Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rotační výuka. Co znamená pojem Rotační výuka z kategorie Školství?

Co je Rotační výuka?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Rotační výuka?

Rotační výuka byla zaváděna jako opatření, které v době distanční výuky umožnilo návrat co největšího počtu žáků a studentů k prezenční výuce. Dlouhodobá distanční výuka se ukazovala jako problematická a rotační výuka byla považována za přijatelný přechod k postupnému návratu do normálního stavu. Současně měla zajistit režimová opatření, která by minimalizovala rizika šíření onemocnění covid-19 ve školách a vytvořila podmínky bezpečného a trvalého návratu k prezenční výuce. Rotační výuka začala na prvním stupni základních škol, kde bylo potřeba navrátit jasný a udržitelný režim pro děti, rodiče, učitele a další blízké osoby.
Princip spočíval v tom, že do školy chodila každý týden pouze polovina žáků. Další týden se tito žáci vzdělávali distančně. Skupiny žáků se pravidelně po týdnech střídaly. Tím mělo být sníženo riziko onemocnění až o 80%, protože byla vytvořena přirozená izolace. V dalších fázích rotační výuky se postupně navracely další školní stupně.


Co je to Rotační výuka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rotační výuka. Co znamená pojem Rotační výuka z kategorie Školství?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Rotační výuka doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Rotační výuka se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: informace, slovo, wiki, přesný význam, význam, význam pojmu, lexikon, pojem, co to je, odborný výraz, vysvětlení, význam slova, popis, Školství, slovník, co znamená, Rotační výuka, definice pojmu


Pojem Rotační výuka je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít frázi Rotační výuka na Google.cz

Hledat videa s názvem Rotační výuka na Youtube

Hledat frázi Rotační výuka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Rotační výuka ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Rotační výuka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít frázi Rotační výuka na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Rotační výuka například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Rotační výuka? resp. co se skrývá pod slovem Rotační výuka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rotační výuka, odpověď na dotaz co je to Rotační výuka?. Víte např. kdo to je Iveta Vítová? Znáte a víte kdo je Jan Holík? Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než Školství. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie Školství, žákyně, rotační výuka, ilustrační obrázek

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?