Co je to?
Výraz, termín, definice slova Egalizace. Co znamená odborný pojem Egalizace z kategorie Různé?

Co je to Egalizace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Egalizace?

Egalizace znamená vyrovnávání něčeho tak, aby daná věc měla požadovanou míru vlastnosti. Jako příklad lze uvést egalizaci mléka, kdy se upravuje procento tuku na předem danou hodnotu.

Co je to Egalizace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Egalizace. Co znamená odborný pojem Egalizace z kategorie Různé?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Egalizace) můžete sdílet s dalšími lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Egalizace patří do kategorie různé

Klíčová slova: lexikon, slovo, Egalizace, wiki, odborné názvosloví, odborný výraz, význam, význam slova, různé, popis, přesný výraz, terminus technicus, názvosloví, různé, co to je, heslo, přesný význam, synonymum


Pojem Egalizace je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Egalizace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Egalizace ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Egalizace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Egalizace ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Egalizace na Youtube

Najít termín Egalizace ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Egalizace například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Egalizace? resp. co to je Egalizace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Egalizace, odpověď na dotaz co je to Egalizace?. Víte např. kdo to je Pidižvík? Znáte a víte kdo je Jiří Růžička? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v různé. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?