Co je to?
Definice výrazu, termínu VIP. Co znamená odborný pojem VIP z kategorie Zkratky?

Co je to VIP? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu VIP?

VIP je zkratkou anglického sousloví "very important person" - tedy velmi důležitá osoba. Může se jednat o někoho z politiky, vysokého managementu anebo (a to asi především) z oblasti showbusinessu. Termín VIP označuje něco exkluzívního, vyhrazeného pouze dané skupině, nikoliv běžným lidem. Kvalitě takových služeb obvykle odpovídá i jejich cena.


Co je to VIP? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu VIP. Co znamená odborný pojem VIP z kategorie Zkratky?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to VIP? s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem VIP je v sekci Zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, odborné názvosloví, pojem, informace, synonymum, definice, názvosloví, definice pojmu, význam pojmu, Zkratky, co znamená, co to je, význam, význam slova, heslo, slovník, VIP, přesný význam


Pojem VIP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem VIP? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

VIP je zkratka z angličtiny. Znamená „very important person“, v překladu „velmi důležitá osoba“.

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín VIP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz VIP ve Wikizdrojích

Hledat výraz VIP ve Wikislovníku

Hledat termín VIP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem VIP ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo VIP ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo VIP například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova VIP? resp. jaká je definice termínu VIP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu VIP, odpověď na dotaz co je to VIP?. Víte např. kdo to je Sobec? Znáte a víte kdo je Chalupník? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.