Co je to?
Výraz, termín, definice slova Šestá nemoc. Co znamená odborný pojem Šestá nemoc z kategorie Nemoce?

Co je to Šestá nemoc? Význam slova

Co znamená termín Šestá nemoc? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Šestá nemoc je dětským onemocněním, které způsobuje lidský herpesvirus 6. Jedná se o infekční virové onemocnění, které nejčastěji postihuje menší děti do dvou let, kojence a batolata.
K přenosu dochází přes sliny jiných rodinných příslušníků. Šestá nemoc začíná horečkou a pokračuje vyrážkou. Může docházet ke křečím, někdy se vyskytnou další vážné komplikace.


Co je to Šestá nemoc? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Šestá nemoc. Co znamená odborný pojem Šestá nemoc z kategorie Nemoce?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Šestá nemoc sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Šestá nemoc patří do sekce Nemoce

Klíčová slova: co je to Šestá nemoc?, význam slova, Šestá nemoc, odborné názvosloví, přesný význam, lexikon, slovník, Nemoce, vysvětlení, odborný výraz, definice, slovo, terminus technicus, definice pojmu, přesný výraz, synonymum, termín, význam pojmu


Pojem Šestá nemoc je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Šestá nemoc na Youtube

Najít pojem Šestá nemoc ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Šestá nemoc ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Šestá nemoc ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Šestá nemoc ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Šestá nemoc ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šestá nemoc například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Šestá nemoc? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Šestá nemoc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šestá nemoc, odpověď na dotaz co je to Šestá nemoc?. Víte např. kdo to je Ester Ledecká? Znáte a víte kdo je Pohrobek? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Šestá nemoc v jiné sekci než Nemoce. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.