Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bootcamp. Co znamená odborný pojem Bootcamp z kategorie Sport?

Co je to Bootcamp? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Bootcamp?

Bootcamp je pojmenování intenzivního tréninkového programu, zaměřeného na kondici. Je populární jak u široké veřejnosti, tak u sportovců. Jeho základem je výcvikový program, který se využívá v přijímacích táborech americké armády. Je povinný pro všechny, kteří se chtějí zařadit k mariňákům. Jako kondiční cvičení pro veřejnost je však přizpůsobeno pro širší využití veřejností, aby umožnilo získat celkovou fyzickou kondici. Je snahou o změnu životního stylu a připojení k lidem, kteří vyznávají každodenní pohyb. Trénuje se v týmu a venku na čerstvém vzduchu.
Trenér sestavuje individuální tréninkové programy, aby se každý jedinec dostal na vrchol svých pohybových schopností. Proto se používají speciální cvičební pomůcky i individualizované metody tak, aby každý klient dosáhl vytčeného cíle. Střídá se zatížení jednotlivých tělesných partií, cvičení je pestré a intenzita jednotlivých cviků se neustále mění. Cvičení v týmu je motivací k vyššímu výkonu.


Co je to Bootcamp? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bootcamp. Co znamená odborný pojem Bootcamp z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Bootcamp? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Bootcamp je v kategorii sport

Klíčová slova: sport, Bootcamp, význam pojmu, odborný výraz, význam slova, význam, terminus technicus, termín, terminologie, co je to Bootcamp?, heslo, wiki, slovník, sport, co to je, formulace, definice pojmu, popis


Pojem Bootcamp je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Bootcamp? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bootcamp je název pro intenzivní tréninkový program určený široké veřejnosti i sportovcům. Pro účastníky je fyzickou i psychickou výzvou. Dle tvrzení pořadatelů je bootcamp jedním z nejefektivnějších kondičních programů na světě.
Cvičení je mírnější formou tréninkových programů americké armády; jeho hlavní odlišnost spočívá v tom, že cvičení probíhá vždy venku, bez ohledu na počasí. Organizátoři uvádějí jako velkou přednost bootcampu "nakopnutí" člověka k aktivitě. Podle psychologů je ale pro každodenní cvičení třeba vnitřní motivace, kterou dril dodat nemůže.

Další zdroje informací o slovu Bootcamp

Zkusit najít slovo Bootcamp ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín Bootcamp ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bootcamp ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Bootcamp ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Bootcamp ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Bootcamp ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bootcamp například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Bootcamp? resp. co se skrývá pod slovem Bootcamp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bootcamp, odpověď na dotaz co je to Bootcamp?. Víte např. kdo to je Buzna? Znáte a víte kdo je Geriatr? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než sport). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.