Co je to?
Definice výrazu, termínu Termínovaný vklad. Co znamená odborný pojem Termínovaný vklad z kategorie Bankovnictví?

Co je Termínovaný vklad? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Termínovaný vklad?

Termínovaný vklad je označení pro druh bankovního účtu. Tento účet slouží k zúročení vkladu, toto zúročení je garantováno. Termínovaný vklad je sjednáván na určenou dobu, jedná se většinou o měsíce nebo roky. Po tuto dobu je zaručen sjednaný úrok. Ten může být pevný nebo proměnlivý. Po dobu, kdy je vklad úročen, není z termínovaného vkladu možno dále vkládat ani vybírat.
Termínovaný vklad může být veden jako jednorázový účet, kdy výše úroku platí po celou dobu a po ukončení této doby se účet uvolní a dále se neúročí, nebo jako cyklický účet, kdy se úrok v jednotlivých po sobě jdoucích cyklech zvyšuje nebo snižuje podle bankovní sazby.


Co je to Termínovaný vklad? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Termínovaný vklad. Co znamená odborný pojem Termínovaný vklad z kategorie Bankovnictví?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text vytvořen pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Termínovaný vklad s ostatními na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Termínovaný vklad je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: slovník, popis, přesný význam, Termínovaný vklad, vysvětlení, terminus technicus, přesný výraz, definice pojmu, lexikon, synonymum, co to je, odborné názvosloví, informace, bankovnictví, co je to Termínovaný vklad?, co znamená, pojem, heslo


Pojem Termínovaný vklad je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Termínovaný vklad? Definice slova, termínu z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Termínovaný vklad je druh bankovního účtu určený ke garantovanému zúročení vkladu. Sjednává se v měnách, u kterých to banka umožňuje, na předem vymezenou dobu (několik dní až několik let) a na sjednaný úrok. Sjednaný úrok může být stanoven pevný nebo proměnlivý, stanovený jako příplatek k základní bankovní úrokové sazbě nebo jako aktuální bankovní sazba pro aktuální parametry účtu.

Pro další informace o termínu Termínovaný vklad zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Termínovaný vklad na Google.cz

Vyhledat termín Termínovaný vklad na Google obrázcích

Hledat slovo Termínovaný vklad ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Termínovaný vklad na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Termínovaný vklad ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Termínovaný vklad ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Termínovaný vklad například v metavyhledávači Info.com, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Termínovaný vklad? resp. co je to Termínovaný vklad? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Termínovaný vklad, odpověď na dotaz co je to Termínovaný vklad?. Víte např. kdo to je Divadelník? Znáte a víte kdo je Charlize Theron? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Termínovaný vklad i v jiné sekci než v bankovnictví. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.