Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Co to je Aqua? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Aqua?

Z latiny aqua = voda. Tento pojem lze vidět např. na láhvi s minerálkou, na kosmetice nebo jako označení odstínu modré barvy. Můžeme se setkat též s počeštěnou podobou "akva", která je součástí složených slov jako např. akvapark, akvarel, akvabela, akvadukt nebo akvazorbing.


Co je to Aqua? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Aqua? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Aqua je v kategorii Latina

Klíčová slova: popis, přesný význam, slovník, heslo, lexikon, synonymum, slovo, význam pojmu, názvosloví, informace, vysvětlení, Latina, odborné názvosloví, terminologie, pojem, formulace, definice pojmu, co znamená


Pojem Aqua je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít pojem Aqua ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Aqua ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aqua ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Aqua ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aqua ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Aqua na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aqua například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Aqua? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Aqua? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aqua, odpověď na dotaz co je to Aqua?. Víte např. kdo to je Natalia Oreiro? Znáte a víte kdo je Myslivec? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Latina. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.