Co je to?
Výraz, termín, definice slova Grenadina. Co znamená odborný pojem Grenadina z kategorie Nápoje?

Co je to Grenadina? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Grenadina?

Grenadina je sirup získaných z granátových jablek. Jedná se o nealkoholický likér, který se využívá při přípravě koktejlů. Dodává míchaným nápojům nejen výraznou červenou barvu, ale i zajímavou chuť. K oblíbeným koktejlům s přidáním grenadiny patří například Tequila Sunrise. Grenadina se obvykle míchá s pomerančovým džusem.
K dostání je více druhů tohoto sirupu, levnější varianty se vyrábějí z koncentrátů, nejkvalitnější produkty pocházejí ze správně vyzrálých jablek z oblasti Karibiku.


Co je to Grenadina? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Grenadina. Co znamená odborný pojem Grenadina z kategorie Nápoje?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Grenadina s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Grenadina se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: význam, odborné názvosloví, Grenadina, co znamená, význam slova, vysvětlení, synonymum, slovník, wiki, terminologie, pojem, heslo, popis, slovo, definice, Nápoje, co to je, co je to Grenadina?


Pojem Grenadina je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Grenadina dozvíte následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Grenadina je sirup vyrobený z granátových jablek. Své uplatnění nachází především v míchaných nápojích, hlavně pro svou sytě červenou barvu a specifickou hořkosladkou chuť. Typickým nápojem z grenadiny je Tequila sunrise. Navzdory tomu, že je to „pouhý“ sirup, není to levná záležitost, kterou smícháte se sodovkou a máte skvělou limonádu. Koupit se dá téměř výhradně ve specializovaných prodejnách a za podobnou cenu, jako lepší víno.

Pro další informace o termínu Grenadina zkuste tyto odkazy

Hledat termín Grenadina ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem Grenadina na Google.cz

Zkusit najít pojem Grenadina ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Grenadina ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Grenadina na Youtube

Zkusit najít heslo Grenadina ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Grenadina například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Grenadina? resp. co přesně označuje termín Grenadina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Grenadina, odpověď na dotaz co je to Grenadina?. Víte např. kdo to je Slizoun? Znáte a víte kdo je DTP operátor? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Grenadina i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.