Co je to?
Odborný výraz, definice slova Aqua. Co znamená slovo Aqua z kategorie Latina?

Co je Aqua? Definice pojmu

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Aqua

Z latiny aqua = voda. Tento pojem lze vidět např. na láhvi s minerálkou, na kosmetice nebo jako označení odstínu modré barvy. Můžeme se setkat též s počeštěnou podobou "akva", která je součástí složených slov jako např. akvapark, akvarel, akvabela, akvadukt nebo akvazorbing.


Co je to Aqua? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Aqua. Co znamená slovo Aqua z kategorie Latina?

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Aqua s ostatními na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Aqua patří do kategorie latina

Klíčová slova: synonymum, odborný výraz, názvosloví, terminus technicus, co znamená, co to je, latina, heslo, co je to Aqua?, definice, informace, vysvětlení, popis, odborné názvosloví, význam slova, latina, Aqua, slovo


Pojem Aqua je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Aqua lze najít v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aqua ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Aqua ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Aqua na Google.cz

Hledat videa s názvem Aqua na Youtube

Hledat termín Aqua ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Aqua ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Aqua například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Nyní už nejspíš víte co to je Aqua? resp. co se skrývá pod slovem Aqua? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aqua, odpověď na dotaz co je to Aqua?. Víte např. kdo to je Vohnout? Znáte a víte kdo je Pábitel? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Aqua i v jiné části webu než je kategorie latina. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.