Co je to?
Definice odborného termínu, slova Sloka. Co znamená pojem Sloka z kategorie Literatura?

Co je Sloka? Význam slova

Co znamená termín Sloka? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Sloka (strofa) je označení pro část básně nebo písně. Je tvořena několika verši a nejčastěji je to nějaký myšlenkový celek. Sloky mohou být tvořeny pravidelným počtem veršů (distichon - 2, tercina - 3).


Co je to Sloka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Sloka. Co znamená pojem Sloka z kategorie Literatura?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Sepsáno redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sloka sdílet s ostatními na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Sloka patří do sekce literatura

Klíčová slova: definice pojmu, informace, wiki, lexikon, názvosloví, přesný význam, význam, popis, synonymum, literatura, literatura, slovo, formulace, terminologie, termín, význam pojmu, co je to Sloka?, co to je


Pojem Sloka je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Sloka můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Strofa (česky sloka) vzniká spojením jednotlivých veršů a představuje obvykle nějaký myšlenkový celek. Některé typy strof se ustálily a mají normovanou podobu.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Sloka na Youtube

Hledat slovo Sloka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Sloka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Sloka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Sloka ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sloka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sloka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Sloka? resp. jaký je význam slova Sloka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sloka, odpověď na dotaz co je to Sloka?. Víte např. kdo to je Bronislav Poloczek? Znáte a víte kdo je Zdeněk Troška? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než literatura). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.