Co je to?
Výraz, termín, definice slova Aqua. Co znamená odborný pojem Aqua z kategorie Latina?

Co je to Aqua? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Aqua

Z latiny aqua = voda. Tento pojem lze vidět např. na láhvi s minerálkou, na kosmetice nebo jako označení odstínu modré barvy. Můžeme se setkat též s počeštěnou podobou "akva", která je součástí složených slov jako např. akvapark, akvarel, akvabela, akvadukt nebo akvazorbing.


Co je to Aqua? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Aqua. Co znamená odborný pojem Aqua z kategorie Latina?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Aqua doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Aqua se nachází v sekci latina

Klíčová slova: význam slova, informace, názvosloví, heslo, co je to Aqua?, definice, terminologie, latina, synonymum, formulace, slovník, termín, latina, odborné názvosloví, definice pojmu, odborný výraz, slovo, význam


Pojem Aqua je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít heslo Aqua ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aqua ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Aqua ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aqua ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Aqua ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Aqua ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Aqua například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Nyní již víte co znamená slovo Aqua? resp. co označuje slovo Aqua? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aqua, odpověď na dotaz co je to Aqua?. Víte např. kdo to je Quentin Tarantino? Znáte a víte kdo je Steve Jobs? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než latina). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.