Co je to?
Definice odborného termínu, slova Visa. Co znamená pojem Visa z kategorie Bankovnictví?

Co je to Visa? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Visa

Visa je název společnosti, která spravuje nejrozšířenější síť elektronických plateb. Jedná se o společnost s celosvětovou působností. Její hlavní sídlo je ve San Francisku ve Spojených státech amerických. Provozuje také správu plateb mezi různými subjekty.
K nejvyužívanějším produktům Visa patří debetní a kreditní karty. Na akciový trh vstoupila společnost v roce 2008, předtím působila jako družstvo.


Co je to Visa? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Visa. Co znamená pojem Visa z kategorie Bankovnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Visa? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Visa se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: formulace, slovo, popis, odborné názvosloví, co je to Visa?, definice pojmu, vysvětlení, terminus technicus, co znamená, synonymum, definice, terminologie, slovník, informace, heslo, Visa, význam, přesný výraz


Pojem Visa je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Visa?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Visa, Inc., běžně označována jako VISA (Visa International Service Association), je nadnárodní společnost se sídlem v San Francisco v Kalifornii, Spojených státech. Společnost provozuje největší světovou síť elektronických plateb, správu plateb mezi finančními institucemi, obchodníky, spotřebiteli, podniky a orgány státní správy. Před vstupem na akciový trh v roce 2008 byla provozována jako družstvo přibližně 21 tisíc finančních institucí, které vydávají produkty VISA, včetně kreditních a debetních karet.

Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Visa ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Visa ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Visa ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Visa na Youtube

Hledat heslo Visa na Google.cz

Hledat termín Visa ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Visa například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Visa? resp. jaký je význam pojmu Visa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Visa, odpověď na dotaz co je to Visa?. Víte např. kdo to je Gigant? Znáte a víte kdo je Ivo Valenta? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Bankovnictví Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..