Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ecoboost. Co znamená pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Co je to Ecoboost? Význam slova

Co znamená termín Ecoboost? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Ecoboost je název technologie společnosti Ford, která ji má také patentově chráněnou. Díky této technologii dosahují vozy snížení spotřeby paliva až o 20 %. Toho je dosaženo kombinací přeplnění výfukovým turbodmychadlem, proměnného časování ventilů a přímého vstřikování.
Chování motoru v mnoha různých režimech jízdy je optimalizováno pomocí složitého speciálního počítačového kódu, který byl vyvinut právě pro tento účel.


Co je to Ecoboost? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ecoboost. Co znamená pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ecoboost sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ecoboost patří do sekce Technika

Klíčová slova: popis, odborné názvosloví, Technika, slovo, terminus technicus, definice pojmu, názvosloví, co znamená, synonymum, odborný výraz, Technika, definice, terminologie, slovník, wiki, pojem, přesný výraz, přesný význam


Pojem Ecoboost je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat heslo Ecoboost ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Ecoboost ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Ecoboost ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ecoboost ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Ecoboost ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Ecoboost ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ecoboost například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Ecoboost? resp. jaká je definice termínu Ecoboost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ecoboost, odpověď na dotaz co je to Ecoboost?. Víte např. kdo to je Jaromír Bosák? Znáte a víte kdo je Islámista? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ecoboost v jiné sekci než Technika. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.