Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dynovačka. Co znamená odborný pojem Dynovačka z kategorie Kultura?

Co je to Dynovačka? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Dynovačka?

Dynovačka je synonymní výraz pro pomlázku, užívaný především v nářečích. Stejně jako pomlázka je určena k šlehání dívek a žen, což jim má zajistit zdraví, sílu, svěžest a pružnost.
Dynovačka může být jak pletený svazek vrbových prutů ozdobený pentlemi nebo samotná koleda. Výslužkou za tuto činnost bývají především zdobená vejce, pentle nebo v současnosti trocha alkoholu.


Co je to Dynovačka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dynovačka. Co znamená odborný pojem Dynovačka z kategorie Kultura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Dynovačka? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Dynovačka je v sekci Kultura

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, heslo, význam pojmu, význam, termín, názvosloví, definice, přesný výraz, odborný výraz, Kultura, význam slova, co to je, Dynovačka, popis, synonymum, formulace, lexikon


Pojem Dynovačka je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Dynovačka ve Wikipedii

Hledat výraz Dynovačka na Google.cz

Vyhledat pojem Dynovačka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dynovačka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Dynovačka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Dynovačka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dynovačka například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Dynovačka? resp. jaký je přesný význam slova Dynovačka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dynovačka, odpověď na dotaz co je to Dynovačka?. Víte např. kdo to je Kardiak? Znáte a víte kdo je Salma Hayek? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Kultura). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?