Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vkladomat. Co znamená odborný pojem Vkladomat z kategorie Bankovnictví?

Co je to Vkladomat? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Vkladomat?

Obdoba bankomatu, které ale neumožňují jenom vybírat hotové peníze jako ze standardních bankomatů, ale také do nich peníze vkládat. Přijímají hotové peníze, které tak můžete podle potřeby vložit přímo na svůj účet. Popisovaným postupem můžete ušetřit poplatky za vkládání peněz na pobočce. Vkladomatem můžete uložit peníze kdykoliv, nemusíte čekat, až bude mít pobočka banky otevřeno. Jediné, co potřebujete k uložení peněz, je mít u sebe svoji platební kartu. Dokazujete tak, že účet patří skutečně vám a vkladomat ho tak identifikuje. Obvykle se dá vložit najednou maximálně 300 000 Kč. Pokud jde o minimální vklad, vkladomaty přijímají papírové bankovky, takže jde o 100 Kč. Při přijímání peněz vkladomat zkontroluje, zda jsou bankovky pravé a sečte jejich celkovou hodnotu. Každou bankovku skenuje z obou stran, nemůže se proto stát, že by je všechny nezachytil. Pokud by bankovky z nějakých důvodů nerozpoznal, vrátí vám je Totéž se stane, pokud by se mezi vkládané bankovky připletl třeba papír. Samozřejmě po provedení transakce dostanete tištěné potvrzení o vkladu na svůj účet. To je třeba si ponechat, pokud by došlo k problémům, jde o důkaz, že vklad proběhl. Obvykle vkladomaty bank dovolují vložit hotovost na účet pouze svým klientů, ale některé to umožňují i ostatním klientům, kteří mají účty u jiných bank. Vkladomat identifikujete na první pohled, a to díky velkému otvoru, do něhož se hotovost vkládá. Klasické bankomaty mají pouze menší dvířka pro výdej peněz.


Co je to Vkladomat? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vkladomat. Co znamená odborný pojem Vkladomat z kategorie Bankovnictví?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vkladomat s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Vkladomat se nachází v sekci bankovnictví

Klíčová slova: Vkladomat, terminologie, pojem, heslo, synonymum, přesný výraz, definice, význam, co znamená, terminus technicus, názvosloví, význam pojmu, přesný význam, odborný výraz, popis, bankovnictví, wiki, definice pojmu


Pojem Vkladomat je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Vkladomat na Youtube

Hledat slovo Vkladomat ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Vkladomat ve Wikislovníku

Hledat pojem Vkladomat ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Vkladomat ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Vkladomat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vkladomat například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Vkladomat? resp. jaký je přesný význam slova Vkladomat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vkladomat, odpověď na dotaz co je to Vkladomat?. Víte např. kdo to je Vikář? Znáte a víte kdo je Klinický psycholog? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je bankovnictví. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?