Co je to?
Definice výrazu Detenční zařízení. Co znamená odborný pojem Detenční zařízení z kategorie Různé?

Co je Detenční zařízení? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Detenční zařízení

Detenční zařízení je jedním z nových druhů ochranného opatření určeného pachatelům závažné trestné činnosti. V těchto ústavech se soustřeďují osoby velmi nebezpečné společnosti, u kterých hrozí, že se budou takové činnosti dopouštět opakovaně a neúčinkuje na ně obvyklé zacházení při výkonu trestu.
Detenční zařízení patří do správy vězeňské služby a pobyt vězňů v něm trvá podle potřeby. Důvody umístění se přezkoumávají jednou ročně.

Co je to Detenční zařízení? Význam slova, termín, Definice výrazu Detenční zařízení. Co znamená odborný pojem Detenční zařízení z kategorie Různé?

Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Detenční zařízení? s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Detenční zařízení je v sekci různé

Klíčová slova: přesný výraz, definice, přesný význam, termín, definice pojmu, odborné názvosloví, co je to Detenční zařízení?, Detenční zařízení, význam pojmu, heslo, synonymum, popis, terminus technicus, vysvětlení, slovník, co to je, význam slova, formulace


Pojem Detenční zařízení je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Detenční zařízení v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Detenční zařízení na Youtube

Hledat heslo Detenční zařízení ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Detenční zařízení na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Detenční zařízení ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Detenční zařízení ve Wikipedii

Najít pojem Detenční zařízení ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Detenční zařízení například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Detenční zařízení? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Detenční zařízení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Detenční zařízení, odpověď na dotaz co je to Detenční zařízení?. Víte např. kdo to je Sabina Laurinová? Znáte a víte kdo je Ariana Grande? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než různé). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.