Co je to?
Definice výrazu Bílý čaj. Co znamená odborný pojem Bílý čaj z kategorie Nápoje?

Co to je Bílý čaj? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bílý čaj?

Bílý čaj je čaj z čajovníku čínského, obsahující mladé čajové lístky nebo lístky zpracované pouze lehce a zvláštním způsobem. Tyto lístky se nezpracovávají ani oxidací, ani svinutím. Bílý čaj je jemnější a sladší než jiné druhy čajů.
Jeho pojmenování vychází z povrchu neotevřených čajovníkových pupenů. Ten je pokryt bílými chloupky. Samotný nápoj má však světle žluté až žlutohnědé zabarvení. Jedná se o tradiční čínský čaj, jeho pěstování se však rozšířilo i do Nepálu, Tchajwanu a dalších zemí, kde se čaj pěstuje.


Co je to Bílý čaj? Význam slova, termín, Definice výrazu Bílý čaj. Co znamená odborný pojem Bílý čaj z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Bílý čaj můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bílý čaj je v sekci Nápoje

Klíčová slova: Nápoje, odborné názvosloví, definice, co to je, význam slova, co znamená, termín, heslo, odborný výraz, význam, Nápoje, co je to Bílý čaj?, názvosloví, přesný význam, informace, vysvětlení, wiki, slovník


Pojem Bílý čaj je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Bílý čaj v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Bílý čaj ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Bílý čaj na Youtube

Zkusit najít heslo Bílý čaj ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Bílý čaj ve Wikislovníku

Najít pojem Bílý čaj na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bílý čaj ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bílý čaj například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Bílý čaj? resp. co se přesně ukrývá za slovem Bílý čaj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bílý čaj, odpověď na dotaz co je to Bílý čaj?. Víte např. kdo to je Jakub Zedníček? Znáte a víte kdo je Pacifista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nápoje. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.