Co je to?
Definice výrazu Deflegmátor. Co znamená odborný pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Co to je Deflegmátor? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Deflegmátor

Deflegmátor je pojmenování výměníku, určeného k ochlazování lihových par pomocí vody. Pracuje na principu zpětného toku. V deflegmátoru se páry ochladí, sníží se jejich teplota a vodní páry kondenzují.
Do chladiče se pak dostanou páry obohacené o etanol. Množství vody se reguluje kohoutem, ovlivňuje se tak stupeň chlazení, koncentrace alkoholových par a brání se přechodu nežádoucích příměsí do destilátu.


Co je to Deflegmátor? Význam slova, termín, Definice výrazu Deflegmátor. Co znamená odborný pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Deflegmátor? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Deflegmátor patří do sekce Technika

Klíčová slova: význam pojmu, termín, Technika, přesný výraz, význam slova, informace, heslo, Deflegmátor, wiki, co znamená, pojem, názvosloví, co je to Deflegmátor?, definice, popis, přesný význam, definice pojmu, terminus technicus


Pojem Deflegmátor je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Deflegmátor lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Deflegmátor ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Deflegmátor na Youtube

Najít termín Deflegmátor ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Deflegmátor ve Wikimedia Commons

Najít pojem Deflegmátor ve Wikipedii

Vyhledat heslo Deflegmátor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Deflegmátor například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Deflegmátor? resp. co znamená výraz Deflegmátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflegmátor, odpověď na dotaz co je to Deflegmátor?. Víte např. kdo to je Keira Knightley? Znáte a víte kdo je Leviatan? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.