Co je to?
Výraz, termín, definice slova Keylogger. Co znamená odborný pojem Keylogger z kategorie Software?

Co je to Keylogger? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Keylogger

Keylogger je název druhu softwaru, určený ke snímání otisku jednotlivých kláves na klávesnici. Pokud na ni narazí antivirový program, považuje ho za virus. Pokud se jedná o software, je keylogger spyware, je však možno najít i keyloggery hardwarové.
Tento škodlivý software neničí přímo počítače, ale zjišťuje informace, především hesla jiných uživatelů. Některé keyloggery se velmi dobře maskují, takže je antiviry neobjeví a není možné je odinstalovat. Musí být smazány, ale ani to občas nefunguje.


Co je to Keylogger? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Keylogger. Co znamená odborný pojem Keylogger z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Keylogger sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Keylogger je v kategorii software

Klíčová slova: co je to Keylogger?, význam pojmu, Keylogger, software, software, informace, definice, přesný význam, co to je, heslo, pojem, slovo, popis, odborné názvosloví, lexikon, terminologie, synonymum, vysvětlení


Pojem Keylogger je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Keylogger? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Keylogger (někdy také Keystroke Logger) je software, který snímá stisky jednotlivých kláves. Antivirem bývá považován za virus. V případě software se jedná o určitou formu spyware, ale existují i hardwarové keyloggery.

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Keylogger ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Keylogger ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Keylogger ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Keylogger ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Keylogger na Google.cz

Najít slovo Keylogger ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Keylogger například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Keylogger? resp. jaká je definice termínu Keylogger? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Keylogger, odpověď na dotaz co je to Keylogger?. Víte např. kdo to je Harry Potter? Znáte a víte kdo je Statkář? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci software U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.