Co je to?
Výraz, termín, definice slova AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Co je to AUX? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu AUX

AUX je v překladu z angličtiny přídavný nebo pomocný, což zcela vystihuje charakter zařízení, nesoucího toto označení. Většinou se tato zkratka používá pro pojmenování vstupního konektoru, kterým se připojuje externí audio zařízení.
Zkratka AUX znamená auxiliary cable nebo connector. Připojit jím můžete jakékoli zařízení, u kterého je výstupem zvukový signál, například navigaci, notebook, MP přehrávač a další.


Co je to AUX? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu AUX sdílejte s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín AUX je v kategorii hardware

Klíčová slova: co znamená, vysvětlení, informace, termín, definice pojmu, wiki, formulace, terminologie, pojem, odborný výraz, hardware, odborné názvosloví, přesný výraz, význam, popis, význam slova, heslo, názvosloví


Pojem AUX je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu AUX

Zkusit najít heslo AUX ve vyhledávači Qwant

Najít výraz AUX ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem AUX ve Wikimedia Commons

Hledat výraz AUX ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem AUX na Youtube

Vyhledat pojem AUX ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo AUX například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená AUX? resp. jaká je definice termínu AUX? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AUX, odpověď na dotaz co je to AUX?. Víte např. kdo to je Speleolog? Znáte a víte kdo je Daňový poradce? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je hardware. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.