Co je to?
Výraz, termín, definice slova VIP. Co znamená odborný pojem VIP z kategorie Zkratky?

Co je VIP? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla VIP?

VIP je zkratkou anglického sousloví "very important person" - tedy velmi důležitá osoba. Může se jednat o někoho z politiky, vysokého managementu anebo (a to asi především) z oblasti showbusinessu. Termín VIP označuje něco exkluzívního, vyhrazeného pouze dané skupině, nikoliv běžným lidem. Kvalitě takových služeb obvykle odpovídá i jejich cena.


Co je to VIP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova VIP. Co znamená odborný pojem VIP z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu VIP sdílejte s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo VIP je v kategorii zkratky

Klíčová slova: odborné názvosloví, odborný výraz, názvosloví, lexikon, pojem, heslo, terminologie, význam pojmu, význam slova, popis, termín, přesný výraz, formulace, co znamená, informace, význam, co to je, vysvětlení


Pojem VIP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem VIP? Definice slova, termínu z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

VIP je zkratka z angličtiny. Znamená „very important person“, v překladu „velmi důležitá osoba“.

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo VIP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín VIP ve Wikizdrojích

Najít slovo VIP na Google.cz

Najít výraz VIP ve vyhledávači Yandex

Najít heslo VIP ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo VIP ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo VIP například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Teď už znáte odpověď na otázku co to je VIP? resp. jaká je definice termínu VIP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu VIP, odpověď na dotaz co je to VIP?. Víte např. kdo to je Ani DiFranco? Znáte a víte kdo je Idealista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než zkratky. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.