Co je to?
Výraz, termín, definice slova WeChat. Co znamená odborný pojem WeChat z kategorie Software?

Co je to WeChat? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu WeChat?

WeChat je název sociální sítě a média, kterou vyvinula čínská firma Tencent. Nabízí uživatelům celou řadu funkcí, například hlasové zprávy, messaging instant, sdílení fotek, videohovory, objednávky a donášky, rezervace, mobilní platby a jiné. WeChat s více než miliardou uživatelů zaujímá první pozici mezi sociálními sítěmi v Číně.
Lze ho využívat na mnoha platformách i rozličných jazycích. Vývoj WeChatu začal v roce 2010 a díky přidání videoklipů zaznamenal obrovský nárůst zájmu. Jde o pátou celosvětově nejužívanější aplikací. Samotný projekt již čelil obvinění z cenzury. V nabídce aplikace jsou také mobilní hry, nabízí vlastní kreditový systém, geolokaci a emotikony zdarma.


Co je to WeChat? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova WeChat. Co znamená odborný pojem WeChat z kategorie Software?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín WeChat? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem WeChat se nachází v kategorii software

Klíčová slova: odborné názvosloví, lexikon, popis, slovník, formulace, význam pojmu, definice pojmu, heslo, co znamená, přesný výraz, význam slova, wiki, software, informace, názvosloví, synonymum, terminologie, vysvětlení


Pojem WeChat je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem WeChat? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

WeChat (čínsky 微信, pinyin Wēixìn) je multifunkční aplikace vyvíjená čínskou společností Tencent, známá v Číně pod názvem Weixin. WeChat je sociální médium a sociální síť s řadou funkcí jako instant messaging, hlasové zprávy, videohovory, sdílení fotek, objednání taxislužby, donášky jídla z restaurací, rezervace hotelu, mobilní platby WeChat Pay a mnoho dalších. WeChat má více než jednu miliardu aktivních uživatelů a je největší sociální sítí v Číně, vedle svého předchůdce Tencent QQ, kterého také vyvinul Tencent. WeChat je k dispozici na několika platformách včetně systémů Android, Windows 10, iOS a macOS a v různých jazycích včetně angličtiny.

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít pojem WeChat ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo WeChat ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz WeChat ve Wikizdrojích

Hledat slovo WeChat ve vyhledávači Yandex

Najít pojem WeChat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo WeChat na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo WeChat například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to WeChat? resp. jaká je definice termínu WeChat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu WeChat, odpověď na dotaz co je to WeChat?. Víte např. kdo to je Mudrlant? Znáte a víte kdo je Čůza? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než software). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.