Co je to?
Definice výrazu, termínu VIP. Co znamená odborný pojem VIP z kategorie Zkratky?

Co je to VIP? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu VIP?

VIP je zkratkou anglického sousloví "very important person" - tedy velmi důležitá osoba. Může se jednat o někoho z politiky, vysokého managementu anebo (a to asi především) z oblasti showbusinessu. Termín VIP označuje něco exkluzívního, vyhrazeného pouze dané skupině, nikoliv běžným lidem. Kvalitě takových služeb obvykle odpovídá i jejich cena.


Co je to VIP? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu VIP. Co znamená odborný pojem VIP z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín VIP patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: přesný význam, definice pojmu, informace, Zkratky, lexikon, vysvětlení, termín, formulace, popis, slovo, wiki, synonymum, definice, význam, přesný výraz, názvosloví, význam slova, co znamená


Pojem VIP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem VIP? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

VIP je zkratka z angličtiny. Znamená „very important person“, v překladu „velmi důležitá osoba“.

Jiné zdroje informací o pojmu VIP

Hledat slovo VIP ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem VIP na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem VIP ve Wikimedia Commons

Najít pojem VIP ve vyhledávači Qwant

Hledat termín VIP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo VIP ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo VIP například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená VIP? resp. co se vlastně skrývá pod slovem VIP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu VIP, odpověď na dotaz co je to VIP?. Víte např. kdo to je Brad Pitt? Znáte a víte kdo je Chalupník? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu VIP i v jiných kategoriích (než Zkratky). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.