Co je to?
Výraz, termín, definice slova Šestá nemoc. Co znamená odborný pojem Šestá nemoc z kategorie Nemoce?

Co je to Šestá nemoc? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Šestá nemoc?

Šestá nemoc je dětským onemocněním, které způsobuje lidský herpesvirus 6. Jedná se o infekční virové onemocnění, které nejčastěji postihuje menší děti do dvou let, kojence a batolata.
K přenosu dochází přes sliny jiných rodinných příslušníků. Šestá nemoc začíná horečkou a pokračuje vyrážkou. Může docházet ke křečím, někdy se vyskytnou další vážné komplikace.


Co je to Šestá nemoc? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Šestá nemoc. Co znamená odborný pojem Šestá nemoc z kategorie Nemoce?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Šestá nemoc s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Šestá nemoc se nachází v kategorii Nemoce

Klíčová slova: Nemoce, synonymum, formulace, definice pojmu, Šestá nemoc, co je to Šestá nemoc?, význam, terminologie, slovo, termín, Nemoce, co znamená, co to je, slovník, vysvětlení, přesný výraz, pojem, odborné názvosloví


Pojem Šestá nemoc je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Šestá nemoc lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít výraz Šestá nemoc na Google.cz

Zkusit najít slovo Šestá nemoc ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šestá nemoc ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Šestá nemoc ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Šestá nemoc ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Šestá nemoc ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Šestá nemoc například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Šestá nemoc? resp. jaká je definice termínu Šestá nemoc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šestá nemoc, odpověď na dotaz co je to Šestá nemoc?. Víte např. kdo to je Ambasador? Znáte a víte kdo je Pohrobek? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Šestá nemoc i v jiných kategoriích (než Nemoce). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.