Co je to?
Definice výrazu Deflegmátor. Co znamená odborný pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Co to je Deflegmátor? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Deflegmátor

Deflegmátor je pojmenování výměníku, určeného k ochlazování lihových par pomocí vody. Pracuje na principu zpětného toku. V deflegmátoru se páry ochladí, sníží se jejich teplota a vodní páry kondenzují.
Do chladiče se pak dostanou páry obohacené o etanol. Množství vody se reguluje kohoutem, ovlivňuje se tak stupeň chlazení, koncentrace alkoholových par a brání se přechodu nežádoucích příměsí do destilátu.


Co je to Deflegmátor? Význam slova, termín, Definice výrazu Deflegmátor. Co znamená odborný pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Deflegmátor se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: lexikon, význam, definice pojmu, wiki, formulace, co znamená, Technika, odborný výraz, odborné názvosloví, terminologie, popis, co to je, synonymum, slovo, Technika, názvosloví, význam slova, význam pojmu


Pojem Deflegmátor je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Deflegmátor v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Deflegmátor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Deflegmátor ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Deflegmátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Deflegmátor ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Deflegmátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Deflegmátor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Deflegmátor například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Deflegmátor? resp. co přesně označuje termín Deflegmátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflegmátor, odpověď na dotaz co je to Deflegmátor?. Víte např. kdo to je Snowden? Znáte a víte kdo je Leviatan? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Deflegmátor hledat i v jiných kategoriích (než Technika) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.