Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Co to je Aqua? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Aqua?

Z latiny aqua = voda. Tento pojem lze vidět např. na láhvi s minerálkou, na kosmetice nebo jako označení odstínu modré barvy. Můžeme se setkat též s počeštěnou podobou "akva", která je součástí složených slov jako např. akvapark, akvarel, akvabela, akvadukt nebo akvazorbing.


Co je to Aqua? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Aqua s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Aqua se nachází v sekci Latina

Klíčová slova: popis, heslo, definice, pojem, Aqua, slovo, názvosloví, odborné názvosloví, Latina, definice pojmu, wiki, termín, co to je, co znamená, slovník, vysvětlení, co je to Aqua?, význam pojmu


Pojem Aqua je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat pojem Aqua ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Aqua ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Aqua ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Aqua na Google.cz

Najít slovo Aqua ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Aqua ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Aqua například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Aqua? resp. jaký je význam slova Aqua? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aqua, odpověď na dotaz co je to Aqua?. Víte např. kdo to je Milenec? Znáte a víte kdo je Student? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Latina). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.