Co je to?
Definice výrazu, termínu VIP. Co znamená odborný pojem VIP z kategorie Zkratky?

Co je to VIP? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu VIP

VIP je zkratkou anglického sousloví "very important person" - tedy velmi důležitá osoba. Může se jednat o někoho z politiky, vysokého managementu anebo (a to asi především) z oblasti showbusinessu. Termín VIP označuje něco exkluzívního, vyhrazeného pouze dané skupině, nikoliv běžným lidem. Kvalitě takových služeb obvykle odpovídá i jejich cena.


Co je to VIP? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu VIP. Co znamená odborný pojem VIP z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to VIP? s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín VIP je v sekci Zkratky

Klíčová slova: odborné názvosloví, přesný význam, VIP, Zkratky, co znamená, heslo, lexikon, význam slova, názvosloví, slovník, slovo, co to je, definice pojmu, odborný výraz, informace, popis, formulace, terminus technicus


Pojem VIP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem VIP? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

VIP je zkratka z angličtiny. Znamená „very important person“, v překladu „velmi důležitá osoba“.

Pro více informací o heslu VIP zkuste navštívit tyto odkazy

Najít pojem VIP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem VIP na Youtube

Vyhledat výraz VIP na Google.cz

Vyhledat heslo VIP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo VIP ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo VIP ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo VIP například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená VIP? resp. jaká je definice termínu VIP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu VIP, odpověď na dotaz co je to VIP?. Víte např. kdo to je Jakub Vrána? Znáte a víte kdo je Bodyguard? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.