Co je to?
Výraz, termín, definice slova Agility. Co znamená odborný pojem Agility z kategorie Sport?

Co je to Agility? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Agility?

Agility znamená v překladu hbitost. Jedná se o pojem z angličtiny, který označuje sportování se psy. Agility je možno přirovnat ke koňskému parkuru. Základem agility je spolupráce člověka a psa a koordinace. Tomuto sportu se může věnovat každý zájemce s jakýmkoli psem. Určitá plemena jsou pro agility vhodnější, např. border kolie, sheltie, pudli a podobně v agility vynikají.
V agility je mnoho možností k soutěžení, an vrcholová mistrovství - mistrovství světa- však smějí jen psi, kteří mají průkaz původu. Základem agility je proběhnout trať s překážkami za určitý čas, v přesném pořadí překážet a s co nejmenším počtem chyb. Závodní tým tvoří pes a jeho psovod.


Co je to Agility? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Agility. Co znamená odborný pojem Agility z kategorie Sport?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Agility patří do sekce sport

Klíčová slova: lexikon, odborné názvosloví, co je to Agility?, slovník, přesný význam, význam pojmu, synonymum, význam, wiki, definice, slovo, heslo, sport, Agility, informace, pojem, co znamená, názvosloví


Pojem Agility je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Agility? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Agility (anglicky hbitost) je sport se psy podobný koňskému parkuru. Vznikl okolo roku 1978 v Anglii a jedná se o sport, ve kterém jde o nejrychlejší překonání dráhy v určitý čas. Jednotlivé dráhy se liší.

Více informací o slovu Agility doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Agility ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Agility ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Agility ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Agility ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Agility ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Agility ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Agility například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Agility? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Agility? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Agility, odpověď na dotaz co je to Agility?. Víte např. kdo to je Henrik Lundqvist? Znáte a víte kdo je Kakabus? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je sport. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.