Co je to?
Definice odborného termínu, slova Deflegmátor. Co znamená pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Co je Deflegmátor? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Deflegmátor

Deflegmátor je pojmenování výměníku, určeného k ochlazování lihových par pomocí vody. Pracuje na principu zpětného toku. V deflegmátoru se páry ochladí, sníží se jejich teplota a vodní páry kondenzují.
Do chladiče se pak dostanou páry obohacené o etanol. Množství vody se reguluje kohoutem, ovlivňuje se tak stupeň chlazení, koncentrace alkoholových par a brání se přechodu nežádoucích příměsí do destilátu.


Co je to Deflegmátor? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Deflegmátor. Co znamená pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Deflegmátor sdílet s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Deflegmátor patří do sekce technika

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, slovo, význam pojmu, wiki, definice, terminus technicus, technika, Deflegmátor, synonymum, technika, terminologie, přesný výraz, názvosloví, informace, odborné názvosloví, lexikon, pojem


Pojem Deflegmátor je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Deflegmátor doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít heslo Deflegmátor ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Deflegmátor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Deflegmátor ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Deflegmátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Deflegmátor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Deflegmátor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Deflegmátor například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste zjistili co znamená Deflegmátor? resp. co se přesně ukrývá za slovem Deflegmátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflegmátor, odpověď na dotaz co je to Deflegmátor?. Víte např. kdo to je Miloslav Bednář? Znáte a víte kdo je Mary Anningová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Deflegmátor i v jiné kategorii než v technika. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.