Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ecoboost. Co znamená pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Co je to Ecoboost? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Ecoboost

Ecoboost je název technologie společnosti Ford, která ji má také patentově chráněnou. Díky této technologii dosahují vozy snížení spotřeby paliva až o 20 %. Toho je dosaženo kombinací přeplnění výfukovým turbodmychadlem, proměnného časování ventilů a přímého vstřikování.
Chování motoru v mnoha různých režimech jízdy je optimalizováno pomocí složitého speciálního počítačového kódu, který byl vyvinut právě pro tento účel.


Co je to Ecoboost? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ecoboost. Co znamená pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Ecoboost? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ecoboost je v kategorii Technika

Klíčová slova: lexikon, přesný význam, definice pojmu, terminologie, význam, definice, pojem, Technika, synonymum, Ecoboost, popis, Technika, slovník, formulace, informace, odborné názvosloví, slovo, význam slova


Pojem Ecoboost je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Ecoboost zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ecoboost ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Ecoboost ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Ecoboost ve Wikipedii

Najít slovo Ecoboost ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Ecoboost ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Ecoboost ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ecoboost například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Ecoboost? resp. co znamená slovo Ecoboost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ecoboost, odpověď na dotaz co je to Ecoboost?. Víte např. kdo to je Jan Werich? Znáte a víte kdo je Jan Cemper? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Technika. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.