Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bootcamp. Co znamená pojem Bootcamp z kategorie Sport?

Co je Bootcamp?

Co znamená termín Bootcamp? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Bootcamp je pojmenování intenzivního tréninkového programu, zaměřeného na kondici. Je populární jak u široké veřejnosti, tak u sportovců. Jeho základem je výcvikový program, který se využívá v přijímacích táborech americké armády. Je povinný pro všechny, kteří se chtějí zařadit k mariňákům. Jako kondiční cvičení pro veřejnost je však přizpůsobeno pro širší využití veřejností, aby umožnilo získat celkovou fyzickou kondici. Je snahou o změnu životního stylu a připojení k lidem, kteří vyznávají každodenní pohyb. Trénuje se v týmu a venku na čerstvém vzduchu.
Trenér sestavuje individuální tréninkové programy, aby se každý jedinec dostal na vrchol svých pohybových schopností. Proto se používají speciální cvičební pomůcky i individualizované metody tak, aby každý klient dosáhl vytčeného cíle. Střídá se zatížení jednotlivých tělesných partií, cvičení je pestré a intenzita jednotlivých cviků se neustále mění. Cvičení v týmu je motivací k vyššímu výkonu.


Co je to Bootcamp? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bootcamp. Co znamená pojem Bootcamp z kategorie Sport?

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Bootcamp se nachází v kategorii sport

Klíčová slova: terminus technicus, co je to Bootcamp?, termín, co to je, informace, popis, terminologie, formulace, přesný výraz, pojem, význam slova, co znamená, přesný význam, odborný výraz, význam pojmu, sport, odborné názvosloví, wiki


Pojem Bootcamp je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bootcamp? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bootcamp je název pro intenzivní tréninkový program určený široké veřejnosti i sportovcům. Pro účastníky je fyzickou i psychickou výzvou. Dle tvrzení pořadatelů je bootcamp jedním z nejefektivnějších kondičních programů na světě.
Cvičení je mírnější formou tréninkových programů americké armády; jeho hlavní odlišnost spočívá v tom, že cvičení probíhá vždy venku, bez ohledu na počasí. Organizátoři uvádějí jako velkou přednost bootcampu "nakopnutí" člověka k aktivitě. Podle psychologů je ale pro každodenní cvičení třeba vnitřní motivace, kterou dril dodat nemůže.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít Bootcamp ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Bootcamp ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Bootcamp ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Bootcamp ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Bootcamp na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bootcamp ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bootcamp například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je význam slova Bootcamp? resp. jaká je definice slova Bootcamp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bootcamp, odpověď na dotaz co je to Bootcamp?. Víte např. kdo to je Jupiter? Znáte a víte kdo je Zombie? Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Bootcamp i jinde než v sekci než v sport. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie sport, voleyball bílý míč, bootcamp, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.