Co je to?
Definice odborného termínu, slova Visa. Co znamená pojem Visa z kategorie Bankovnictví?

Co je to Visa? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Visa

Visa je název společnosti, která spravuje nejrozšířenější síť elektronických plateb. Jedná se o společnost s celosvětovou působností. Její hlavní sídlo je ve San Francisku ve Spojených státech amerických. Provozuje také správu plateb mezi různými subjekty.
K nejvyužívanějším produktům Visa patří debetní a kreditní karty. Na akciový trh vstoupila společnost v roce 2008, předtím působila jako družstvo.


Co je to Visa? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Visa. Co znamená pojem Visa z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Visa? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Visa je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: význam, pojem, synonymum, Bankovnictví, co znamená, přesný význam, informace, slovník, přesný výraz, popis, termín, lexikon, význam pojmu, význam slova, co je to Visa?, terminologie, terminus technicus, odborné názvosloví


Pojem Visa je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Visa? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Visa, Inc., běžně označována jako VISA (Visa International Service Association), je nadnárodní společnost se sídlem v San Francisco v Kalifornii, Spojených státech. Společnost provozuje největší světovou síť elektronických plateb, správu plateb mezi finančními institucemi, obchodníky, spotřebiteli, podniky a orgány státní správy. Před vstupem na akciový trh v roce 2008 byla provozována jako družstvo přibližně 21 tisíc finančních institucí, které vydávají produkty VISA, včetně kreditních a debetních karet.

Zkuste zjistit více informací o slovu Visa v následujících zdrojích

Hledat slovo Visa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Visa ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Visa ve Wikizdrojích

Najít heslo Visa ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Visa ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Visa na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Visa například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Visa? resp. co to je Visa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Visa, odpověď na dotaz co je to Visa?. Víte např. kdo to je Sériový vrah? Znáte a víte kdo je Ivo Valenta? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Visa v jiné sekci než Bankovnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..