Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bootcamp. Co znamená pojem Bootcamp z kategorie Sport?

Co je Bootcamp? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Bootcamp?

Bootcamp je pojmenování intenzivního tréninkového programu, zaměřeného na kondici. Je populární jak u široké veřejnosti, tak u sportovců. Jeho základem je výcvikový program, který se využívá v přijímacích táborech americké armády. Je povinný pro všechny, kteří se chtějí zařadit k mariňákům. Jako kondiční cvičení pro veřejnost je však přizpůsobeno pro širší využití veřejností, aby umožnilo získat celkovou fyzickou kondici. Je snahou o změnu životního stylu a připojení k lidem, kteří vyznávají každodenní pohyb. Trénuje se v týmu a venku na čerstvém vzduchu.
Trenér sestavuje individuální tréninkové programy, aby se každý jedinec dostal na vrchol svých pohybových schopností. Proto se používají speciální cvičební pomůcky i individualizované metody tak, aby každý klient dosáhl vytčeného cíle. Střídá se zatížení jednotlivých tělesných partií, cvičení je pestré a intenzita jednotlivých cviků se neustále mění. Cvičení v týmu je motivací k vyššímu výkonu.


Co je to Bootcamp? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Bootcamp. Co znamená pojem Bootcamp z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Bootcamp patří do sekce sport

Klíčová slova: terminus technicus, formulace, wiki, co znamená, význam pojmu, odborný výraz, význam, definice pojmu, informace, sport, Bootcamp, přesný význam, slovník, terminologie, lexikon, popis, slovo, co je to Bootcamp?


Pojem Bootcamp je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bootcamp? Výraz, definice slova z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Bootcamp je název pro intenzivní tréninkový program určený široké veřejnosti i sportovcům. Pro účastníky je fyzickou i psychickou výzvou. Dle tvrzení pořadatelů je bootcamp jedním z nejefektivnějších kondičních programů na světě.
Cvičení je mírnější formou tréninkových programů americké armády; jeho hlavní odlišnost spočívá v tom, že cvičení probíhá vždy venku, bez ohledu na počasí. Organizátoři uvádějí jako velkou přednost bootcampu "nakopnutí" člověka k aktivitě. Podle psychologů je ale pro každodenní cvičení třeba vnitřní motivace, kterou dril dodat nemůže.

Jiné informační zdroje o pojmu Bootcamp

Zkusit najít frázi Bootcamp ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Bootcamp na Google.cz

Zkusit najít Bootcamp ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Bootcamp na Youtube

Hledat pojem Bootcamp ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bootcamp ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bootcamp například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě nyní již víte co je to Bootcamp? resp. jaký je přesný význam slova Bootcamp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bootcamp, odpověď na dotaz co je to Bootcamp?. Víte např. kdo to je Barbora Štěpánová? Znáte a víte kdo je Alizée? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Bootcamp hledat i v jiných kategoriích (než sport). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.