Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zelená karta. Co znamená odborný pojem Zelená karta z kategorie Právo?

Co je to Zelená karta? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Zelená karta?

Cizí státní příslušníci musí v České republice získat zelenou kartu. Ta slouží jako povolení k dlouhodobému pobytu za účelem zaměstnání. Zelená karta usnadňuje přístup cizinců na český pracovní trh. Tito cizinci by měli mít kvalifikaci, po níž je v ČR poptávka. Zelená karta je určena pro cizince ze zemí mimo Evropskou unii.
Cizinec díky zelené kartě může pobývat na území České republiky a může pracovat na místě, na němž byla karta vydána. Existují tři typy zelených karet. Většinou se uděluje karta na 2-3 roky. U karty typu A a B lze její platnost prodlužovat o tři roky.


Co je to Zelená karta? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zelená karta. Co znamená odborný pojem Zelená karta z kategorie Právo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Zelená karta sdílejte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zelená karta je v kategorii Právo

Klíčová slova: wiki, definice, termín, popis, význam pojmu, Právo, význam, pojem, heslo, přesný výraz, formulace, lexikon, přesný význam, co je to Zelená karta?, význam slova, odborný výraz, slovo, co znamená


Pojem Zelená karta je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Zelená karta v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Zelená karta na Google.cz

Hledat videa s názvem Zelená karta na Youtube

Hledat termín Zelená karta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Zelená karta ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Zelená karta ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Zelená karta ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zelená karta například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Zelená karta? resp. jaký je význam slova Zelená karta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zelená karta, odpověď na dotaz co je to Zelená karta?. Víte např. kdo to je Dyslektik? Znáte a víte kdo je Státní pojištěnec? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Právo. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.