Co je to?
Definice výrazu AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Co to je AUX? Význam slova

Co znamená termín AUX? Vysvětlení pojmu, definice hesla

AUX je v překladu z angličtiny přídavný nebo pomocný, což zcela vystihuje charakter zařízení, nesoucího toto označení. Většinou se tato zkratka používá pro pojmenování vstupního konektoru, kterým se připojuje externí audio zařízení.
Zkratka AUX znamená auxiliary cable nebo connector. Připojit jím můžete jakékoli zařízení, u kterého je výstupem zvukový signál, například navigaci, notebook, MP přehrávač a další.


Co je to AUX? Význam slova, termín, Definice výrazu AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu AUX doporučujeme sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo AUX se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: Hardware, význam, formulace, názvosloví, odborné názvosloví, přesný význam, pojem, synonymum, co znamená, definice pojmu, přesný výraz, heslo, význam pojmu, slovník, termín, lexikon, terminologie, vysvětlení


Pojem AUX je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo AUX ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem AUX na Youtube

Hledat termín AUX ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo AUX ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem AUX ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo AUX ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo AUX například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova AUX? resp. co vlastně znamená slovo AUX? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AUX, odpověď na dotaz co je to AUX?. Víte např. kdo to je Ječmínek? Znáte a víte kdo je Zedník? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Hardware). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.