Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ecoboost. Co znamená odborný pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Co je to Ecoboost? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Ecoboost?

Ecoboost je název technologie společnosti Ford, která ji má také patentově chráněnou. Díky této technologii dosahují vozy snížení spotřeby paliva až o 20 %. Toho je dosaženo kombinací přeplnění výfukovým turbodmychadlem, proměnného časování ventilů a přímého vstřikování.
Chování motoru v mnoha různých režimech jízdy je optimalizováno pomocí složitého speciálního počítačového kódu, který byl vyvinut právě pro tento účel.


Co je to Ecoboost? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ecoboost. Co znamená odborný pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Ecoboost? Potom se o definici podělte se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Ecoboost se nachází v kategorii technika

Klíčová slova: heslo, odborné názvosloví, co znamená, definice, pojem, wiki, význam slova, význam pojmu, termín, odborný výraz, přesný význam, technika, lexikon, vysvětlení, Ecoboost, terminologie, přesný výraz, slovník


Pojem Ecoboost je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Ecoboost zkuste tyto odkazy

Hledat výraz Ecoboost ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ecoboost ve Wikimedia Commons

Hledat termín Ecoboost ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Ecoboost na Google.cz

Zkusit najít termín Ecoboost ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Ecoboost ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ecoboost například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Nyní už nejspíš víte co to je Ecoboost? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Ecoboost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ecoboost, odpověď na dotaz co je to Ecoboost?. Víte např. kdo to je Doktorand? Znáte a víte kdo je Blaise Pascal? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než technika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.