Co je to?
Definice výrazu, termínu Erektilní dysfunkce. Co znamená odborný pojem Erektilní dysfunkce z kategorie Lékařství?

Co je to Erektilní dysfunkce? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce je porucha erekce, při které penis nedostatečně tuhne. Tímto termínem se označuje neschopnost dosáhnout dostatečné erekce a udržet ji tak, aby sexuální aktivita byla uspokojivá. Tento stav musí trvat alespoň 6 měsíců.
Nejde tedy o jednorázovou poruchu nebo ojedinělé selhání. Erektilní dysfunkce může naznačovat závažné onemocnění jiného charakteru – cukrovku, onemocnění srdce a podobně.


Co je to Erektilní dysfunkce? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Erektilní dysfunkce. Co znamená odborný pojem Erektilní dysfunkce z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Erektilní dysfunkce s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Erektilní dysfunkce patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: odborné názvosloví, přesný výraz, odborný výraz, co je to Erektilní dysfunkce?, slovo, terminus technicus, slovník, popis, přesný význam, význam, Lékařství, wiki, co znamená, Erektilní dysfunkce, význam slova, synonymum, heslo, co to je


Pojem Erektilní dysfunkce je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Erektilní dysfunkce? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Pojmem erektilní dysfunkce (zkráceně ED) se označují u mužů přetrvávající potíže při dosahování a udržení erekce dostatečné pro úplný pohlavní styk. Často je používán výraz impotence. ED nemá nic společného s plodností nebo schopností prožívat orgasmus. ED postihuje erekci, a tím znemožňuje se do tohoto stadia vůbec dostat.

Hledejte pojem Erektilní dysfunkce v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Erektilní dysfunkce na Youtube

Zkusit najít termín Erektilní dysfunkce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Erektilní dysfunkce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Erektilní dysfunkce ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Erektilní dysfunkce ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Erektilní dysfunkce ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Erektilní dysfunkce například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Erektilní dysfunkce? resp. jaký je význam slova Erektilní dysfunkce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erektilní dysfunkce, odpověď na dotaz co je to Erektilní dysfunkce?. Víte např. kdo to je Jiří Oberfalzer? Znáte a víte kdo je Předák? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.