Co je to?
Výraz, termín, definice slova Agility. Co znamená odborný pojem Agility z kategorie Sport?

Co je to Agility? Význam slova

Co znamená termín Agility? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Agility znamená v překladu hbitost. Jedná se o pojem z angličtiny, který označuje sportování se psy. Agility je možno přirovnat ke koňskému parkuru. Základem agility je spolupráce člověka a psa a koordinace. Tomuto sportu se může věnovat každý zájemce s jakýmkoli psem. Určitá plemena jsou pro agility vhodnější, např. border kolie, sheltie, pudli a podobně v agility vynikají.
V agility je mnoho možností k soutěžení, an vrcholová mistrovství - mistrovství světa- však smějí jen psi, kteří mají průkaz původu. Základem agility je proběhnout trať s překážkami za určitý čas, v přesném pořadí překážet a s co nejmenším počtem chyb. Závodní tým tvoří pes a jeho psovod.


Co je to Agility? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Agility. Co znamená odborný pojem Agility z kategorie Sport?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Agility je v sekci sport

Klíčová slova: synonymum, formulace, definice, definice pojmu, význam, význam slova, vysvětlení, slovník, přesný význam, pojem, heslo, sport, wiki, přesný výraz, odborný výraz, sport, odborné názvosloví, slovo


Pojem Agility je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Agility?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Agility (anglicky hbitost) je sport se psy podobný koňskému parkuru. Vznikl okolo roku 1978 v Anglii a jedná se o sport, ve kterém jde o nejrychlejší překonání dráhy v určitý čas. Jednotlivé dráhy se liší.

Další zdroje informací o slovu Agility

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Agility ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Agility ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Agility ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Agility ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Agility ve Wikislovníku

Najít pojem Agility ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Agility například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikizdrojích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Nyní již víte co znamená slovo Agility? resp. co znamená slovo Agility? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Agility, odpověď na dotaz co je to Agility?. Víte např. kdo to je Václav Vydra? Znáte a víte kdo je Neplátce DPH? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než sport). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.