Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dynovačka. Co znamená odborný pojem Dynovačka z kategorie Kultura?

Co je to Dynovačka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Dynovačka?

Dynovačka je synonymní výraz pro pomlázku, užívaný především v nářečích. Stejně jako pomlázka je určena k šlehání dívek a žen, což jim má zajistit zdraví, sílu, svěžest a pružnost.
Dynovačka může být jak pletený svazek vrbových prutů ozdobený pentlemi nebo samotná koleda. Výslužkou za tuto činnost bývají především zdobená vejce, pentle nebo v současnosti trocha alkoholu.

Co je to Dynovačka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dynovačka. Co znamená odborný pojem Dynovačka z kategorie Kultura?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Dynovačka můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Dynovačka je v sekci Kultura

Klíčová slova: slovník, odborné názvosloví, slovo, odborný výraz, co je to Dynovačka?, wiki, přesný výraz, terminus technicus, význam pojmu, synonymum, terminologie, názvosloví, přesný význam, Kultura, heslo, popis, Dynovačka, význam slova


Pojem Dynovačka je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Dynovačka v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dynovačka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Dynovačka ve Wikipedii

Najít slovo Dynovačka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Dynovačka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Dynovačka na Youtube

Najít výraz Dynovačka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dynovačka například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Dynovačka? resp. jaký je význam pojmu Dynovačka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dynovačka, odpověď na dotaz co je to Dynovačka?. Víte např. kdo to je Chytrák? Znáte a víte kdo je Posera? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Kultura. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?