Co je to?
Definice odborného termínu, slova AUX. Co znamená pojem AUX z kategorie Hardware?

Co je AUX? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu AUX?

AUX je v překladu z angličtiny přídavný nebo pomocný, což zcela vystihuje charakter zařízení, nesoucího toto označení. Většinou se tato zkratka používá pro pojmenování vstupního konektoru, kterým se připojuje externí audio zařízení.
Zkratka AUX znamená auxiliary cable nebo connector. Připojit jím můžete jakékoli zařízení, u kterého je výstupem zvukový signál, například navigaci, notebook, MP přehrávač a další.


Co je to AUX? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova AUX. Co znamená pojem AUX z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz AUX patří do sekce hardware

Klíčová slova: pojem, informace, co to je, terminus technicus, co znamená, přesný význam, hardware, termín, popis, definice, synonymum, co je to AUX?, význam pojmu, slovník, slovo, význam, odborný výraz, odborné názvosloví


Pojem AUX je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu AUX zkuste navštívit tyto odkazy

Najít pojem AUX ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem AUX na Youtube

Hledat výraz AUX ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem AUX ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz AUX ve Wikipedii

Najít termín AUX ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo AUX například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo AUX? resp. co přesně označuje termín AUX? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AUX, odpověď na dotaz co je to AUX?. Víte např. kdo to je Honimír? Znáte a víte kdo je Koudelník? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je hardware. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.