Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bootcamp. Co znamená pojem Bootcamp z kategorie Sport?

Co to je Bootcamp? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Bootcamp

Bootcamp je pojmenování intenzivního tréninkového programu, zaměřeného na kondici. Je populární jak u široké veřejnosti, tak u sportovců. Jeho základem je výcvikový program, který se využívá v přijímacích táborech americké armády. Je povinný pro všechny, kteří se chtějí zařadit k mariňákům. Jako kondiční cvičení pro veřejnost je však přizpůsobeno pro širší využití veřejností, aby umožnilo získat celkovou fyzickou kondici. Je snahou o změnu životního stylu a připojení k lidem, kteří vyznávají každodenní pohyb. Trénuje se v týmu a venku na čerstvém vzduchu.
Trenér sestavuje individuální tréninkové programy, aby se každý jedinec dostal na vrchol svých pohybových schopností. Proto se používají speciální cvičební pomůcky i individualizované metody tak, aby každý klient dosáhl vytčeného cíle. Střídá se zatížení jednotlivých tělesných partií, cvičení je pestré a intenzita jednotlivých cviků se neustále mění. Cvičení v týmu je motivací k vyššímu výkonu.


Co je to Bootcamp? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bootcamp. Co znamená pojem Bootcamp z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Bootcamp? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Bootcamp patří do sekce sport

Klíčová slova: Bootcamp, vysvětlení, definice pojmu, slovo, heslo, informace, význam pojmu, definice, co je to Bootcamp?, význam, terminologie, formulace, sport, wiki, termín, sport, co znamená, názvosloví


Pojem Bootcamp je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Bootcamp zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Bootcamp ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Bootcamp na Google.cz

Zkusit najít výraz Bootcamp ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Bootcamp ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Bootcamp na Youtube

Hledat termín Bootcamp ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bootcamp například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Bootcamp? resp. co znamená Bootcamp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bootcamp, odpověď na dotaz co je to Bootcamp?. Víte např. kdo to je Disident? Znáte a víte kdo je William Shakespeare? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než sport). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.