Co je to?
Definice výrazu, termínu COC list. Co znamená odborný pojem COC list z kategorie Právo?

Co je COC list? Význam slova

Co znamená termín COC list? Vysvětlení pojmu, definice hesla

COC list, Certificate of conformity, je technický list vozidla vyvezeného do zahraničí. Jedná se o jeden z povinných dokladů, nutných v EU při registraci nového vozu. Tento dokument potvrzuje splnění norem homologace pro Evropu a vystavuje se k vozům určeným pro vývoz.
COC list vydává výrobce a jsou v něm uvedeny všechny údaje, které jsou nutné pro první registraci k provozu na komunikacích. Po první registraci se tento doklad znehodnocuje.


Co je to COC list? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu COC list. Co znamená odborný pojem COC list z kategorie Právo?

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova COC list? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz COC list je v kategorii právo

Klíčová slova: co znamená, COC list, popis, wiki, terminus technicus, terminologie, definice, co to je, odborný výraz, co je to COC list?, slovo, pojem, přesný význam, slovník, formulace, právo, informace, přesný výraz


Pojem COC list je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo COC list ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín COC list ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz COC list ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem COC list ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem COC list ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem COC list na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo COC list například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Nyní již víte jaká je definice termínu COC list? resp. co znamená COC list? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu COC list, odpověď na dotaz co je to COC list?. Víte např. kdo to je Giuseppe Verdi? Znáte a víte kdo je Vladimír Kremlík? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Radíme proto zkusit hledat pojem COC list v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je právo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.