Co je to?
Výraz, termín, definice slova Grenadina. Co znamená odborný pojem Grenadina z kategorie Nápoje?

Co je to Grenadina? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Grenadina?

Grenadina je sirup získaných z granátových jablek. Jedná se o nealkoholický likér, který se využívá při přípravě koktejlů. Dodává míchaným nápojům nejen výraznou červenou barvu, ale i zajímavou chuť. K oblíbeným koktejlům s přidáním grenadiny patří například Tequila Sunrise. Grenadina se obvykle míchá s pomerančovým džusem.
K dostání je více druhů tohoto sirupu, levnější varianty se vyrábějí z koncentrátů, nejkvalitnější produkty pocházejí ze správně vyzrálých jablek z oblasti Karibiku.


Co je to Grenadina? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Grenadina. Co znamená odborný pojem Grenadina z kategorie Nápoje?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Grenadina sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Grenadina patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: definice pojmu, terminologie, co znamená, formulace, synonymum, význam pojmu, odborné názvosloví, odborný výraz, slovník, co je to Grenadina?, význam, co to je, Nápoje, přesný význam, wiki, lexikon, vysvětlení, Grenadina


Pojem Grenadina je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Grenadina dozvíte následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Grenadina je sirup vyrobený z granátových jablek. Své uplatnění nachází především v míchaných nápojích, hlavně pro svou sytě červenou barvu a specifickou hořkosladkou chuť. Typickým nápojem z grenadiny je Tequila sunrise. Navzdory tomu, že je to „pouhý“ sirup, není to levná záležitost, kterou smícháte se sodovkou a máte skvělou limonádu. Koupit se dá téměř výhradně ve specializovaných prodejnách a za podobnou cenu, jako lepší víno.

Granátová jablka

Grenadina je sirup získaný z granátových jablek. Autor: megspl, zdroj: Pixabay
Grenadina je sirup získaný z granátových jablek. Autor: megspl, zdroj: Pixabay


Hledejte pojem Grenadina v následujících vyhledávačích

Najít pojem Grenadina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Grenadina ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Grenadina ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Grenadina ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Grenadina ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Grenadina ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Grenadina například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Grenadina? resp. co znamená výraz Grenadina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Grenadina, odpověď na dotaz co je to Grenadina?. Víte např. kdo to je Atomista? Znáte a víte kdo je DTP operátor? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Grenadina v jiné sekci než Nápoje. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.