Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Erektilní dysfunkce. Co znamená pojem Erektilní dysfunkce z kategorie Lékařství?

Co to je Erektilní dysfunkce? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce je porucha erekce, při které penis nedostatečně tuhne. Tímto termínem se označuje neschopnost dosáhnout dostatečné erekce a udržet ji tak, aby sexuální aktivita byla uspokojivá. Tento stav musí trvat alespoň 6 měsíců.
Nejde tedy o jednorázovou poruchu nebo ojedinělé selhání. Erektilní dysfunkce může naznačovat závažné onemocnění jiného charakteru – cukrovku, onemocnění srdce a podobně.


Co je to Erektilní dysfunkce? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Erektilní dysfunkce. Co znamená pojem Erektilní dysfunkce z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Erektilní dysfunkce? s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Erektilní dysfunkce je v sekci lékařství

Klíčová slova: slovo, přesný význam, co je to Erektilní dysfunkce?, přesný výraz, definice, terminus technicus, wiki, co znamená, lékařství, definice pojmu, vysvětlení, heslo, význam, co to je, popis, slovník, význam pojmu, informace


Pojem Erektilní dysfunkce je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Erektilní dysfunkce?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Pojmem erektilní dysfunkce (zkráceně ED) se označují u mužů přetrvávající potíže při dosahování a udržení erekce dostatečné pro úplný pohlavní styk. Často je používán výraz impotence. ED nemá nic společného s plodností nebo schopností prožívat orgasmus. ED postihuje erekci, a tím znemožňuje se do tohoto stadia vůbec dostat.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Erektilní dysfunkce ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Erektilní dysfunkce ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Erektilní dysfunkce ve Wikizdrojích

Hledat výraz Erektilní dysfunkce ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Erektilní dysfunkce ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erektilní dysfunkce ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Erektilní dysfunkce například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Erektilní dysfunkce? resp. co vlastně znamená slovo Erektilní dysfunkce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erektilní dysfunkce, odpověď na dotaz co je to Erektilní dysfunkce?. Víte např. kdo to je Lenka Filipová? Znáte a víte kdo je Brusič? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Erektilní dysfunkce v jiné sekci než lékařství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.