Co je to?
Definice výrazu Deflegmátor. Co znamená odborný pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Co to je Deflegmátor? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Deflegmátor

Deflegmátor je pojmenování výměníku, určeného k ochlazování lihových par pomocí vody. Pracuje na principu zpětného toku. V deflegmátoru se páry ochladí, sníží se jejich teplota a vodní páry kondenzují.
Do chladiče se pak dostanou páry obohacené o etanol. Množství vody se reguluje kohoutem, ovlivňuje se tak stupeň chlazení, koncentrace alkoholových par a brání se přechodu nežádoucích příměsí do destilátu.


Co je to Deflegmátor? Význam slova, termín, Definice výrazu Deflegmátor. Co znamená odborný pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Deflegmátor? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Deflegmátor patří do sekce technika

Klíčová slova: pojem, význam slova, informace, význam, odborné názvosloví, vysvětlení, přesný význam, přesný výraz, definice, co znamená, termín, definice pojmu, co to je, odborný výraz, heslo, terminus technicus, formulace, technika


Pojem Deflegmátor je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Deflegmátor

Zkusit najít Deflegmátor ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Deflegmátor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Deflegmátor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi Deflegmátor ve Wikislovníku

Hledat termín Deflegmátor ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Deflegmátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Deflegmátor například v Microsoft Bing, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Deflegmátor? resp. co vlastně znamená slovo Deflegmátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflegmátor, odpověď na dotaz co je to Deflegmátor?. Víte např. kdo to je Koroner? Znáte a víte kdo je Gregor Mendel? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie technika. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.