Co je to?
Definice odborného termínu, slova Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Co je Aqua?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Aqua?

Z latiny aqua = voda. Tento pojem lze vidět např. na láhvi s minerálkou, na kosmetice nebo jako označení odstínu modré barvy. Můžeme se setkat též s počeštěnou podobou "akva", která je součástí složených slov jako např. akvapark, akvarel, akvabela, akvadukt nebo akvazorbing.


Co je to Aqua? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Text vytvořen pro Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Aqua? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Aqua patří do sekce latina

Klíčová slova: Aqua, názvosloví, latina, definice, formulace, odborný výraz, co znamená, přesný význam, terminologie, význam pojmu, slovo, co to je, odborné názvosloví, vysvětlení, popis, latina, wiki, definice pojmu


Pojem Aqua je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Aqua v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aqua ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Aqua ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Aqua ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Aqua ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Aqua ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Aqua na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Aqua například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co znamená Aqua? resp. co se přesně ukrývá za slovem Aqua? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aqua, odpověď na dotaz co je to Aqua?. Víte např. kdo to je Srágora? Znáte a víte kdo je Pábitel? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Radíme proto zkusit hledat pojem Aqua v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je latina. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie latina, kniha knihy, aqua, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.