Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Visa. Co znamená pojem Visa z kategorie Bankovnictví?

Co je Visa?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Visa

Visa je název společnosti, která spravuje nejrozšířenější síť elektronických plateb. Jedná se o společnost s celosvětovou působností. Její hlavní sídlo je ve San Francisku ve Spojených státech amerických. Provozuje také správu plateb mezi různými subjekty.
K nejvyužívanějším produktům Visa patří debetní a kreditní karty. Na akciový trh vstoupila společnost v roce 2008, předtím působila jako družstvo.


Co je to Visa? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Visa. Co znamená pojem Visa z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Visa s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Visa se nachází v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: informace, co je to Visa?, popis, slovník, význam, vysvětlení, přesný výraz, názvosloví, wiki, odborný výraz, lexikon, přesný význam, heslo, terminus technicus, definice, odborné názvosloví, význam slova, formulace


Pojem Visa je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Visa?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Visa, Inc., běžně označována jako VISA (Visa International Service Association), je nadnárodní společnost se sídlem v San Francisco v Kalifornii, Spojených státech. Společnost provozuje největší světovou síť elektronických plateb, správu plateb mezi finančními institucemi, obchodníky, spotřebiteli, podniky a orgány státní správy. Před vstupem na akciový trh v roce 2008 byla provozována jako družstvo přibližně 21 tisíc finančních institucí, které vydávají produkty VISA, včetně kreditních a debetních karet.

Hledejte pojem Visa v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo Visa ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Visa na Youtube

Najít heslo Visa ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Visa ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Visa ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Visa ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Visa například v Google obrázcích, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Visa? resp. jaká je definice slova Visa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Visa, odpověď na dotaz co je to Visa?. Víte např. kdo to je David Rittich? Znáte a víte kdo je Anna Pammrová? Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v bankovnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..