Co je to?
Výraz, termín, definice slova Deflegmátor. Co znamená odborný pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Co je to Deflegmátor? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Deflegmátor?

Deflegmátor je pojmenování výměníku, určeného k ochlazování lihových par pomocí vody. Pracuje na principu zpětného toku. V deflegmátoru se páry ochladí, sníží se jejich teplota a vodní páry kondenzují.
Do chladiče se pak dostanou páry obohacené o etanol. Množství vody se reguluje kohoutem, ovlivňuje se tak stupeň chlazení, koncentrace alkoholových par a brání se přechodu nežádoucích příměsí do destilátu.


Co je to Deflegmátor? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Deflegmátor. Co znamená odborný pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Deflegmátor je v kategorii technika

Klíčová slova: informace, popis, názvosloví, definice pojmu, heslo, pojem, odborný výraz, odborné názvosloví, formulace, co je to Deflegmátor?, technika, terminus technicus, přesný význam, slovník, co to je, přesný výraz, wiki, terminologie


Pojem Deflegmátor je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít pojem Deflegmátor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Deflegmátor ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Deflegmátor na Youtube

Hledat slovo Deflegmátor na Google.cz

Hledat pojem Deflegmátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Deflegmátor ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Deflegmátor například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Deflegmátor? resp. co znamená Deflegmátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflegmátor, odpověď na dotaz co je to Deflegmátor?. Víte např. kdo to je Hanka Kynychová? Znáte a víte kdo je George Berkeley? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je technika. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.