Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Celiakie. Co znamená pojem Celiakie z kategorie Nemoce?

Co to je Celiakie? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Celiakie?

Celiakie je chronické onemocnění postihující sliznici tenkého střeva. Vyvolává ji přecitlivělost (nikoliv alergie) na lepek (gluten), bílkovinu obsaženou v obilovinách. Při tomto onemocnění je nezbytné dodržovat tzv. bezlepkovou dietu. Onemocnění není možné léčit, ale bezlepková dieta pomůže odstranit všechny jeho projevy.


Co je to Celiakie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Celiakie. Co znamená pojem Celiakie z kategorie Nemoce?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Celiakie se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: odborný výraz, slovník, názvosloví, informace, co znamená, wiki, Celiakie, heslo, význam slova, co to je, definice pojmu, termín, Nemoce, popis, slovo, co je to Celiakie?, přesný výraz, význam pojmu


Pojem Celiakie je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat heslo Celiakie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Celiakie ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Celiakie ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Celiakie ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Celiakie na Youtube

Hledat slovo Celiakie ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Celiakie například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Celiakie? resp. co se skrývá pod slovem Celiakie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Celiakie, odpověď na dotaz co je to Celiakie?. Víte např. kdo to je Jiří Zmožek? Znáte a víte kdo je Utilitarista? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nemoce). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..