Co je to?
Odborný výraz, definice slova COC list. Co znamená pojem COC list z kategorie Právo?

Co je to COC list? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu COC list?

COC list, Certificate of conformity, je technický list vozidla vyvezeného do zahraničí. Jedná se o jeden z povinných dokladů, nutných v EU při registraci nového vozu. Tento dokument potvrzuje splnění norem homologace pro Evropu a vystavuje se k vozům určeným pro vývoz.
COC list vydává výrobce a jsou v něm uvedeny všechny údaje, které jsou nutné pro první registraci k provozu na komunikacích. Po první registraci se tento doklad znehodnocuje.


Co je to COC list? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova COC list. Co znamená pojem COC list z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo COC list se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: definice, co to je, význam slova, význam pojmu, lexikon, pojem, odborné názvosloví, slovník, co je to COC list?, termín, přesný význam, význam, odborný výraz, definice pojmu, informace, wiki, terminologie, popis


Pojem COC list je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu COC list

Najít heslo COC list ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo COC list ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo COC list ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem COC list ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo COC list ve Wikislovníku

Najít pojem COC list ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo COC list například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova COC list? resp. co znamená výraz COC list? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu COC list, odpověď na dotaz co je to COC list?. Víte např. kdo to je Jackie Chan? Znáte a víte kdo je Vlasta Chramostová? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Právo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.