Co je to?
Odborný výraz, definice slova COC list. Co znamená pojem COC list z kategorie Právo?

Co je to COC list? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu COC list?

COC list, Certificate of conformity, je technický list vozidla vyvezeného do zahraničí. Jedná se o jeden z povinných dokladů, nutných v EU při registraci nového vozu. Tento dokument potvrzuje splnění norem homologace pro Evropu a vystavuje se k vozům určeným pro vývoz.
COC list vydává výrobce a jsou v něm uvedeny všechny údaje, které jsou nutné pro první registraci k provozu na komunikacích. Po první registraci se tento doklad znehodnocuje.


Co je to COC list? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova COC list. Co znamená pojem COC list z kategorie Právo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova COC list? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín COC list je v kategorii Právo

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, Právo, popis, definice, co je to COC list?, význam slova, odborné názvosloví, wiki, terminus technicus, slovo, terminologie, definice pojmu, význam, odborný výraz, lexikon, COC list, Právo


Pojem COC list je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín COC list na Google.cz

Hledat termín COC list ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo COC list ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem COC list ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín COC list ve Wikipedii

Hledat videa s názvem COC list na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo COC list například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova COC list? resp. jaký je význam slova COC list? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu COC list, odpověď na dotaz co je to COC list?. Víte např. kdo to je Friedrich Nietzsche? Znáte a víte kdo je Erik Meldik? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.