Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bootcamp. Co znamená odborný pojem Bootcamp z kategorie Sport?

Co je to Bootcamp? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Bootcamp?

Bootcamp je pojmenování intenzivního tréninkového programu, zaměřeného na kondici. Je populární jak u široké veřejnosti, tak u sportovců. Jeho základem je výcvikový program, který se využívá v přijímacích táborech americké armády. Je povinný pro všechny, kteří se chtějí zařadit k mariňákům. Jako kondiční cvičení pro veřejnost je však přizpůsobeno pro širší využití veřejností, aby umožnilo získat celkovou fyzickou kondici. Je snahou o změnu životního stylu a připojení k lidem, kteří vyznávají každodenní pohyb. Trénuje se v týmu a venku na čerstvém vzduchu.
Trenér sestavuje individuální tréninkové programy, aby se každý jedinec dostal na vrchol svých pohybových schopností. Proto se používají speciální cvičební pomůcky i individualizované metody tak, aby každý klient dosáhl vytčeného cíle. Střídá se zatížení jednotlivých tělesných partií, cvičení je pestré a intenzita jednotlivých cviků se neustále mění. Cvičení v týmu je motivací k vyššímu výkonu.


Co je to Bootcamp? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bootcamp. Co znamená odborný pojem Bootcamp z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Bootcamp? Pak se o ní podělte s rodinou a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Bootcamp je v kategorii sport

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, přesný výraz, co je to Bootcamp?, formulace, synonymum, slovo, sport, slovník, Bootcamp, odborný výraz, význam slova, co znamená, terminus technicus, popis, význam, odborné názvosloví, definice pojmu


Pojem Bootcamp je v kategorii sport, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Bootcamp dozvíte následující

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Bootcamp je název pro intenzivní tréninkový program určený široké veřejnosti i sportovcům. Pro účastníky je fyzickou i psychickou výzvou. Dle tvrzení pořadatelů je bootcamp jedním z nejefektivnějších kondičních programů na světě.
Cvičení je mírnější formou tréninkových programů americké armády; jeho hlavní odlišnost spočívá v tom, že cvičení probíhá vždy venku, bez ohledu na počasí. Organizátoři uvádějí jako velkou přednost bootcampu "nakopnutí" člověka k aktivitě. Podle psychologů je ale pro každodenní cvičení třeba vnitřní motivace, kterou dril dodat nemůže.

Další zdroje informací

Hledat heslo Bootcamp ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bootcamp ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Bootcamp ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Bootcamp ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bootcamp ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Bootcamp na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bootcamp například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikizdrojích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní již víte jaká je definice termínu Bootcamp? resp. co znamená slovo Bootcamp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bootcamp, odpověď na dotaz co je to Bootcamp?. Víte např. kdo to je Kretén? Znáte a víte kdo je Eva Romanová? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Bootcamp i v jiné sekci než v sport. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.