Co je to?
Definice odborného termínu, slova Visa. Co znamená pojem Visa z kategorie Bankovnictví?

Co je to Visa? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Visa

Visa je název společnosti, která spravuje nejrozšířenější síť elektronických plateb. Jedná se o společnost s celosvětovou působností. Její hlavní sídlo je ve San Francisku ve Spojených státech amerických. Provozuje také správu plateb mezi různými subjekty.
K nejvyužívanějším produktům Visa patří debetní a kreditní karty. Na akciový trh vstoupila společnost v roce 2008, předtím působila jako družstvo.


Co je to Visa? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Visa. Co znamená pojem Visa z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Visa je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: význam pojmu, co to je, definice pojmu, Bankovnictví, přesný význam, co je to Visa?, odborné názvosloví, slovo, formulace, přesný výraz, definice, odborný výraz, popis, Bankovnictví, pojem, co znamená, terminus technicus, informace


Pojem Visa je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Visa?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Visa, Inc., běžně označována jako VISA (Visa International Service Association), je nadnárodní společnost se sídlem v San Francisco v Kalifornii, Spojených státech. Společnost provozuje největší světovou síť elektronických plateb, správu plateb mezi finančními institucemi, obchodníky, spotřebiteli, podniky a orgány státní správy. Před vstupem na akciový trh v roce 2008 byla provozována jako družstvo přibližně 21 tisíc finančních institucí, které vydávají produkty VISA, včetně kreditních a debetních karet.

Zkuste zjistit více informací o slovu Visa v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Visa ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Visa ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Visa ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Visa ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Visa ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Visa ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Visa například ve Wikizdrojích, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Visa? resp. co znamená slovo Visa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Visa, odpověď na dotaz co je to Visa?. Víte např. kdo to je Numismatik? Znáte a víte kdo je Dramatik? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Visa hledat i v jiných kategoriích (než Bankovnictví) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..