Co je to?
Definice výrazu, termínu Náhlá smrt. Co znamená odborný pojem Náhlá smrt z kategorie Sport?

Co je to Náhlá smrt? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Náhlá smrt?

Náhlá smrt je označení herní situace ve sportu. Rozhoduje se při ní o tom, kdo bude vítězem, jestliže utkání, při kterém je nutné, aby jedno z družstev vyhrálo, skončí nerozhodně. V takovém případě se utkání prodlužuje, vítězem se stane ten, komu se podaří jako prvnímu získat bod nebo dát gól.
Fotbalisté takové situaci říkají také zlatý gól. Náhlá smrt znamená okamžitý konec zápasu. Tento termín se využívá ve více druzích sportů, například v hokeji nebo fotbale


Co je to Náhlá smrt? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Náhlá smrt. Co znamená odborný pojem Náhlá smrt z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Náhlá smrt? Pak se o tuto stránku podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Náhlá smrt je v kategorii Sport

Klíčová slova: terminologie, význam pojmu, Sport, formulace, slovník, význam, informace, vysvětlení, odborný výraz, význam slova, Náhlá smrt, definice pojmu, pojem, odborné názvosloví, Sport, terminus technicus, přesný výraz, názvosloví


Pojem Náhlá smrt je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Náhlá smrt? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Náhlá smrt je sportovní výraz, který označuje rozhodnutí o vítězi v situaci, kdy zápas, který musí jedna ze stran vyhrát, skončí remízou. Spočívá v tom, že vítězem se stane ten, kdo dosáhne jako první vstřeleného gólu nebo získaného bodu v prodloužení zápasu. Zápas poté okamžitě končí.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Náhlá smrt ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Náhlá smrt ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Náhlá smrt ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Náhlá smrt ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Náhlá smrt ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Náhlá smrt ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Náhlá smrt například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Náhlá smrt? resp. jaký je význam pojmu Náhlá smrt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Náhlá smrt, odpověď na dotaz co je to Náhlá smrt?. Víte např. kdo to je Sudička? Znáte a víte kdo je Leoš Janáček? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Náhlá smrt v jiné sekci než Sport. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?