Co je to?
Výraz, termín, definice slova Náhlá smrt. Co znamená odborný pojem Náhlá smrt z kategorie Sport?

Co je to Náhlá smrt? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Náhlá smrt

Náhlá smrt je označení herní situace ve sportu. Rozhoduje se při ní o tom, kdo bude vítězem, jestliže utkání, při kterém je nutné, aby jedno z družstev vyhrálo, skončí nerozhodně. V takovém případě se utkání prodlužuje, vítězem se stane ten, komu se podaří jako prvnímu získat bod nebo dát gól.
Fotbalisté takové situaci říkají také zlatý gól. Náhlá smrt znamená okamžitý konec zápasu. Tento termín se využívá ve více druzích sportů, například v hokeji nebo fotbale


Co je to Náhlá smrt? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Náhlá smrt. Co znamená odborný pojem Náhlá smrt z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Náhlá smrt s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Náhlá smrt se nachází v kategorii sport

Klíčová slova: wiki, sport, Náhlá smrt, význam pojmu, přesný výraz, co znamená, odborné názvosloví, definice pojmu, vysvětlení, význam slova, pojem, význam, synonymum, co to je, definice, co je to Náhlá smrt?, termín, heslo


Pojem Náhlá smrt je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Náhlá smrt? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Náhlá smrt je sportovní výraz, který označuje rozhodnutí o vítězi v situaci, kdy zápas, který musí jedna ze stran vyhrát, skončí remízou. Spočívá v tom, že vítězem se stane ten, kdo dosáhne jako první vstřeleného gólu nebo získaného bodu v prodloužení zápasu. Zápas poté okamžitě končí.

Pro více informací o heslu Náhlá smrt zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Náhlá smrt ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Náhlá smrt ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Náhlá smrt ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Náhlá smrt ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Náhlá smrt ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Náhlá smrt na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Náhlá smrt například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě nyní již víte co je to Náhlá smrt? resp. co znamená Náhlá smrt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Náhlá smrt, odpověď na dotaz co je to Náhlá smrt?. Víte např. kdo to je Dalibor Dědek? Znáte a víte kdo je Pokrývač? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než sport). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?