resp. co označuje slovo Id? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Id, odpověď na dotaz co je to Id?. Víte např. kdo to je Žalobce? Znáte a víte kdo je Dyskalkulik? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je počítače. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.