Co je to?
Definice odborného termínu, slova Dickpic. Co znamená pojem Dickpic z kategorie Internet?

Co je Dickpic?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Dickpic?

Dickpic je termín z oblasti internetového slangu. Jde o nevyžádanou fotografii mužského genitálu, většinou penisu. Fotografie bývá odesílána pomocí textových zpráv, sociálních médií nebo jiných digitálních komunikačních platforem. Slovo dickpic je složeno z anglických výrazů dick, což je vulgární výraz pro penis, a slova pic, které se používá jako zkratka pro slovo picture, čili fotografie. Dickpic je obecně považován za nepřístojný a nevhodný. Často je odesílán bez souhlasu nebo požadavku příjemce a může způsobit nepříjemnosti až traumata tomu, komu je zasílán. Lidé dickpic odesílají z více důvodů. Může jít o projev moci, exhibicionismus nebo zastrašování. Odesílatelé mohou mít také chybnou představu, že tento typ obrázků je přitažlivý nebo vyžadovaný příjemcem. V některých případech může jít také o formu sexuálního obtěžování nebo šikanování.
Dickpic není legální ani etický a odesílání nevyžádaných sexuálních obrázků porušuje soukromí, může způsobit duševní újmu a je často považováno za sexuální obtěžování. V mnoha právních systémech byly přijaty zákony, které kriminalizují odesílání dickpiců bez souhlasu příjemce. Pokud příjemce obdrží dickpic, měl by zprávy ignorovat, zablokovat odesílatele a případně informovat o problému poskytovatele dané platformy. Vhodné je také informovat místní orgány činné v trestním řízení, pokud má příjemce pocit ohrožení nebo obtěžování.


Co je to Dickpic? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Dickpic. Co znamená pojem Dickpic z kategorie Internet?

Omlouváme se, ale nezaručujeme úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dickpic sdílet s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Dickpic patří do sekce internet

Klíčová slova: definice pojmu, co to je, formulace, slovník, internet, popis, terminologie, internet, odborný výraz, význam pojmu, informace, přesný význam, heslo, odborné názvosloví, co je to Dickpic?, význam slova, pojem, definice


Pojem Dickpic je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dickpic ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Dickpic na Youtube

Najít výraz Dickpic ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Dickpic ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dickpic ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Dickpic ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dickpic například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Dickpic? resp. jaký je význam slova Dickpic? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dickpic, odpověď na dotaz co je to Dickpic?. Víte např. kdo to je Albert Speer? Znáte a víte kdo je Phil Collins? Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Dickpic v jiné sekci než internet. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, wifi router, dickpic, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.