Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Login. Co znamená pojem Login z kategorie Počítače?

Co to je Login? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Login?

Registrace a následné přihlášení na nově vzniklý účet na internetových stránkách má i své specifické pojmenování, s nímž se v běžné praxi setkal snad každý z nás. Právě proces přihlašování k účtu za pomoci zvoleného uživatelského jména a hesla se nazývá login. Login představuje obdobu vašeho jména ve virtuálním světě.


Co je to Login? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Login. Co znamená pojem Login z kategorie Počítače?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Login? Potom se o definici podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Login se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: slovo, synonymum, vysvětlení, názvosloví, význam pojmu, odborné názvosloví, informace, heslo, Login, formulace, význam slova, terminus technicus, lexikon, definice, přesný význam, co je to Login?, význam, wiki


Pojem Login je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Login dozvíte následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Pojem login (z anglického log in), případně sign in označuje v počítačové terminologii proces přihlášení k účtu (tedy autentizaci) pomocí uživatelského jména a zpravidla hesla nebo certifikátu. Ekvivalentně pojem logout, případně logoff či sign out označuje proces odhlášení.
V roce 1969 se "login" stalo prvním přeneseným slovem v předchůdci dnešního internetu, síti Arpanet.

Více informací o slovu Login doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat termín Login ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Login ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Login na Google.cz

Hledat videa s názvem Login na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Login ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Login ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Login například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Login? resp. jaký je přesný význam slova Login? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Login, odpověď na dotaz co je to Login?. Víte např. kdo to je Levoboček? Znáte a víte kdo je Neteř? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?