Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Id. Co znamená pojem Id z kategorie Počítače?

Co to je Id? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Id

Id se používá jako identifikace ve výpočetní technice. V systému UNIX znamená id příkaz pro zjištění kontextu v daném procesu. V databázi jde o označení položky tabulky, jednoznačné určení každého záznamu.
V latině id znamená to případně ono. Podoba .i.d. označuje latinské spojení intra derma, tedy do kůže, id potom idem, v češtině tentýž.
Zároveň je ID i zkratkou pro identifikaci nebo přímo o identifikační kartu. ID také symbolizuje ISO pro Indonésii.


Co je to Id? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Id. Co znamená pojem Id z kategorie Počítače?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Id sdílejte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Id je v kategorii Počítače

Klíčová slova: synonymum, význam slova, terminus technicus, terminologie, názvosloví, přesný výraz, odborné názvosloví, heslo, termín, definice, význam, co znamená, definice pojmu, formulace, slovník, Počítače, slovo, vysvětlení


Pojem Id je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Id ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Id ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Id ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Id ve Wikimedia Commons

Najít výraz Id ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Id na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Id například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Id? resp. jaký je přesný význam slova Id? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Id, odpověď na dotaz co je to Id?. Víte např. kdo to je Separatista? Znáte a víte kdo je Hokynář? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Id i v jiných kategoriích (než Počítače). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.