Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ecoboost. Co znamená pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Co je Ecoboost? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Ecoboost

Ecoboost je název technologie společnosti Ford, která ji má také patentově chráněnou. Díky této technologii dosahují vozy snížení spotřeby paliva až o 20 %. Toho je dosaženo kombinací přeplnění výfukovým turbodmychadlem, proměnného časování ventilů a přímého vstřikování.
Chování motoru v mnoha různých režimech jízdy je optimalizováno pomocí složitého speciálního počítačového kódu, který byl vyvinut právě pro tento účel.


Co je to Ecoboost? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Ecoboost. Co znamená pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ecoboost s vašimi kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Ecoboost se nachází v kategorii technika

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, definice, terminologie, slovo, wiki, informace, technika, přesný význam, slovník, popis, termín, vysvětlení, formulace, synonymum, názvosloví, heslo, co to je


Pojem Ecoboost je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Ecoboost v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Ecoboost ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Ecoboost na Google obrázcích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ecoboost ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Ecoboost ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Ecoboost ve Wikislovníku

Najít heslo Ecoboost ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ecoboost například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě nyní již víte jaký je význam slova Ecoboost? resp. co přesně označuje termín Ecoboost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ecoboost, odpověď na dotaz co je to Ecoboost?. Víte např. kdo to je Kateřina Zemanová? Znáte a víte kdo je Alessandro Volta? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem Ecoboost v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je technika. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.