Co je to?
Výraz, termín, definice slova VIP. Co znamená odborný pojem VIP z kategorie Zkratky?

Co je to VIP? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu VIP?

VIP je zkratkou anglického sousloví "very important person" - tedy velmi důležitá osoba. Může se jednat o někoho z politiky, vysokého managementu anebo (a to asi především) z oblasti showbusinessu. Termín VIP označuje něco exkluzívního, vyhrazeného pouze dané skupině, nikoliv běžným lidem. Kvalitě takových služeb obvykle odpovídá i jejich cena.


Co je to VIP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova VIP. Co znamená odborný pojem VIP z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín VIP patří do sekce zkratky

Klíčová slova: slovník, názvosloví, slovo, význam slova, přesný výraz, definice pojmu, co to je, co znamená, lexikon, VIP, terminus technicus, vysvětlení, heslo, přesný význam, formulace, význam, popis, termín


Pojem VIP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu VIP dozvíte následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

VIP je zkratka z angličtiny. Znamená „very important person“, v překladu „velmi důležitá osoba“.

Jiné informační zdroje o pojmu VIP

Zkusit najít pojem VIP ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo VIP na Google.cz

Hledat videa s názvem VIP na Youtube

Vyhledat termín VIP ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo VIP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz VIP ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo VIP například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená VIP? resp. co se přesně ukrývá za slovem VIP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu VIP, odpověď na dotaz co je to VIP?. Víte např. kdo to je Alessandro Zanardi? Znáte a víte kdo je Rychtář? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je zkratky. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.