Co je to?
Definice výrazu, termínu Erektilní dysfunkce. Co znamená odborný pojem Erektilní dysfunkce z kategorie Lékařství?

Co je to Erektilní dysfunkce? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce je porucha erekce, při které penis nedostatečně tuhne. Tímto termínem se označuje neschopnost dosáhnout dostatečné erekce a udržet ji tak, aby sexuální aktivita byla uspokojivá. Tento stav musí trvat alespoň 6 měsíců.
Nejde tedy o jednorázovou poruchu nebo ojedinělé selhání. Erektilní dysfunkce může naznačovat závažné onemocnění jiného charakteru – cukrovku, onemocnění srdce a podobně.


Co je to Erektilní dysfunkce? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Erektilní dysfunkce. Co znamená odborný pojem Erektilní dysfunkce z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Erektilní dysfunkce patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: odborný výraz, Erektilní dysfunkce, terminus technicus, formulace, slovo, terminologie, co to je, vysvětlení, definice, heslo, význam pojmu, význam, odborné názvosloví, Lékařství, přesný význam, informace, popis, wiki


Pojem Erektilní dysfunkce je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Erektilní dysfunkce?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Pojmem erektilní dysfunkce (zkráceně ED) se označují u mužů přetrvávající potíže při dosahování a udržení erekce dostatečné pro úplný pohlavní styk. Často je používán výraz impotence. ED nemá nic společného s plodností nebo schopností prožívat orgasmus. ED postihuje erekci, a tím znemožňuje se do tohoto stadia vůbec dostat.

Hledejte v dalších zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Erektilní dysfunkce ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Erektilní dysfunkce ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Erektilní dysfunkce ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Erektilní dysfunkce na Youtube

Vyhledat výraz Erektilní dysfunkce na Google.cz

Najít pojem Erektilní dysfunkce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Erektilní dysfunkce například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Erektilní dysfunkce? resp. co je to Erektilní dysfunkce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erektilní dysfunkce, odpověď na dotaz co je to Erektilní dysfunkce?. Víte např. kdo to je Chodec? Znáte a víte kdo je Obchodní analytik? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.