Co je to?
Definice výrazu, termínu AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Co je to AUX? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu AUX

AUX je v překladu z angličtiny přídavný nebo pomocný, což zcela vystihuje charakter zařízení, nesoucího toto označení. Většinou se tato zkratka používá pro pojmenování vstupního konektoru, kterým se připojuje externí audio zařízení.
Zkratka AUX znamená auxiliary cable nebo connector. Připojit jím můžete jakékoli zařízení, u kterého je výstupem zvukový signál, například navigaci, notebook, MP přehrávač a další.


Co je to AUX? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem AUX s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz AUX je v kategorii hardware

Klíčová slova: termín, přesný výraz, pojem, formulace, názvosloví, synonymum, hardware, lexikon, hardware, odborné názvosloví, co je to AUX?, přesný význam, slovo, co to je, význam slova, co znamená, terminologie, popis


Pojem AUX je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem AUX ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi AUX ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem AUX ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo AUX ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo AUX ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem AUX ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo AUX například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu AUX? resp. co přesně označuje termín AUX? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AUX, odpověď na dotaz co je to AUX?. Víte např. kdo to je Alexandr Vondra? Znáte a víte kdo je Kejklíř? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hardware. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.