Co je to?
Odborný výraz, definice slova COC list. Co znamená pojem COC list z kategorie Právo?

Co je to COC list? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu COC list?

COC list, Certificate of conformity, je technický list vozidla vyvezeného do zahraničí. Jedná se o jeden z povinných dokladů, nutných v EU při registraci nového vozu. Tento dokument potvrzuje splnění norem homologace pro Evropu a vystavuje se k vozům určeným pro vývoz.
COC list vydává výrobce a jsou v něm uvedeny všechny údaje, které jsou nutné pro první registraci k provozu na komunikacích. Po první registraci se tento doklad znehodnocuje.


Co je to COC list? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova COC list. Co znamená pojem COC list z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu COC list s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz COC list se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, lexikon, význam, odborné názvosloví, Právo, heslo, synonymum, co je to COC list?, co to je, definice pojmu, slovník, popis, definice, odborný výraz, význam slova, formulace, termín


Pojem COC list je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu COC list

Zkusit najít slovo COC list ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem COC list ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem COC list ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem COC list na Youtube

Najít výraz COC list ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo COC list ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo COC list například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu COC list? resp. co označuje slovo COC list? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu COC list, odpověď na dotaz co je to COC list?. Víte např. kdo to je Violetta? Znáte a víte kdo je Erik Meldik? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Právo. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.