Co je to?
Výraz, termín, definice slova COC list. Co znamená odborný pojem COC list z kategorie Právo?

Co je to COC list? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu COC list

COC list, Certificate of conformity, je technický list vozidla vyvezeného do zahraničí. Jedná se o jeden z povinných dokladů, nutných v EU při registraci nového vozu. Tento dokument potvrzuje splnění norem homologace pro Evropu a vystavuje se k vozům určeným pro vývoz.
COC list vydává výrobce a jsou v něm uvedeny všechny údaje, které jsou nutné pro první registraci k provozu na komunikacích. Po první registraci se tento doklad znehodnocuje.


Co je to COC list? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova COC list. Co znamená odborný pojem COC list z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín COC list je v kategorii právo

Klíčová slova: význam pojmu, informace, formulace, lexikon, vysvětlení, synonymum, definice pojmu, slovo, význam slova, heslo, definice, popis, odborný výraz, co je to COC list?, COC list, termín, co to je, terminus technicus


Pojem COC list je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu COC list

Najít termín COC list ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo COC list ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz COC list ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín COC list ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo COC list na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem COC list ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo COC list například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená COC list? resp. jaký je význam pojmu COC list? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu COC list, odpověď na dotaz co je to COC list?. Víte např. kdo to je Vlasta Redl? Znáte a víte kdo je Robert Plaga? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je právo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.