Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dynovačka. Co znamená odborný pojem Dynovačka z kategorie Kultura?

Co je to Dynovačka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Dynovačka?

Dynovačka je synonymní výraz pro pomlázku, užívaný především v nářečích. Stejně jako pomlázka je určena k šlehání dívek a žen, což jim má zajistit zdraví, sílu, svěžest a pružnost.
Dynovačka může být jak pletený svazek vrbových prutů ozdobený pentlemi nebo samotná koleda. Výslužkou za tuto činnost bývají především zdobená vejce, pentle nebo v současnosti trocha alkoholu.

Co je to Dynovačka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dynovačka. Co znamená odborný pojem Dynovačka z kategorie Kultura?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Dynovačka doporučujeme sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Dynovačka se nachází v sekci Kultura

Klíčová slova: wiki, co to je, definice, formulace, Kultura, odborné názvosloví, význam, terminus technicus, odborný výraz, slovo, přesný význam, heslo, význam slova, slovník, lexikon, synonymum, informace, definice pojmu


Pojem Dynovačka je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dynovačka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Dynovačka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dynovačka ve Wikimedia Commons

Hledat termín Dynovačka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Dynovačka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Dynovačka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dynovačka například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Dynovačka? resp. co přesně znamená slovo Dynovačka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dynovačka, odpověď na dotaz co je to Dynovačka?. Víte např. kdo to je Amanda Seyfried? Znáte a víte kdo je Posera? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Dynovačka v jiné sekci než Kultura. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?