Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ecoboost. Co znamená pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Co je to Ecoboost? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Ecoboost

Ecoboost je název technologie společnosti Ford, která ji má také patentově chráněnou. Díky této technologii dosahují vozy snížení spotřeby paliva až o 20 %. Toho je dosaženo kombinací přeplnění výfukovým turbodmychadlem, proměnného časování ventilů a přímého vstřikování.
Chování motoru v mnoha různých režimech jízdy je optimalizováno pomocí složitého speciálního počítačového kódu, který byl vyvinut právě pro tento účel.


Co je to Ecoboost? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ecoboost. Co znamená pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ecoboost se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: definice, co znamená, odborné názvosloví, informace, terminus technicus, popis, význam slova, Technika, definice pojmu, termín, názvosloví, význam pojmu, přesný význam, pojem, co je to Ecoboost?, slovník, lexikon, Technika


Pojem Ecoboost je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat slovo Ecoboost ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Ecoboost na Youtube

Najít slovo Ecoboost ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Ecoboost ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Ecoboost ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ecoboost ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ecoboost například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Ecoboost? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Ecoboost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ecoboost, odpověď na dotaz co je to Ecoboost?. Víte např. kdo to je Michaela Ochotská? Znáte a víte kdo je Islámista? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Technika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.