Co je to?
Definice výrazu Ecoboost. Co znamená odborný pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Co to je Ecoboost? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Ecoboost?

Ecoboost je název technologie společnosti Ford, která ji má také patentově chráněnou. Díky této technologii dosahují vozy snížení spotřeby paliva až o 20 %. Toho je dosaženo kombinací přeplnění výfukovým turbodmychadlem, proměnného časování ventilů a přímého vstřikování.
Chování motoru v mnoha různých režimech jízdy je optimalizováno pomocí složitého speciálního počítačového kódu, který byl vyvinut právě pro tento účel.


Co je to Ecoboost? Význam slova, termín, Definice výrazu Ecoboost. Co znamená odborný pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Ecoboost se nachází v sekci technika

Klíčová slova: význam pojmu, odborný výraz, formulace, terminus technicus, co znamená, terminologie, odborné názvosloví, heslo, pojem, slovo, technika, vysvětlení, co to je, technika, význam, význam slova, lexikon, názvosloví


Pojem Ecoboost je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ecoboost

Zkusit najít pojem Ecoboost ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ecoboost ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Ecoboost ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Ecoboost na Youtube

Najít heslo Ecoboost ve Wikipedii

Najít pojem Ecoboost na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ecoboost například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Ecoboost? resp. co označuje slovo Ecoboost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ecoboost, odpověď na dotaz co je to Ecoboost?. Víte např. kdo to je Jiří Oberfalzer? Znáte a víte kdo je Alexander Fleming? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Ecoboost i v jiné kategorii než v technika. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.