Co je to?
Výraz, termín, definice slova COC list. Co znamená odborný pojem COC list z kategorie Právo?

Co je to COC list? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova COC list

COC list, Certificate of conformity, je technický list vozidla vyvezeného do zahraničí. Jedná se o jeden z povinných dokladů, nutných v EU při registraci nového vozu. Tento dokument potvrzuje splnění norem homologace pro Evropu a vystavuje se k vozům určeným pro vývoz.
COC list vydává výrobce a jsou v něm uvedeny všechny údaje, které jsou nutné pro první registraci k provozu na komunikacích. Po první registraci se tento doklad znehodnocuje.


Co je to COC list? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova COC list. Co znamená odborný pojem COC list z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova COC list sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo COC list patří do sekce právo

Klíčová slova: popis, termín, co to je, význam slova, formulace, wiki, terminologie, definice, odborný výraz, slovník, právo, pojem, význam, odborné názvosloví, COC list, přesný výraz, definice pojmu, heslo


Pojem COC list je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít termín COC list ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem COC list ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem COC list ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem COC list ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo COC list ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem COC list ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo COC list například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova COC list? resp. jaký je přesný význam slova COC list? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu COC list, odpověď na dotaz co je to COC list?. Víte např. kdo to je Eckhart Tolle? Znáte a víte kdo je Denzel Washington? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než právo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.