Co je to?
Odborný výraz, definice slova Afirmace. Co znamená pojem Afirmace z kategorie Latina?

Co je to Afirmace? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Afirmace?

Afirmace znamená ujištění, že je něco pravdivé.


Co je to Afirmace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Afirmace. Co znamená pojem Afirmace z kategorie Latina?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Afirmace sdílejte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Afirmace je v kategorii Latina

Klíčová slova: popis, význam, slovo, přesný výraz, slovník, synonymum, heslo, terminologie, definice pojmu, termín, Latina, wiki, přesný význam, formulace, odborný výraz, lexikon, Afirmace, informace


Pojem Afirmace je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Afirmace? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Afirmace (lat. affirmo, česky tvrdit, ujišťovat) je tvrzení, že něco je pravda. Podle jiného výkladu je afirmace pozitivní myšlenka, která mění zatuhlé myšlení.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Afirmace ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Afirmace ve Wikislovníku

Hledat termín Afirmace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Afirmace na Youtube

Hledat výraz Afirmace ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Afirmace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Afirmace například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikizdrojích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Afirmace? resp. co to je Afirmace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Afirmace, odpověď na dotaz co je to Afirmace?. Víte např. kdo to je Zdeněk Troška? Znáte a víte kdo je Vdovec? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Latina. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.