Co je to?
Výraz, termín, definice slova WeChat. Co znamená odborný pojem WeChat z kategorie Software?

Co je to WeChat? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu WeChat

WeChat je název sociální sítě a média, kterou vyvinula čínská firma Tencent. Nabízí uživatelům celou řadu funkcí, například hlasové zprávy, messaging instant, sdílení fotek, videohovory, objednávky a donášky, rezervace, mobilní platby a jiné. WeChat s více než miliardou uživatelů zaujímá první pozici mezi sociálními sítěmi v Číně.
Lze ho využívat na mnoha platformách i rozličných jazycích. Vývoj WeChatu začal v roce 2010 a díky přidání videoklipů zaznamenal obrovský nárůst zájmu. Jde o pátou celosvětově nejužívanější aplikací. Samotný projekt již čelil obvinění z cenzury. V nabídce aplikace jsou také mobilní hry, nabízí vlastní kreditový systém, geolokaci a emotikony zdarma.


Co je to WeChat? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova WeChat. Co znamená odborný pojem WeChat z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem WeChat s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz WeChat je v kategorii Software

Klíčová slova: terminus technicus, význam slova, heslo, slovo, pojem, odborné názvosloví, popis, přesný význam, terminologie, co to je, co znamená, Software, termín, Software, názvosloví, definice, synonymum, lexikon


Pojem WeChat je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu WeChat?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

WeChat (čínsky 微信, pinyin Wēixìn) je multifunkční aplikace vyvíjená čínskou společností Tencent, známá v Číně pod názvem Weixin. WeChat je sociální médium a sociální síť s řadou funkcí jako instant messaging, hlasové zprávy, videohovory, sdílení fotek, objednání taxislužby, donášky jídla z restaurací, rezervace hotelu, mobilní platby WeChat Pay a mnoho dalších. WeChat má více než jednu miliardu aktivních uživatelů a je největší sociální sítí v Číně, vedle svého předchůdce Tencent QQ, kterého také vyvinul Tencent. WeChat je k dispozici na několika platformách včetně systémů Android, Windows 10, iOS a macOS a v různých jazycích včetně angličtiny.

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem WeChat ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo WeChat ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín WeChat ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem WeChat na Youtube

Hledat slovo WeChat ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín WeChat ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo WeChat například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu WeChat? resp. co je to WeChat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu WeChat, odpověď na dotaz co je to WeChat?. Víte např. kdo to je Robert Downey Jr.? Znáte a víte kdo je Markéta Irglová? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.