Co je to?
Definice výrazu AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Co to je AUX? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla AUX?

AUX je v překladu z angličtiny přídavný nebo pomocný, což zcela vystihuje charakter zařízení, nesoucího toto označení. Většinou se tato zkratka používá pro pojmenování vstupního konektoru, kterým se připojuje externí audio zařízení.
Zkratka AUX znamená auxiliary cable nebo connector. Připojit jím můžete jakékoli zařízení, u kterého je výstupem zvukový signál, například navigaci, notebook, MP přehrávač a další.


Co je to AUX? Význam slova, termín, Definice výrazu AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz AUX patří do sekce Hardware

Klíčová slova: synonymum, odborný výraz, co to je, lexikon, význam, formulace, terminologie, slovo, Hardware, AUX, přesný význam, popis, termín, wiki, vysvětlení, Hardware, informace, slovník


Pojem AUX je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít slovo AUX ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz AUX ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo AUX ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín AUX ve Wikipedii

Zkusit najít slovo AUX ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem AUX ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo AUX například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo AUX? resp. jaký je přesný význam slova AUX? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AUX, odpověď na dotaz co je to AUX?. Víte např. kdo to je Regina Rázlová? Znáte a víte kdo je Zedník? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Hardware. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.