Co je to?
Odborný výraz, definice slova Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Co je to Aqua? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Aqua?

Z latiny aqua = voda. Tento pojem lze vidět např. na láhvi s minerálkou, na kosmetice nebo jako označení odstínu modré barvy. Můžeme se setkat též s počeštěnou podobou "akva", která je součástí složených slov jako např. akvapark, akvarel, akvabela, akvadukt nebo akvazorbing.


Co je to Aqua? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Aqua patří do sekce latina

Klíčová slova: formulace, co je to Aqua?, přesný výraz, názvosloví, přesný význam, heslo, terminus technicus, odborné názvosloví, latina, wiki, Aqua, vysvětlení, lexikon, definice pojmu, slovo, pojem, odborný výraz, definice


Pojem Aqua je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Aqua zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat termín Aqua ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Aqua ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aqua ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Aqua ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Aqua ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Aqua na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aqua například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Aqua? resp. co vlastně znamená slovo Aqua? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aqua, odpověď na dotaz co je to Aqua?. Víte např. kdo to je Andrés Iniesta? Znáte a víte kdo je Investor? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než latina). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.