Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ecoboost. Co znamená pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Co je to Ecoboost? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Ecoboost?

Ecoboost je název technologie společnosti Ford, která ji má také patentově chráněnou. Díky této technologii dosahují vozy snížení spotřeby paliva až o 20 %. Toho je dosaženo kombinací přeplnění výfukovým turbodmychadlem, proměnného časování ventilů a přímého vstřikování.
Chování motoru v mnoha různých režimech jízdy je optimalizováno pomocí složitého speciálního počítačového kódu, který byl vyvinut právě pro tento účel.


Co je to Ecoboost? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ecoboost. Co znamená pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ecoboost se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: odborný výraz, názvosloví, přesný výraz, přesný význam, význam pojmu, Ecoboost, heslo, slovník, význam, pojem, Technika, wiki, co znamená, slovo, definice pojmu, informace, definice, lexikon


Pojem Ecoboost je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Ecoboost ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Ecoboost ve vyhledávači Yandex

Najít termín Ecoboost ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ecoboost ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ecoboost ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Ecoboost ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ecoboost například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Ecoboost? resp. co vlastně znamená slovo Ecoboost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ecoboost, odpověď na dotaz co je to Ecoboost?. Víte např. kdo to je Solární baron? Znáte a víte kdo je Biskup? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Technika). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.