Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sloka. Co znamená pojem Sloka z kategorie Literatura?

Co je Sloka?

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Sloka

Sloka (strofa) je označení pro část básně nebo písně. Je tvořena několika verši a nejčastěji je to nějaký myšlenkový celek. Sloky mohou být tvořeny pravidelným počtem veršů (distichon - 2, tercina - 3).


Co je to Sloka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Sloka. Co znamená pojem Sloka z kategorie Literatura?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Sloka se nachází v kategorii literatura

Klíčová slova: přesný výraz, Sloka, co to je, synonymum, význam, popis, definice pojmu, formulace, lexikon, literatura, definice, wiki, co je to Sloka?, co znamená, heslo, přesný význam, terminologie, odborný výraz


Pojem Sloka je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Sloka?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Strofa (česky sloka) vzniká spojením jednotlivých veršů a představuje obvykle nějaký myšlenkový celek. Některé typy strof se ustálily a mají normovanou podobu.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat heslo Sloka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Sloka na Google.cz

Vyhledat pojem Sloka ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Sloka ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Sloka na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sloka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Sloka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Sloka? resp. co to je Sloka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sloka, odpověď na dotaz co je to Sloka?. Víte např. kdo to je Bob Gainey? Znáte a víte kdo je Brad Pitt? Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než literatura). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie literatura, Otevřená kniha, sloka, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.