Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ergoterapie. Co znamená pojem Ergoterapie z kategorie Lékařství?

Co je to Ergoterapie? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Ergoterapie?

Ergoterapie je název pro léčebnou metodu, jejíž název by se z řečtiny dal přeložit jako "léčba prací". Tento druh terapie se uplatňuje při léčbě osob s nějakým druhem postižení, např. smyslovým či mentálním. Vychází se přitom z předpokladu, že jedinec může mít lepší kvalitu života, když se zapojí do smysluplných aktivit a činností. Léčeným to pomáhá začlenit se lépe do společnosti, osvojit si nové dovednosti apod.


Co je to Ergoterapie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ergoterapie. Co znamená pojem Ergoterapie z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Ergoterapie můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ergoterapie je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, přesný význam, definice pojmu, odborné názvosloví, terminologie, pojem, přesný výraz, odborný výraz, význam slova, slovo, význam pojmu, názvosloví, co je to Ergoterapie?, Lékařství, popis, informace, význam, vysvětlení


Pojem Ergoterapie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Ergoterapie? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Ergoterapie je profese, která prostřednictvím smysluplného zaměstnávání usiluje o zachování a využívání schopností jedince potřebných pro zvládání běžných denních, pracovních, zájmových a rekreačních činností u osob jakéhokoli věku s různým typem postižení (fyzickým, smyslovým, psychickým, mentálním nebo sociálním znevýhodněním). Podporuje maximálně možnou participaci jedince v běžném životě, přičemž respektuje plně jeho osobnost a možnosti.

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Ergoterapie ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Ergoterapie ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Ergoterapie na Youtube

Najít výraz Ergoterapie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Ergoterapie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ergoterapie ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ergoterapie například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Ergoterapie? resp. jaký je význam slova Ergoterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ergoterapie, odpověď na dotaz co je to Ergoterapie?. Víte např. kdo to je Riccardo Fogli? Znáte a víte kdo je Karel Zich? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.