Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ergoterapie. Co znamená pojem Ergoterapie z kategorie Lékařství?

Co je to Ergoterapie? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Ergoterapie?

Ergoterapie je název pro léčebnou metodu, jejíž název by se z řečtiny dal přeložit jako "léčba prací". Tento druh terapie se uplatňuje při léčbě osob s nějakým druhem postižení, např. smyslovým či mentálním. Vychází se přitom z předpokladu, že jedinec může mít lepší kvalitu života, když se zapojí do smysluplných aktivit a činností. Léčeným to pomáhá začlenit se lépe do společnosti, osvojit si nové dovednosti apod.


Co je to Ergoterapie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ergoterapie. Co znamená pojem Ergoterapie z kategorie Lékařství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Ergoterapie s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ergoterapie je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: heslo, co je to Ergoterapie?, popis, význam, definice pojmu, vysvětlení, terminus technicus, Lékařství, synonymum, lexikon, co znamená, přesný výraz, slovník, význam slova, co to je, význam pojmu, wiki, Lékařství


Pojem Ergoterapie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Ergoterapie? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Ergoterapie je profese, která prostřednictvím smysluplného zaměstnávání usiluje o zachování a využívání schopností jedince potřebných pro zvládání běžných denních, pracovních, zájmových a rekreačních činností u osob jakéhokoli věku s různým typem postižení (fyzickým, smyslovým, psychickým, mentálním nebo sociálním znevýhodněním). Podporuje maximálně možnou participaci jedince v běžném životě, přičemž respektuje plně jeho osobnost a možnosti.

Pro více informací o heslu Ergoterapie zkuste navštívit tyto odkazy

Najít heslo Ergoterapie na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ergoterapie ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Ergoterapie ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Ergoterapie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Ergoterapie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Ergoterapie ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Ergoterapie například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Ergoterapie? resp. co označuje slovo Ergoterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ergoterapie, odpověď na dotaz co je to Ergoterapie?. Víte např. kdo to je Jaroslav Seifert? Znáte a víte kdo je Karel Zich? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Ergoterapie i v jiných kategoriích (než Lékařství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.