Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Co to je Aqua? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Aqua?

Z latiny aqua = voda. Tento pojem lze vidět např. na láhvi s minerálkou, na kosmetice nebo jako označení odstínu modré barvy. Můžeme se setkat též s počeštěnou podobou "akva", která je součástí složených slov jako např. akvapark, akvarel, akvabela, akvadukt nebo akvazorbing.


Co je to Aqua? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Aqua? Potom se o definici podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Aqua se nachází v kategorii Latina

Klíčová slova: popis, vysvětlení, význam pojmu, pojem, co to je, slovník, Latina, co je to Aqua?, význam slova, slovo, heslo, wiki, synonymum, lexikon, co znamená, definice, Aqua, odborné názvosloví


Pojem Aqua je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aqua ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aqua ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Aqua ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Aqua na Google.cz

Hledat výraz Aqua ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Aqua ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aqua například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Aqua? resp. co vlastně znamená slovo Aqua? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aqua, odpověď na dotaz co je to Aqua?. Víte např. kdo to je Vojtěch Dyk? Znáte a víte kdo je Steve Jobs? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Latina). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.