Co je to?
Odborný výraz, definice slova Grenadina. Co znamená slovo Grenadina z kategorie Nápoje?

Co je Grenadina? Definice pojmu

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Grenadina?

Grenadina je sirup získaných z granátových jablek. Jedná se o nealkoholický likér, který se využívá při přípravě koktejlů. Dodává míchaným nápojům nejen výraznou červenou barvu, ale i zajímavou chuť. K oblíbeným koktejlům s přidáním grenadiny patří například Tequila Sunrise. Grenadina se obvykle míchá s pomerančovým džusem.
K dostání je více druhů tohoto sirupu, levnější varianty se vyrábějí z koncentrátů, nejkvalitnější produkty pocházejí ze správně vyzrálých jablek z oblasti Karibiku.


Co je to Grenadina? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Grenadina. Co znamená slovo Grenadina z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Grenadina s ostatními na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Grenadina patří do kategorie nápoje

Klíčová slova: názvosloví, lexikon, slovník, přesný výraz, wiki, definice pojmu, definice, formulace, co je to Grenadina?, slovo, význam slova, terminologie, synonymum, co to je, popis, informace, význam pojmu, heslo


Pojem Grenadina je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Grenadina? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Grenadina je sirup vyrobený z granátových jablek. Své uplatnění nachází především v míchaných nápojích, hlavně pro svou sytě červenou barvu a specifickou hořkosladkou chuť. Typickým nápojem z grenadiny je Tequila sunrise. Navzdory tomu, že je to „pouhý“ sirup, není to levná záležitost, kterou smícháte se sodovkou a máte skvělou limonádu. Koupit se dá téměř výhradně ve specializovaných prodejnách a za podobnou cenu, jako lepší víno.

Granátová jablka

Grenadina je sirup získaný z granátových jablek. Autor: megspl, zdroj: Pixabay
Grenadina je sirup získaný z granátových jablek. Autor: megspl, zdroj: Pixabay


Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat frázi Grenadina ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Grenadina ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Grenadina ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Grenadina ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Grenadina na Google.cz

Hledat slovo Grenadina ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Grenadina například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Nyní už nejspíš víte co to je Grenadina? resp. co přesně znamená slovo Grenadina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Grenadina, odpověď na dotaz co je to Grenadina?. Víte např. kdo to je Jiří Pospíšil? Znáte a víte kdo je Radek John? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je nápoje. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.