Co je to?
Definice výrazu Deflegmátor. Co znamená odborný pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Co to je Deflegmátor? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Deflegmátor?

Deflegmátor je pojmenování výměníku, určeného k ochlazování lihových par pomocí vody. Pracuje na principu zpětného toku. V deflegmátoru se páry ochladí, sníží se jejich teplota a vodní páry kondenzují.
Do chladiče se pak dostanou páry obohacené o etanol. Množství vody se reguluje kohoutem, ovlivňuje se tak stupeň chlazení, koncentrace alkoholových par a brání se přechodu nežádoucích příměsí do destilátu.


Co je to Deflegmátor? Význam slova, termín, Definice výrazu Deflegmátor. Co znamená odborný pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Deflegmátor je v kategorii Technika

Klíčová slova: odborné názvosloví, pojem, termín, přesný význam, heslo, terminus technicus, synonymum, názvosloví, přesný výraz, význam, Technika, Technika, wiki, význam slova, definice pojmu, význam pojmu, slovník, vysvětlení


Pojem Deflegmátor je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Deflegmátor

Hledat videa s názvem Deflegmátor na Youtube

Zkusit najít pojem Deflegmátor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Deflegmátor ve Wikipedii

Hledat slovo Deflegmátor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Deflegmátor na Google.cz

Najít pojem Deflegmátor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Deflegmátor například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Deflegmátor? resp. jaká je definice termínu Deflegmátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflegmátor, odpověď na dotaz co je to Deflegmátor?. Víte např. kdo to je Lubomír Metnar? Znáte a víte kdo je Venuše? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Technika). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.