Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo COC list. Co znamená pojem COC list z kategorie Právo?

Co je COC list?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu COC list?

COC list, Certificate of conformity, je technický list vozidla vyvezeného do zahraničí. Jedná se o jeden z povinných dokladů, nutných v EU při registraci nového vozu. Tento dokument potvrzuje splnění norem homologace pro Evropu a vystavuje se k vozům určeným pro vývoz.
COC list vydává výrobce a jsou v něm uvedeny všechny údaje, které jsou nutné pro první registraci k provozu na komunikacích. Po první registraci se tento doklad znehodnocuje.


Co je to COC list? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo COC list. Co znamená pojem COC list z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu COC list s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem COC list se nachází v kategorii právo

Klíčová slova: co znamená, terminologie, definice pojmu, názvosloví, co je to COC list?, vysvětlení, pojem, význam slova, terminus technicus, heslo, definice, přesný význam, wiki, termín, odborné názvosloví, přesný výraz, COC list, slovník


Pojem COC list je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat pojem COC list na Google obrázcích

Vyhledat termín COC list ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín COC list ve Wikislovníku

Najít slovo COC list ve Wikipedii

Vyhledat pojem COC list na Google.cz

Zkusit najít pojem COC list ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo COC list například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teďka už zajisté víte co je to COC list? resp. co vlastně znamená slovo COC list? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu COC list, odpověď na dotaz co je to COC list?. Víte např. kdo to je Sára Affašová? Znáte a víte kdo je Tomáš Petříček? Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. podle různých oborů. Pokuste se najít termín COC list i v jiné kategorii než v právo. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.