Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ecoboost. Co znamená odborný pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Co je to Ecoboost? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Ecoboost

Ecoboost je název technologie společnosti Ford, která ji má také patentově chráněnou. Díky této technologii dosahují vozy snížení spotřeby paliva až o 20 %. Toho je dosaženo kombinací přeplnění výfukovým turbodmychadlem, proměnného časování ventilů a přímého vstřikování.
Chování motoru v mnoha různých režimech jízdy je optimalizováno pomocí složitého speciálního počítačového kódu, který byl vyvinut právě pro tento účel.


Co je to Ecoboost? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ecoboost. Co znamená odborný pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ecoboost s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Ecoboost se nachází v kategorii technika

Klíčová slova: heslo, technika, vysvětlení, definice pojmu, lexikon, terminus technicus, definice, přesný význam, pojem, synonymum, formulace, názvosloví, odborný výraz, popis, přesný výraz, co je to Ecoboost?, wiki, informace


Pojem Ecoboost je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat termín Ecoboost ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Ecoboost ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Ecoboost ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ecoboost ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Ecoboost na Google.cz

Vyhledat pojem Ecoboost ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ecoboost například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Ecoboost? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Ecoboost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ecoboost, odpověď na dotaz co je to Ecoboost?. Víte např. kdo to je Exekutor? Znáte a víte kdo je Jaroslav Perner? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ecoboost v jiné sekci než technika. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.