Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dynovačka. Co znamená odborný pojem Dynovačka z kategorie Kultura?

Co je to Dynovačka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Dynovačka

Dynovačka je synonymní výraz pro pomlázku, užívaný především v nářečích. Stejně jako pomlázka je určena k šlehání dívek a žen, což jim má zajistit zdraví, sílu, svěžest a pružnost.
Dynovačka může být jak pletený svazek vrbových prutů ozdobený pentlemi nebo samotná koleda. Výslužkou za tuto činnost bývají především zdobená vejce, pentle nebo v současnosti trocha alkoholu.

Co je to Dynovačka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dynovačka. Co znamená odborný pojem Dynovačka z kategorie Kultura?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Dynovačka? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín Dynovačka je v kategorii kultura

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, odborný výraz, definice pojmu, slovník, informace, synonymum, heslo, formulace, názvosloví, Dynovačka, přesný výraz, odborné názvosloví, co je to Dynovačka?, co znamená, definice, co to je, přesný význam


Pojem Dynovačka je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Dynovačka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Dynovačka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dynovačka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dynovačka ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Dynovačka ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Dynovačka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dynovačka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě jste zjistili co znamená Dynovačka? resp. co znamená Dynovačka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dynovačka, odpověď na dotaz co je to Dynovačka?. Víte např. kdo to je Stavbyvedoucí? Znáte a víte kdo je Workoholik? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci kultura U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?