Co je to?
Výraz, termín, definice slova Deflegmátor. Co znamená odborný pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Co je to Deflegmátor? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Deflegmátor?

Deflegmátor je pojmenování výměníku, určeného k ochlazování lihových par pomocí vody. Pracuje na principu zpětného toku. V deflegmátoru se páry ochladí, sníží se jejich teplota a vodní páry kondenzují.
Do chladiče se pak dostanou páry obohacené o etanol. Množství vody se reguluje kohoutem, ovlivňuje se tak stupeň chlazení, koncentrace alkoholových par a brání se přechodu nežádoucích příměsí do destilátu.


Co je to Deflegmátor? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Deflegmátor. Co znamená odborný pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Deflegmátor s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Deflegmátor se nachází v sekci technika

Klíčová slova: terminologie, přesný výraz, Deflegmátor, lexikon, formulace, technika, význam pojmu, termín, co je to Deflegmátor?, přesný význam, význam slova, slovo, názvosloví, odborné názvosloví, popis, technika, co to je, pojem


Pojem Deflegmátor je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Deflegmátor doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít heslo Deflegmátor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Deflegmátor ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Deflegmátor ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Deflegmátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Deflegmátor na Youtube

Vyhledat heslo Deflegmátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Deflegmátor například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Deflegmátor? resp. jaký je význam pojmu Deflegmátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflegmátor, odpověď na dotaz co je to Deflegmátor?. Víte např. kdo to je Ocas? Znáte a víte kdo je Ivan Honl? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je technika. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.