Co je to?
Definice výrazu, termínu Dickpic. Co znamená odborný pojem Dickpic z kategorie Internet?

Co je Dickpic? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Dickpic?

Dickpic je termín z oblasti internetového slangu. Jde o nevyžádanou fotografii mužského genitálu, většinou penisu. Fotografie bývá odesílána pomocí textových zpráv, sociálních médií nebo jiných digitálních komunikačních platforem. Slovo dickpic je složeno z anglických výrazů dick, což je vulgární výraz pro penis, a slova pic, které se používá jako zkratka pro slovo picture, čili fotografie. Dickpic je obecně považován za nepřístojný a nevhodný. Často je odesílán bez souhlasu nebo požadavku příjemce a může způsobit nepříjemnosti až traumata tomu, komu je zasílán. Lidé dickpic odesílají z více důvodů. Může jít o projev moci, exhibicionismus nebo zastrašování. Odesílatelé mohou mít také chybnou představu, že tento typ obrázků je přitažlivý nebo vyžadovaný příjemcem. V některých případech může jít také o formu sexuálního obtěžování nebo šikanování.
Dickpic není legální ani etický a odesílání nevyžádaných sexuálních obrázků porušuje soukromí, může způsobit duševní újmu a je často považováno za sexuální obtěžování. V mnoha právních systémech byly přijaty zákony, které kriminalizují odesílání dickpiců bez souhlasu příjemce. Pokud příjemce obdrží dickpic, měl by zprávy ignorovat, zablokovat odesílatele a případně informovat o problému poskytovatele dané platformy. Vhodné je také informovat místní orgány činné v trestním řízení, pokud má příjemce pocit ohrožení nebo obtěžování.


Co je to Dickpic? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Dickpic. Co znamená odborný pojem Dickpic z kategorie Internet?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Dickpic je v kategorii internet

Klíčová slova: formulace, slovník, synonymum, heslo, definice, co to je, definice pojmu, význam pojmu, názvosloví, slovo, terminologie, wiki, co je to Dickpic?, odborný výraz, vysvětlení, internet, přesný výraz, odborné názvosloví


Pojem Dickpic je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Dickpic lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo Dickpic ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dickpic ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Dickpic na Google.cz

Najít pojem Dickpic ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dickpic ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Dickpic ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Dickpic například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Nyní už nejspíš víte co to je Dickpic? resp. co je to Dickpic? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dickpic, odpověď na dotaz co je to Dickpic?. Víte např. kdo to je Elektroinženýr? Znáte a víte kdo je Andrej Nikolajevič Kolmogorov? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci internet. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.