Co je to?
Definice výrazu AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Co to je AUX? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu AUX

AUX je v překladu z angličtiny přídavný nebo pomocný, což zcela vystihuje charakter zařízení, nesoucího toto označení. Většinou se tato zkratka používá pro pojmenování vstupního konektoru, kterým se připojuje externí audio zařízení.
Zkratka AUX znamená auxiliary cable nebo connector. Připojit jím můžete jakékoli zařízení, u kterého je výstupem zvukový signál, například navigaci, notebook, MP přehrávač a další.


Co je to AUX? Význam slova, termín, Definice výrazu AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem AUX s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo AUX je v kategorii Hardware

Klíčová slova: AUX, termín, význam slova, slovo, informace, co je to AUX?, pojem, přesný výraz, synonymum, definice, Hardware, lexikon, heslo, přesný význam, slovník, co znamená, formulace, odborné názvosloví


Pojem AUX je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat pojem AUX na Google.cz

Hledat heslo AUX ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín AUX ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem AUX ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo AUX ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem AUX na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo AUX například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova AUX? resp. jaký je význam pojmu AUX? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AUX, odpověď na dotaz co je to AUX?. Víte např. kdo to je Udavač? Znáte a víte kdo je HR specialista? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hardware. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.