Co je to?
Definice výrazu, termínu Koncepce. Co znamená odborný pojem Koncepce z kategorie Filozofie?

Co je Koncepce?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Koncepce

Koncepce je určité myšlenka, návrh nebo záměr. Tento pojem se užívá v mnoha oblastech. Jedná se proces postupu, kterým má být dosaženo cíle v určené oblasti a který je schválen. Jako koncepce se označuje také určitý návrh nebo pojetí činnosti.
Ve filozofii se takto označuje nějaký rozumový obraz, formulace, všeobecně orientovaná myšlenka nebo pojem.


Co je to Koncepce? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Koncepce. Co znamená odborný pojem Koncepce z kategorie Filozofie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Koncepce se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Koncepce je v kategorii filozofie

Klíčová slova: definice pojmu, význam slova, pojem, popis, lexikon, heslo, co je to Koncepce?, terminologie, formulace, terminus technicus, přesný výraz, vysvětlení, filozofie, filozofie, informace, názvosloví, slovo, definice


Pojem Koncepce je v kategorii filozofie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Koncepce v následujících vyhledávačích

Zkusit najít frázi Koncepce ve Wikislovníku

Hledat slovo Koncepce na Google.cz

Najít heslo Koncepce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Koncepce ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Koncepce na Google obrázcích

Vyhledat slovo Koncepce ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Koncepce například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit jaký je přesný význam slova Koncepce? resp. co se přesně ukrývá za slovem Koncepce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Koncepce, odpověď na dotaz co je to Koncepce?. Víte např. kdo to je Kovář? Znáte a víte kdo je Khalid? Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než filozofie). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.