Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Login. Co znamená pojem Login z kategorie Počítače?

Co to je Login? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Login?

Registrace a následné přihlášení na nově vzniklý účet na internetových stránkách má i své specifické pojmenování, s nímž se v běžné praxi setkal snad každý z nás. Právě proces přihlašování k účtu za pomoci zvoleného uživatelského jména a hesla se nazývá login. Login představuje obdobu vašeho jména ve virtuálním světě.


Co je to Login? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Login. Co znamená pojem Login z kategorie Počítače?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Login můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Login je v sekci Počítače

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, Počítače, definice pojmu, Login, význam slova, terminologie, terminus technicus, co je to Login?, Počítače, význam, odborný výraz, co znamená, názvosloví, vysvětlení, přesný význam, synonymum, odborné názvosloví


Pojem Login je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Login na Youtube

Hledat heslo Login ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Login ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Login ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Login na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Login ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Login například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Login? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Login? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Login, odpověď na dotaz co je to Login?. Víte např. kdo to je Ridley Scott? Znáte a víte kdo je Neteř? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Počítače. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?