Co je to?
Výraz, termín, definice slova Grenadina. Co znamená odborný pojem Grenadina z kategorie Nápoje?

Co je to Grenadina? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Grenadina?

Grenadina je sirup získaných z granátových jablek. Jedná se o nealkoholický likér, který se využívá při přípravě koktejlů. Dodává míchaným nápojům nejen výraznou červenou barvu, ale i zajímavou chuť. K oblíbeným koktejlům s přidáním grenadiny patří například Tequila Sunrise. Grenadina se obvykle míchá s pomerančovým džusem.
K dostání je více druhů tohoto sirupu, levnější varianty se vyrábějí z koncentrátů, nejkvalitnější produkty pocházejí ze správně vyzrálých jablek z oblasti Karibiku.


Co je to Grenadina? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Grenadina. Co znamená odborný pojem Grenadina z kategorie Nápoje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Grenadina s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Grenadina se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: definice pojmu, definice, terminologie, heslo, formulace, odborný výraz, Nápoje, názvosloví, odborné názvosloví, význam, co je to Grenadina?, přesný význam, wiki, terminus technicus, synonymum, informace, vysvětlení, pojem


Pojem Grenadina je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Grenadina? Výraz, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Grenadina je sirup vyrobený z granátových jablek. Své uplatnění nachází především v míchaných nápojích, hlavně pro svou sytě červenou barvu a specifickou hořkosladkou chuť. Typickým nápojem z grenadiny je Tequila sunrise. Navzdory tomu, že je to „pouhý“ sirup, není to levná záležitost, kterou smícháte se sodovkou a máte skvělou limonádu. Koupit se dá téměř výhradně ve specializovaných prodejnách a za podobnou cenu, jako lepší víno.

Granátová jablka

Grenadina je sirup získaný z granátových jablek. Autor: megspl, zdroj: Pixabay
Grenadina je sirup získaný z granátových jablek. Autor: megspl, zdroj: Pixabay


Jiné zdroje informací o pojmu Grenadina

Hledat termín Grenadina ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Grenadina ve Wikislovníku

Najít slovo Grenadina ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Grenadina ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Grenadina ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Grenadina na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Grenadina například ve Wikizdrojích, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Grenadina? resp. jaká je definice termínu Grenadina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Grenadina, odpověď na dotaz co je to Grenadina?. Víte např. kdo to je Nigel Farage? Znáte a víte kdo je Ekolog? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nápoje). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.