Co je to?
Definice výrazu Deflegmátor. Co znamená odborný pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Co to je Deflegmátor? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Deflegmátor

Deflegmátor je pojmenování výměníku, určeného k ochlazování lihových par pomocí vody. Pracuje na principu zpětného toku. V deflegmátoru se páry ochladí, sníží se jejich teplota a vodní páry kondenzují.
Do chladiče se pak dostanou páry obohacené o etanol. Množství vody se reguluje kohoutem, ovlivňuje se tak stupeň chlazení, koncentrace alkoholových par a brání se přechodu nežádoucích příměsí do destilátu.


Co je to Deflegmátor? Význam slova, termín, Definice výrazu Deflegmátor. Co znamená odborný pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Deflegmátor sdílejte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Deflegmátor je v kategorii Technika

Klíčová slova: popis, termín, co to je, odborný výraz, vysvětlení, definice, co znamená, význam pojmu, lexikon, terminologie, slovo, formulace, Deflegmátor, význam slova, informace, přesný význam, slovník, definice pojmu


Pojem Deflegmátor je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz Deflegmátor ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Deflegmátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Deflegmátor ve Wikimedia Commons

Najít pojem Deflegmátor na Google.cz

Vyhledat slovo Deflegmátor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Deflegmátor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Deflegmátor například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Deflegmátor? resp. jaká je definice termínu Deflegmátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflegmátor, odpověď na dotaz co je to Deflegmátor?. Víte např. kdo to je Cihlář? Znáte a víte kdo je Protestant? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Technika. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.