Co je to?
Definice výrazu AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Co to je AUX? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu AUX

AUX je v překladu z angličtiny přídavný nebo pomocný, což zcela vystihuje charakter zařízení, nesoucího toto označení. Většinou se tato zkratka používá pro pojmenování vstupního konektoru, kterým se připojuje externí audio zařízení.
Zkratka AUX znamená auxiliary cable nebo connector. Připojit jím můžete jakékoli zařízení, u kterého je výstupem zvukový signál, například navigaci, notebook, MP přehrávač a další.


Co je to AUX? Význam slova, termín, Definice výrazu AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu AUX doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz AUX se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: odborný výraz, formulace, přesný výraz, význam, informace, význam pojmu, termín, wiki, synonymum, slovo, lexikon, vysvětlení, heslo, co to je, definice, terminus technicus, pojem, přesný význam


Pojem AUX je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu AUX zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo AUX ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo AUX ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem AUX na Youtube

Hledat heslo AUX ve vyhledávači Yandex

Hledat termín AUX ve Wikislovníku

Vyhledat pojem AUX ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo AUX například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu AUX? resp. co znamená slovo AUX? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AUX, odpověď na dotaz co je to AUX?. Víte např. kdo to je Referent? Znáte a víte kdo je Elektrikář? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu AUX v jiné sekci než Hardware. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.