Co je to?
Výraz, termín, definice slova AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Co je to AUX? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu AUX?

AUX je v překladu z angličtiny přídavný nebo pomocný, což zcela vystihuje charakter zařízení, nesoucího toto označení. Většinou se tato zkratka používá pro pojmenování vstupního konektoru, kterým se připojuje externí audio zařízení.
Zkratka AUX znamená auxiliary cable nebo connector. Připojit jím můžete jakékoli zařízení, u kterého je výstupem zvukový signál, například navigaci, notebook, MP přehrávač a další.


Co je to AUX? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín AUX je v sekci hardware

Klíčová slova: vysvětlení, hardware, popis, terminus technicus, pojem, terminologie, informace, co je to AUX?, termín, význam pojmu, přesný význam, co znamená, přesný výraz, odborný výraz, význam slova, definice pojmu, wiki, hardware


Pojem AUX je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Hledejte pojem AUX v následujících vyhledávačích

Najít pojem AUX ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín AUX ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín AUX ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo AUX ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem AUX ve Wikimedia Commons

Hledat pojem AUX ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo AUX například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste zjistili co znamená AUX? resp. co se vlastně skrývá pod slovem AUX? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AUX, odpověď na dotaz co je to AUX?. Víte např. kdo to je Shia LaBeouf? Znáte a víte kdo je Lenka Zlámalová? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než hardware). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.