Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dynovačka. Co znamená odborný pojem Dynovačka z kategorie Kultura?

Co je to Dynovačka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Dynovačka

Dynovačka je synonymní výraz pro pomlázku, užívaný především v nářečích. Stejně jako pomlázka je určena k šlehání dívek a žen, což jim má zajistit zdraví, sílu, svěžest a pružnost.
Dynovačka může být jak pletený svazek vrbových prutů ozdobený pentlemi nebo samotná koleda. Výslužkou za tuto činnost bývají především zdobená vejce, pentle nebo v současnosti trocha alkoholu.

Co je to Dynovačka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dynovačka. Co znamená odborný pojem Dynovačka z kategorie Kultura?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Dynovačka patří do kategorie kultura

Klíčová slova: kultura, popis, wiki, co znamená, odborný výraz, kultura, informace, přesný význam, co je to Dynovačka?, synonymum, význam pojmu, heslo, názvosloví, termín, význam, lexikon, co to je, definice


Pojem Dynovačka je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Dynovačka zkuste navštívit tyto odkazy

Najít pojem Dynovačka na Google.cz

Zkusit najít termín Dynovačka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Dynovačka ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Dynovačka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dynovačka ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dynovačka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dynovačka například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě nyní již víte co je to Dynovačka? resp. co se skrývá pod slovem Dynovačka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dynovačka, odpověď na dotaz co je to Dynovačka?. Víte např. kdo to je Tomáš Berdych? Znáte a víte kdo je Ryan Reynolds? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než kultura). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?