Co je to?
Definice výrazu, termínu Erektilní dysfunkce. Co znamená odborný pojem Erektilní dysfunkce z kategorie Lékařství?

Co je to Erektilní dysfunkce? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce je porucha erekce, při které penis nedostatečně tuhne. Tímto termínem se označuje neschopnost dosáhnout dostatečné erekce a udržet ji tak, aby sexuální aktivita byla uspokojivá. Tento stav musí trvat alespoň 6 měsíců.
Nejde tedy o jednorázovou poruchu nebo ojedinělé selhání. Erektilní dysfunkce může naznačovat závažné onemocnění jiného charakteru – cukrovku, onemocnění srdce a podobně.


Co je to Erektilní dysfunkce? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Erektilní dysfunkce. Co znamená odborný pojem Erektilní dysfunkce z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Erektilní dysfunkce patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: význam pojmu, slovo, co to je, terminologie, význam, popis, co znamená, pojem, terminus technicus, synonymum, přesný výraz, přesný význam, Lékařství, vysvětlení, Lékařství, Erektilní dysfunkce, názvosloví, význam slova


Pojem Erektilní dysfunkce je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít výraz Erektilní dysfunkce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Erektilní dysfunkce ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Erektilní dysfunkce na Google.cz

Najít výraz Erektilní dysfunkce ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Erektilní dysfunkce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Erektilní dysfunkce ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Erektilní dysfunkce například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Erektilní dysfunkce? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Erektilní dysfunkce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erektilní dysfunkce, odpověď na dotaz co je to Erektilní dysfunkce?. Víte např. kdo to je Tkadlec? Znáte a víte kdo je Karlos Vémola? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.