Co je to?
Odborný výraz, definice slova Keylogger. Co znamená pojem Keylogger z kategorie Software?

Co je to Keylogger? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Keylogger?

Keylogger je název druhu softwaru, určený ke snímání otisku jednotlivých kláves na klávesnici. Pokud na ni narazí antivirový program, považuje ho za virus. Pokud se jedná o software, je keylogger spyware, je však možno najít i keyloggery hardwarové.
Tento škodlivý software neničí přímo počítače, ale zjišťuje informace, především hesla jiných uživatelů. Některé keyloggery se velmi dobře maskují, takže je antiviry neobjeví a není možné je odinstalovat. Musí být smazány, ale ani to občas nefunguje.


Co je to Keylogger? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Keylogger. Co znamená pojem Keylogger z kategorie Software?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Keylogger s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Keylogger je v kategorii software

Klíčová slova: popis, slovník, význam slova, heslo, co znamená, Keylogger, odborný výraz, software, lexikon, vysvětlení, informace, význam pojmu, software, formulace, terminus technicus, co je to Keylogger?, odborné názvosloví, názvosloví


Pojem Keylogger je v kategorii software, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Keylogger?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Keylogger (někdy také Keystroke Logger) je software, který snímá stisky jednotlivých kláves. Antivirem bývá považován za virus. V případě software se jedná o určitou formu spyware, ale existují i hardwarové keyloggery.

Hledejte pojem Keylogger v následujících vyhledávačích

Hledat frázi Keylogger ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Keylogger ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Keylogger ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Keylogger na Google.cz

Hledat slovo Keylogger ve vyhledávači Qwant

Najít termín Keylogger ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Keylogger například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Keylogger? resp. co znamená výraz Keylogger? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Keylogger, odpověď na dotaz co je to Keylogger?. Víte např. kdo to je Optimista? Znáte a víte kdo je Dalida? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Keylogger i v jiné sekci než je kategorie software. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.