Co je to?
Výraz, termín, definice slova Termínovaný vklad. Co znamená odborný pojem Termínovaný vklad z kategorie Bankovnictví?

Co je to Termínovaný vklad? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Termínovaný vklad?

Termínovaný vklad je označení pro druh bankovního účtu. Tento účet slouží k zúročení vkladu, toto zúročení je garantováno. Termínovaný vklad je sjednáván na určenou dobu, jedná se většinou o měsíce nebo roky. Po tuto dobu je zaručen sjednaný úrok. Ten může být pevný nebo proměnlivý. Po dobu, kdy je vklad úročen, není z termínovaného vkladu možno dále vkládat ani vybírat.
Termínovaný vklad může být veden jako jednorázový účet, kdy výše úroku platí po celou dobu a po ukončení této doby se účet uvolní a dále se neúročí, nebo jako cyklický účet, kdy se úrok v jednotlivých po sobě jdoucích cyklech zvyšuje nebo snižuje podle bankovní sazby.


Co je to Termínovaný vklad? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Termínovaný vklad. Co znamená odborný pojem Termínovaný vklad z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Termínovaný vklad s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Termínovaný vklad se nachází v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: Bankovnictví, význam, popis, informace, slovo, co znamená, definice pojmu, přesný význam, wiki, význam slova, co je to Termínovaný vklad?, Bankovnictví, pojem, lexikon, definice, Termínovaný vklad, terminologie, termín


Pojem Termínovaný vklad je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Termínovaný vklad? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Termínovaný vklad je druh bankovního účtu určený ke garantovanému zúročení vkladu. Sjednává se v měnách, u kterých to banka umožňuje, na předem vymezenou dobu (několik dní až několik let) a na sjednaný úrok. Sjednaný úrok může být stanoven pevný nebo proměnlivý, stanovený jako příplatek k základní bankovní úrokové sazbě nebo jako aktuální bankovní sazba pro aktuální parametry účtu.

Zkuste zjistit více informací o slovu Termínovaný vklad v následujících zdrojích

Najít výraz Termínovaný vklad ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Termínovaný vklad ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Termínovaný vklad ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Termínovaný vklad ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Termínovaný vklad ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Termínovaný vklad ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Termínovaný vklad například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Termínovaný vklad? resp. jaká je definice slova Termínovaný vklad? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Termínovaný vklad, odpověď na dotaz co je to Termínovaný vklad?. Víte např. kdo to je Diabetolog? Znáte a víte kdo je Warren Buffett? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Bankovnictví. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.