Co je to?
Odborný výraz, definice slova Keylogger. Co znamená slovo Keylogger z kategorie Software?

Co je Keylogger?

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Keylogger

Keylogger je název druhu softwaru, určený ke snímání otisku jednotlivých kláves na klávesnici. Pokud na ni narazí antivirový program, považuje ho za virus. Pokud se jedná o software, je keylogger spyware, je však možno najít i keyloggery hardwarové.
Tento škodlivý software neničí přímo počítače, ale zjišťuje informace, především hesla jiných uživatelů. Některé keyloggery se velmi dobře maskují, takže je antiviry neobjeví a není možné je odinstalovat. Musí být smazány, ale ani to občas nefunguje.


Co je to Keylogger? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Keylogger. Co znamená slovo Keylogger z kategorie Software?

Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Text vypracovaly autorky pro Superia.cz

Tento text (Keylogger) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Keylogger patří do kategorie software

Klíčová slova: terminologie, software, přesný výraz, software, vysvětlení, slovo, definice, názvosloví, lexikon, informace, termín, co to je, co je to Keylogger?, synonymum, přesný význam, popis, význam pojmu, wiki


Pojem Keylogger je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Keylogger? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Keylogger (někdy také Keystroke Logger) je software, který snímá stisky jednotlivých kláves. Antivirem bývá považován za virus. V případě software se jedná o určitou formu spyware, ale existují i hardwarové keyloggery.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat výraz Keylogger ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Keylogger ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Keylogger ve vyhledávači Yahoo

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Keylogger ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Keylogger ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Keylogger na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Keylogger například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Teďka již bezesporu víte jaká je definice slova Keylogger? resp. jaký je význam pojmu Keylogger? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Keylogger, odpověď na dotaz co je to Keylogger?. Víte např. kdo to je Gary Snyder? Znáte a víte kdo je Radegast? Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie software. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie software, Appky v mobilu, keylogger, ilustrační obrázek

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.