Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Co to je Aqua? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Aqua?

Z latiny aqua = voda. Tento pojem lze vidět např. na láhvi s minerálkou, na kosmetice nebo jako označení odstínu modré barvy. Můžeme se setkat též s počeštěnou podobou "akva", která je součástí složených slov jako např. akvapark, akvarel, akvabela, akvadukt nebo akvazorbing.


Co je to Aqua? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Aqua můžete samozřejmě sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Aqua je v sekci Latina

Klíčová slova: přesný význam, pojem, definice pojmu, Aqua, popis, terminologie, význam slova, informace, Latina, Latina, význam, odborný výraz, co znamená, odborné názvosloví, definice, wiki, lexikon, heslo


Pojem Aqua je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Aqua

Vyhledat termín Aqua ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Aqua ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Aqua ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aqua ve Wikimedia Commons

Najít výraz Aqua ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Aqua ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aqua například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Aqua? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Aqua? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aqua, odpověď na dotaz co je to Aqua?. Víte např. kdo to je Nohsled? Znáte a víte kdo je Steve Jobs? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Latina. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.