Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ecoboost. Co znamená pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Co je to Ecoboost? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ecoboost

Ecoboost je název technologie společnosti Ford, která ji má také patentově chráněnou. Díky této technologii dosahují vozy snížení spotřeby paliva až o 20 %. Toho je dosaženo kombinací přeplnění výfukovým turbodmychadlem, proměnného časování ventilů a přímého vstřikování.
Chování motoru v mnoha různých režimech jízdy je optimalizováno pomocí složitého speciálního počítačového kódu, který byl vyvinut právě pro tento účel.


Co je to Ecoboost? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ecoboost. Co znamená pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Ecoboost sdílejte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ecoboost je v kategorii Technika

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, slovo, terminologie, slovník, Ecoboost, odborný výraz, co znamená, definice pojmu, popis, význam slova, termín, přesný význam, heslo, lexikon, terminus technicus, co to je, odborné názvosloví


Pojem Ecoboost je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Ecoboost

Vyhledat termín Ecoboost ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ecoboost ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ecoboost ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Ecoboost ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Ecoboost ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Ecoboost na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ecoboost například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Ecoboost? resp. co znamená Ecoboost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ecoboost, odpověď na dotaz co je to Ecoboost?. Víte např. kdo to je Agraelus? Znáte a víte kdo je Islámista? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Technika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.