Co je to?
Definice odborného termínu, slova Air Bank. Co znamená pojem Air Bank z kategorie Bankovnictví?

Co je Air Bank?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Air Bank

Air Bank je česká banka, která byla založena v roce 2011 a stala se jedním z hlavních hráčů na českém bankovním trhu. Její zaměření a provozní model jsou poměrně unikátní, a to hlavně ve srovnání s tradičními bankami. Jde o tzv. digitální banku, což znamená, že se zaměřuje na online a mobilní bankovnictví. Její služby jsou dostupné prostřednictvím webového rozhraní a mobilních aplikací. To umožňuje klientům snadný a rychlý přístup ke svým bankovním účtům a transakcím. Air Bank je známá tím, že nabízí relativně nízké poplatky za své služby. Jde o poplatky za vedení účtu, výběry z bankomatů a další bankovní transakce. Tento model má za cíl přilákat klienty, kteří hledají banku s transparentními a předvídatelnými náklady. Banka využívá moderní technologie a inovace k tomu, aby zjednodušila bankovní operace a zlepšila zákaznickou zkušenost. Nabízí rychlé a snadné zakládání účtu, mobilní platby a další funkce, které usnadňují správu financí. V nabídce banky je široká škála finančních produktů a služeb, včetně úvěrů, spořicích účtů, investičních produktů a pojištění. I když Air Bank je digitální bankou, stále se snaží poskytovat kvalitní zákaznický servis. To znamená telefonickou podporu, online chat a další způsoby komunikace s klienty.
Banka je známá svou transparentností v komunikaci s klienty. Snaží se, aby byly všechny informace o jejích produktech a poplatcích snadno dostupné a srozumitelné. Důraz klade na spokojenost zákazníků a snaží se poskytovat produkty a služby, které vyhovují potřebám a požadavkům klientů. Od svého založení Air Bank postupně expandovala a nabízí své služby nejen v České republice, ale také na Slovensku. Banka se snaží stále rozšiřovat svou klientelu a tržní působnost. Klade také důraz na společenskou odpovědnost a podporuje různé charitativní a komunitní aktivity.


Co je to Air Bank? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Air Bank. Co znamená pojem Air Bank z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Air Bank sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Air Bank patří do sekce bankovnictví

Klíčová slova: formulace, odborné názvosloví, názvosloví, odborný výraz, přesný význam, wiki, význam pojmu, co to je, terminologie, definice pojmu, význam, termín, vysvětlení, slovo, bankovnictví, pojem, Air Bank, lexikon


Pojem Air Bank je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat pojem Air Bank ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Air Bank ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Air Bank na Google obrázcích

Najít pojem Air Bank ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Air Bank ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Air Bank ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Air Bank například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Air Bank? resp. co znamená Air Bank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Air Bank, odpověď na dotaz co je to Air Bank?. Víte např. kdo to je Svalovec? Znáte a víte kdo je Andreas Vesalius? Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než bankovnictví. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.